Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2021 o 16:52, Pawop napisał:

Nie no, petarda emoji38.png

 

W dniu 21.10.2021 o 16:09, Fan WWE Superstars napisał:

Filmy do końca października które mają się pojawić na Antenie HD.

22.10.2021 23:45 piątek "Dyliżans" z Waynem

23.10.2021 00:20 sobota "Strach" z Jackiem Nicholsonem.

29.10.2021 23:45 piątek "Błękitna Stal"  z Waynem

30.10.2021 00:20 sobota "McLitnock" film z Waynem 

Czyli zapowiadają się noce z Waynem ostatnia pozycja moim zdaniem najciekawsza.

 

Te filmy powtarzają non stop. To są filmy za darmo z netu nadawca nie zapłacił za nie ani grosza. Kiedy w końcu pokażą jakiś film który zakupili od jakieś wytwórni za kasę. Zdejmą Modę na Sukces bo  nadawca nie ma zamiaru płacić za kolejne odcinki tylko zarabiać na reklamach, ramówka to sprawa trzeciorzędna. Szkoda tylko tych widzów co zaczeli oglądać go w tej stacji. Jak dla mnie to najgorszy kanał jaki pojawił się na rynku polskim, totalna amatorczyzna, format seriali jakość tragedia, przebija inne słabe stacje ktore kiedyś nadawały jak TMT czy Sky Orunia

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecą jakieś powtórki odcinków z 1 sezonu "Pomocy domowej" a powinni być pokazywane odcinki z tego tygodnia eh. A ja np. Nie oglądałem w poniedziałek, bo sobie pomyślałem, że sobie obejrze w weekend a tu nie ma. Straszny bałagan tam mają.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:
 
 

Właśnie wręcz przeciwnie, ze "starych" MUXów gorszy jest od Anteny tylko jeden kanał - TVP Historia.

A konkurencyje kanaly jak Fokus, TV6, Stopklatka itd mają 3x lepsze wyniki.

Porównuję Antenę do takich stacji jak WP, Nowa TV, Zoom, Metro, które wystartowały w NTC później i miały większą konkurencję, niż Fokus, czy Stopklatka, a już tym bardziej TV6 podczas startu. Porównywanie Anteny do TV6, która miała 10 lat na przyzwyczajenie do siebie widzów, a gdy startowała, miała znacznie mniejszą konkurencję w NTC, to jakaś aberracja, wynikająca jedynie z niechęci do Antena TV. W sytuacji, gdy niektóre kanały powtórkowe głównych nadawców komercyjnych - Polsatu i TVN - radzą sobie słabiej niż Antena, przy znacznie bogatszej bibliotece i nieporównanie szerszych możliwościach finansowych, to nie ma o czym w ogóle dyskutować. Jeżeli komuś się wydaje, że nowy nadawca, spoza wielkiej trójcy TVP-TVN-Polsat ot tak doskoczy do poziomu jakichś znaczniejszych stacji, jak TV Puls gdy startowała NTC i było tu kilkanaście stacji, w obecnej sytuacji, gdy jest bodajże 30-kilka, to znaczy, że najwyraźniej jest dzieckiem albo [beep]. Nie chcę nikogo obrażać, ale trudno o inne wnioski.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja to jest jakieś totalne nieporozumienie.

Ja rozumiem że dla seniorów ale żeby filmy tak późno śmigały.

Kiedyś w Dwójce było pasmo "Kino nocnych marków" to tutaj chyba powinno być pasmo "Kino cierpiących na bezsenność"

Ja na tą stację trafiam przypadkiem tak samo jak na TVP Info czy Telewizję Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Teraz lecą jakieś powtórki odcinków z 1 sezonu "Pomocy domowej" a powinni być pokazywane odcinki z tego tygodnia eh. A ja np. Nie oglądałem w poniedziałek, bo sobie pomyślałem, że sobie obejrze w weekend a tu nie ma. Straszny bałagan tam mają.

Zaskoczyłbym się, gdyby wyemitowano odcinki z ostatniego tygodnia. Tam panuje straszny chaos, byle tytuł w miarę się zgadzał z ramówką. 

20 minut temu, Marek79 napisał:

Kiedyś w Dwójce było pasmo "Kino nocnych marków" to tutaj chyba powinno być pasmo "Kino cierpiących na bezsenność"

Było w TVP1 i solidne obrazy emitowano, jak na środek nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6

Po pierwsze, źle używasz słowa abberacja. Po drugie, porównywanie MUX1 z MUX8 pokazuje, że nie wiesz o czym mówisz ;). Antena zajęła LCN po ATM Rozrywka i jest to miejsce "premium" w towarzystwie Polo TV, TTV itd. Ogladalność w związku z tym jest żenująca.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą wiedzieć co to LCN, ważne, że mają kanał na liście 30 pozycji wcześniej niż WP czy Nowa (a często jak napisał @dvbtowiec w ogóle ich nie mają bo z dostępem do MUX8 jest średnio).

