Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Bartosz10 napisał:

Z tego co wiem to z tych kategoriach puszczają program o teoriach dotyczących kosmitów - "Śladami obcych"

Słabe, w skali od 1 do 10, oceniam 2. Już lepsze filmy dokumentalne są dostępne na YouTube i w innych. 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Alfa można bezproblemowo znaleźć w internecie a co do praw nie będzie problemu , ponieważ nie było wydanego na vhs ani dvd legalnie. Co do tego serialu z HBO to bądźmy poważni Antena  jest stacją typowo naziemną i to prezesowi by się nie opłaciło

Edytowane przez Simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy legalnie to ja nie wiem. Ale na ATM  puszczali z Internetu  i nikt o to się jakoś nie obawiał. A tu tak się martwicie.

Może i ja trochę głupot napisałem ale to jest moje zdanie. Fajnie było by zobaczyć ten serial na tym kanale. Kiedyś ktoś chciał Pomoc Domową i no teraz jest. Czekam na odpowiedź Powera odnośnie tego. Jak nie przejdzie to trochę będzie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM nic nie puściło nielegalnie a zakupiło licencje, prawa na nadawanie od NBCUniversal  a ze skorzystali już z dostępnej wersji lektorskiej to inna sprawa, zaoszczędzili czas i pieniądze. Takie stacje, spółka, producent ATM nie mogą sobie pozwolić na piracenie, bo NBCUniversal mogło by wystąpić o potężne odszkodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 12:30, kolis napisał:
 
 

Ja mam taką propozycję, żeby każdy proponujący jakąś produkcję załączał do każdego pomysłu milion złotych i wtedy pan Winnicki wszystko wam kupi i puści.

W zależności od przedstawianego pomysłu, może nawet starczałoby pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 15:44, grreg2084 napisał:

Ważne, że leci serial "Matki, żony i kochanki" (wspomnienie z czasów dzieciństwa).

Tyle się tu naurągaliśmy, że format obrazu sztuczny, a serial w marcu zawita do ramówki TVP Kobiety. Idę o zakład, że będzie prawidłowy format obrazu, a więc przyjemność z oglądania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 17:48, Jantar napisał:

@neo_patryk No przecież napisałam to samo. Tak nawiasem mówiąc to coś mi się kojarzy, że Red Carpet miało już ten film za czasów Edusat. O ile dobrze pamiętam to kilka razy mignął mi w ramówce, ale zawsze trafiałam z napisami na sztywno.

 

Daruję sobie sprawdzanie formatu filmu na Antenie. Po co się denerwować?

No i dobrze mi się wydawało, że film był już za czasów EduSat. Wpadła mi w ręce płyta z nagraniem potwierdzająca emisję.

PDVD-088.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 lutego nocne emisje serialu "Matki, żony i Kochanki" od poniedziałku do piątku o 03:15 oraz od 1 marca od wtorku do piątku "Tata, a Marcin powiedział" o 04.20 po 3 odcinki. Jeszcze nie wiadomo co będzie emitowane w soboty i niedziele.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...