Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"To wspaniałe życie" powinno być w poprawnej formie, bo stare firmy Antena Hd daje w poprawnym formacie zazwyczaj. Jak będzie poprawna forma filmów to można bić brawa święta już w natępnym tygodniu to się przekonamy.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W dniu 14.12.2021 o 16:36, Jantar napisał:
Próżny apel. Na szczęście Potop bywa też emitowany na innych kanałach w prawidłowym formacie. To samo z filmem To wspaniałe życie" - idę o zakład, że film jest też w zasobach Red Carpet i jeśli będzie emitowany to będzie w prawidłowym formacie.

 


Może być że iż To Wspaniałe życie jest w Zasobach Red Carpet. Z tego co patrzyłem ten film jest w internecie za darmo.

 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neo_patryk No przecież napisałam to samo. Tak nawiasem mówiąc to coś mi się kojarzy, że Red Carpet miało już ten film za czasów Edusat. O ile dobrze pamiętam to kilka razy mignął mi w ramówce, ale zawsze trafiałam z napisami na sztywno.

 

Daruję sobie sprawdzanie formatu filmu na Antenie. Po co się denerwować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jantar napisał:

Próżny apel. Na szczęście Potop bywa też emitowany na innych kanałach w prawidłowym formacie. To samo z filmem To wspaniałe życie" - idę o zakład, że film jest też w zasobach Red Carpet i jeśli będzie emitowany to będzie w prawidłowym formacie.

A ja mam Potop na VHSie nagrany w Secamie w prawidłowym formacie. Chcecie? Będzie to lepsze, niż kadr prezentowany przez MWE na Antenie...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Kirk, ale żeby z takich błachostek się denerwować bez przesady.

Nie uznawałbym tego za błahostkę. To już nie są takie czasy, jak jeszcze 15-20 lat temu, gdy się nawet lekko śnieżący obraz akceptowało, jeśli na danym kanale szedł hit typu "Harry Potter". Teraz widz ma prawo oczekiwać choćby tego, aby obraz danej produkcji był odpowiednio pokazany, gdyż w telewizji to jest bardzo ważna składowa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, ale ty chyba do końca nie rozumiesz ciągle o co mi chodziło. Można wymagać, ale żeby sobie odrazu z tego powodu wyrywać włosy bez przesady. Denerwować się taki bzdurami. Przecież to w jakim formacie leci serial czy film nie jest zależne od mnie to czemu mam się tym denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o denerwowanie się, ale o wymaganie od nadawców podstawowych standardów. Standardem powinno być, że dana produkcja (film, serial, program) emitowana jest w oryginalnej formie (co najmniej format obrazu, dobrze, jeśli też oryginalne audio do wyboru), a to widz sobie wybiera, w jakiej formie obejrzy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Przecież to w jakim formacie leci serial czy film nie jest zależne od mnie to czemu mam się tym denerwować.

Ty nie musisz się denerwować, widz też się nie denerwuje, po prostu zmienia kanał :)

 

Co do zmiany nazwy identyfikacji kanału, wiele dekoderów usunie kanał i doda na koniec listy. Dla nadawcy to potencjalna strata iluś % widzów w początkowej fazie.

38 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nom, ale grafika Silver TV nadal widnieje lenią się.

Za zmianę identyfikacji odpowiada Emitel, za loga na ekranie nadawca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały spojler z nowej oprawy która jest cudowna. Dżingle reklamowe po staremu
Jestem pozytywnie zaskoczony7fdb8b0b53d588a0dd5c1137948b2f09.jpg

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę oglądam teraz na lekarstwo dlatego też mogłem nie zauważyć
Tylko Handlarze Antyków i Drogi śmierci
Bercika na TVP Rozrywka

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzacie jeśli chodzi o "Świetą Wojne" akurat przy tym serialu ten format który dają nie przeszkadza przy oglądaniu nie ma poucinanych głów itd da się oglądać. Tak samo wygląda jak w orginalnym formacie tylko, że większe :) Założe się, że TVP Rozrywka też dawała w tym formacie bo pamiętam, że jakiś czas temu TVP Rozrywka też dawała ten serial na pełnym ekranie. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał większe głowy to mogę użyć opcji zoom, opcji odwrotnej już nie mam. I właśnie te przez te powiększone głowy nie oglądałem "Tata, a Marcin powiedział"  jeśli inna stacja zdecyduje się na emisję może być pewna że obejrzę. W wersji Antena HD wytrzymałem kilka sekund i zrezygnowałem a czekałem aby sobie obejrzeć ten serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV panie Michale co się stało że nadal jest napis  SILVER TV przy oznaczeniu wiekowym skoro indetyfikator na MUX 1 jest

ANTENA HD . I jeszcze dwie sprawy dlaczego dzika kuchnia jest z oznaczeniem wiekowym 12 a powinno być 7.

Druga sprawa dlaczego ciągle nie ma oznaczenia NA ŻYWO  pod logiem Antena HD i TVC i od kiedy mszę świętą oznacza się oznaczeniem wiekowym 12.

Kolejna prośba możecie zmienić kolor logotypu  Anteny HD bo niebieski do niego nie pasuje.

Następny ostatni temat kabaretowy szał nie macie od poniedziałku do soboty o godzinie 20:00 na prime timer od 20:00 do 23:00 dajecie kabarety przecież można je rozdzielić i pomiędzy nimi wszadzic jakiś dokument na przykład o 20:00 to co puszczacie w niedzielę a o 21:00 kabaretowy szał 22:00 program popularno naukowy 23:00 kabaretowy szał

Edytowane przez tvosobista1hd
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...