Na dziś, przy takiej pozycji na liście i towarzystwie kanałów myślę, że obraz kontrolny łapałby podobną oglądalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna rzecz.

Nie u wszystkich odbiorców lista programów aktualizuje się samoczynnie.

Gdy wyłączono ATM Rozrywka zostało puste miejsce i jeśli od tego czasu nie zrobiono wyszukiwania programów to nie ma Antena TV na liście.

Nie mam 100% pewności czy Antena jest na identycznych parametrach jak wcześniej ATM.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery STB mają w wielu przypadkach tą aktualizację wyłączoną, ze wzgl. na brak zapamiętania ręcznego sortowania kanałów. W trybie uśpienia ignorują ustawienia użytkownika i sortują po LCN. To faktycznie przyczynia się do tego że nowe kanały w tym taki jak Antena HD może się w wielu odbiornikach nie dodać na listę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że serial Matki, żony, kochanki jest pozycją powtórkową na kanale, ale żeby tytułem zapychacza wrzucić pół odcinka (w miejsce zdjętej Mody na sukces) i urwać go blokiem reklamowym to trzeba mieć tupet. To idealnie pokazuje, gdzie stacja ma widzów oglądających ten kanał. I nie, nie ma żadnego wytłumaczenia na coś tak haniebnego. Przecież jest oczywistą oczywistością, że jeśli zamienia się w ramówce krótką pozycję o długości 20 min na pozycję dłuższą o długości 40-45 minut to muszą być też zmiany godzin następnych pozycji. A tymczasem co? Wymieniono Modę na Matki..., a pozostałych nie przesunięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ucinanie końca serialu, podobnie niepełne odcinki Bonanzy i  zmiana formatu zniechęcają do dłuższego zatrzymania się na kanałach MWE.

Dziś obejrzałem odcinek Strażnika Teksasu na WB TV i mimo słabej jakości obrazu jego oryginalny format w emisji i od razu  przyjemniej się ogląda. Na kanałach MWE czuję się jakbym patrzał na telewizor przez lornetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 11:56, bgmnt napisał:
 
 

Nie muszą wiedzieć co to LCN, ważne, że mają kanał na liście 30 pozycji wcześniej niż WP czy Nowa (a często jak napisał @dvbtowiec w ogóle ich nie mają bo z dostępem do MUX8 jest średnio).

Na dziś, przy takiej pozycji na liście i towarzystwie kanałów myślę, że obraz kontrolny łapałby podobną oglądalność...

Czy teza o średnim zasięgu MUX8 ma oparcie o jakieś twarde dane? Co do pozycji na liście - skąd założenie, że z zasady ludzie mają kanały poustawiane według LCN? Mogą, jak wskazują niektórzy użytkownicy tutaj, nie mieć tego kanału na liście wcale. Bo i wstawienie nowego kanału mogło się odbić mniejszym echem niż nowego MUX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6 Zasięg techniczny może być teoretycznie dobry, natomiast efektywny jest słaby co widać w badaniach Nielsena.

A co do LCN to skoro ludzie rzekomo wg Ciebie nie rożróżniają muxów to na pewno ręcznie programują kanały i sortują listę, bardzo logiczne ;).

 

edit: o już wyżej @STARS.TV przedstawił liczby...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV jest chyba lepiej ustawiony na listach kablówek i platformach sat. I efektywnie więcej osób na niego trafia. 

 

Kanały MWE są dość daleko na listach UPC, C+. W Vectrze jest trochę lepiej chociaż Antena HD jest na numerku ok 600.

 

Stacja nie istnieje jeszcze w świadomości widzów. Dla przykładu, zanudzę jeszcze raz „Modą na sukces”. Znalazłem na Facebooku stronę „Popularne”, która ma półtora miliona followersów.

 

Strona ma 300 tysięcy widzów sentymentalnego filmiku o MNS sprzed 3 tygodni. W podpisie „w Polsce zaprzestano emisji w 2015”. W komentarzach: „szkoda że nigdzie nie puszczają”. 1.5k lajków. 

 

https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=386854293063567&external_log_id=1d14ce4d-0583-479d-aabe-d5e5c5618cad&q=moda na sukces

 

 

Po co robić telewizje w naziemnym multipleksie skoro nikt o niej wie i nikt nie zna jej oferty?

 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 11:05, pavl6 napisał:

Wyjdźcie na ulice i popytajcie ludzi, czy wiedzą co to LCN 

Dla porównania Włosi wiedzę co to jest LCN mają w małym palcu, bo praktycznie każda telewizja "bombarduje" informacją o swoim LCN w Dtt, Sky i TivùSat. 😉

 

Koniec Mody, więc i koniec mnie jako stałego widza tej stacji, bo nic tam dla mnie ciekawego już nie ma. 😝

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...