Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

A czy Film "Gilda" z 1946 roku który był wyświetlany w piątek to nie jest film z Hollywood a jaka niespodzianka była dopiero się dowiedzieliśmy podczas emisji

A jaka gigantyczna oglądalność była, prawda??? Adekwatna do tego, że co innego podawała ramówka i EPG, a co innego zostało wyemitowane. Pan właściciel chyba nie rozumie, że widzowie mają do dyspozycji mnóstwo kanałów i nie będą siedzieć non stop przed włączoną Anteną, bo "może jakiś fajny film z Hollywood się pojawi", bo równie dobrze na tej zasadzie może się pojawić jakiś paradokument, albo disco polo. Po to są ramówki, żeby je przestrzegać, a o zmianach należy odpowiednio wcześnie informować. Dopóki tego nie będzie, Antena nie będzie miała widowni.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie rozumie, nie rozumie. Pomimo opisania przeze mnie sytuacji z poprawnym EPG na innej stacji właściciela (TVC) i w ten prosty sposób zachęcenie mnie do obejrzenia emitowanego tam programu, nadal EPG jest wielkim problemem (o sprawie z Adventure już nawet nie wspominam i nie przypominam - @PowerTV, ty wiesz o czym piszę :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jantar napisał:

Adekwatna do tego, że co innego podawała ramówka i EPG, a co innego zostało wyemitowane.

No tak oczywiście lepiej by było jakby dwa razy pod rząd dali ten sam film. Gościu jakiś nieogarnia poprawił ramówke na ten tydzień a zapomniał o poprzednin tygodniu niekompetencja i tyle w temacie. Inna by była sytuacja jaky stacja robiła zapowiedzi filmów, bo nawet jakby zrobili takie niedopatrzenie jak w tamtym tygodniu to ludzie by wiedzieli co będzie.

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Włącz kanał Filmax,

Nie mam kablówki ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć kablówki żeby zobaczyć ramówkę wypełnioną wpisami "Film fabularny" - bez tytułów

https://tv.wp.pl/kanal/filmax-hd

wtorek, środa, czwartek. "Film" dominuje. Widz ma same niespodzianki. Antena TV ma tylko jeden film w tygodniu i także nie da się tego ogarnąć :)

O tym piszemy. Nadawca nie ma jednego kanału i takie rzeczy są nam znane z innych stacji od miesięcy jak nie od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto pierwszy raz włącza Antenę i zainteresuje go film podany w EPG nie wie, że tego filmu nie będzie. Po prostu przełącza na inny kanał gdy w telewizji nie ujrzy tego co jest w EPG. Nie każdy siedzi przed tv i wie, że dany film już tydzień temu leciał to w takim razie na pewno będzie inny. W ten sposób Antenę będzie oglądać tylko garstka widzów, która zna ich humory. Nie na tym polega prowadzenie poważnej telewizji, która jest w DVB-T i ma jakieś aspiracje. A ma? No niewiadomo czy ma patrząc na całokształt. Popatrzyłem na ramówkę Filmaxu i widzę, że 3 filmy na dzień, a reszta kabaretowe szały i inne znane śmieszne filmiki z innych anten MWE. Tak się robi kilkanaście kanałów, na których w większości (z małymi wyjątkami) leci w sumie to samo. 

Edytowane przez Jarko9292
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Nie musisz mieć kablówki żeby zobaczyć ramówkę wypełnioną wpisami "Film fabularny"

Ale pisałeś włącz kanał to wziąłem to dosłownie. Nie patrzę ramówek stacji których nie mam, bo po co ;) 

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Antena TV ma tylko jeden film w tygodniu i także nie da się tego ogarnąć

Zapomniałeś o Sherloku Holmesie z soboty na niedziele.

5 godzin temu, Simplus napisał:

Moje oglądanie Anteny ogranicza się do Tata A Marcin Powiedział i Czasem  Pomoc Domową

Kolego a Bercika nie oglądasz ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na lepsze programy dokumentalne , nadal brak o kosmosie, meteo, pogodzie, natura, podróże itd...

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że z nieoficjalnego źródła ;)

 

WAŻNE!

"Moda na sukces" nie jest telenowelą, a operą mydlaną, coś jak nasz "Klan" czy "Na Wspólnej".

Telenowela to natomiast historia miłosna dwojga ludzi z określoną liczbą odcinków. Opera mydlana może zaś ciągnąć się w nieskończoność.

Warto to rozróżniać.

Edytowane przez M@rcin
Błąd
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M@rcin napisał:

@PowerTV, jak z zapowiadanymi telenowelami (hiszpańskojęzyczną i portugalskojęzyczną), które miały być jesienią?

Zapytam, której jesieni? 🤣. Powiedzmy sobie wprost, zapowiedzi tego nadawcy i wszelkie obietnice, to można sobie włożyć między .... wiadomo co. Oferta Anteny, FilMaxa i TVC, to jakaś kpina z widza. FilMax, czyli kanał filmowy, a przez cały dzień seriale i kabarety, a filmy zaczynają się o godz. 22. Zamiast rozmieniać się na drobne (Antena, FilMax, TVC), można by zrobić jeden kanał z porządną ofertą.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, M@rcin napisał:

WAŻNE!

"Moda na sukces" nie jest telenowelą, a operą mydlaną, coś jak nasz "Klan" czy "Na Wspólnej".

Telenowela to natomiast historia miłosna dwojga ludzi z określoną liczbą odcinków. Opera mydlana może zaś ciągnąć się w nieskończoność.

Warto to rozróżniać.

Spoko, spoko wiem ale opera mydlana też jest zaliczana jako telenowela jeśli chodzi o pochodną. A pisałem ogólnie, że nie słyszałem o żadnej telenoweli nawet tutaj były nie zapowiadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Nasi delegaci są obecnie na targach MIPCOM w Cannes i wyszukują nowych audycji do Anteny i nie tylko ;)

A może byście się porozumieli z ATM? W końcu to oni są poszkodowani tym co wydarzyło się bezprawnie w styczniu-lutym (bo KRRiT dokumenty do rekoncesji zgubiła), a mieli całkiem dobrą bazę materiałów - byście wzięli trochę do Anteny i byliby zadowoleni i widzowie Anteny, i ś.p. ATM Rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WinExpert napisał:

A może byście się porozumieli z ATM? W końcu to oni są poszkodowani tym co wydarzyło się bezprawnie w styczniu-lutym (bo KRRiT dokumenty do rekoncesji zgubiła),

Obstawiam, że KRRiT wcale dokumentów nie zgubiła, a po prostu je gdzieś wcisnęli i odczekali do wygaśnięcia terminu z powiadomieniem nadawcy - wszystko przeprowadzone drobiazgowo i celowo, żeby nie przedłużyć koncesji. Ten sam numer chcieli zastosować w procesie rekoncesji dla TVN24 - były przecież informacje, że nadawca nie dostarczył wszystkich dokumentów, zanim wprost się przyznali, że czekają na uchwalenie nowej ustawy medialnej. Z TVN24 szli tą samą ścieżką, co z ATM-em, a nie udało im się tylko dlatego, że porwali się z motyką na słońce.

10 godzin temu, M@rcin napisał:

WAŻNE!

"Moda na sukces" nie jest telenowelą, a operą mydlaną, coś jak nasz "Klan" czy "Na Wspólnej".

Próżne twoje tłumaczenie. @Fan WWE Superstars wie lepiej, co dał wyraz w swoim wpisie. Jak zawsze z każdą sprawą dotyczącą tego kanału. Wszyscy mu piszą, że jest inaczej, ale on wszystko wie najlepiej - niby przyznaje rację innym, ale i tak robi ze wszystkich idio.tów, którzy nic nie wiedzą, bo koniec końców racja musi być po jego stronie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M@rcin napisał:

Powiedzmy, że z nieoficjalnego źródła ;)

 

WAŻNE!

"Moda na sukces" nie jest telenowelą, a operą mydlaną, coś jak nasz "Klan" czy "Na Wspólnej".

Telenowela to natomiast historia miłosna dwojga ludzi z określoną liczbą odcinków. Opera mydlana może zaś ciągnąć się w nieskończoność.

Warto to rozróżniać.

Czyli teoretycznie każda telenowela w fazie produkcji jest operą mydlaną, a zakończona opera mydlana telenowelą. A co do kanału to moja babcia, która Modę na Sukces oglądała całe życie chciała ją tu oglądać, ale zrezygnowała ze względu na poranne emisje. A po południu same kabarety i seriale komediowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WinExpert napisał:

A może byście się porozumieli z ATM? [...] mieli całkiem dobrą bazę materiałów - byście wzięli trochę do Anteny i byliby zadowoleni i widzowie Anteny, i ś.p. ATM Rozrywki

Polemizowałbym. ATM Rozrywka była bardzo kiepska, a ANTENA HD jest bardzo, bardzo kiepska. Taka niewielka różnica. I tyle w temacie, bo wątek dotyczy ANTENY HD. 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na pozostałe odcinki serialu "Świata Wojna".  Kabaretów nie oglądam bo lecą już w kółko te same które znam na pamięć. Czasami filmy dokumentalne są ok. Lubię też zobaczyć filmy fabularne. "Pomocy domowej" nie oglądam i nie zamierzam. Przydały by się nowe programy i mniejsza ilość kabaretów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...