Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejne dwa odcinki Markusa.

 

I przy okazji - w niedzielę oglądałem "Baśń o następcy tronu" - czułem się jakbym oglądał Puls 2. Oby tak dalej. Jak dla mnie dobra decyzja MWE o emisji filmów z tego gatunku. Dobre kino familijne. Czekam na kolejną niedzielę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy, ale ja nie widzę różnicy.

 

A tak przy okazji. Bardzo mi się podoba patent na tytuł serialu podczas emisji ("Gdzie jesteś, Markus"). Dlaczego nie ma tego podczas "Łowcy skarbów". To bardzo dobry pomysł. Od razu wiadomo, co właśnie ogląda moja żona, czy dziecko, bez konieczności naciskania jakiegokolwiek guziczka na pilocie. Chciałbym, aby stało się to normą. Delikatne, nie psujące odbioru, ale jednocześnie widoczne. Wielkie brawa dla Antena HD za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @exmartinoMamy i tak za dużo znaczków na ekranie. W innych krajach oznaczenia wiekowe są tylko podczas rozpoczynania emisji.

Dla właścicieli Oled kolejny stały element do wypalania pixeli. 

Absolutnie takich rzeczy nie powinno być ekranie. O samym zaśmiecaniu już nie wspomnę. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale po pierwsze, to bardzo subtelny napis. Ani wielkością, ani jasnością nie wali po oczach. Jak mógłbym wybierać, to wolałbym to, zamiast znaczka z wiekiem. ;-)

 

A po drugie, @exmartino wyobraź sobie taką sytuację - wchodzę do pokoju zerkam na ekran i pytam co oglądasz, na co moje dziewczę odpowiadam nie wiem, włączyłam i oglądam. Zerkam na ekran i dzięki temu już wiem, co to za serial. A mojej właśnie się nie chce, przykryta kocykiem i tak dalej. Tak więc zgadzam się - lenistwo, wiem. Dlatego napisałem, iż sam pomysł mi się podoba, ponieważ nic nie muszę robić, aby dowiedzieć się co właśnie jest emitowane na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po samym tytule także nie wiesz. Chyba że wcześniej sam widziałeś.

To czy treść dla Twojego dziecka jest odpowiednia dowiesz się z opisu lub recenzji.

 

W czasach anologu miałoby to większy sens, ale dziś kiedy mamy EPG i łatwy dostęp do informacji o pozycji programowej naciskając jeden przycisk na pilocie nie ma najmniejszego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o treść, tylko o tytuł serialu. Nie szukajcie drugiego dna. Mój wpis jet wręcz "łopatologiczny". Wchodzę, rzut oka na ekran, a to "Rodzina Adamsów", albo "Siódme niebo". Tylko tyle, proszę nie dorabiajcie do tego ideologii. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie dorabiam, przynajmniej mówiąc za siebie ;)

Owszem tytuły który podajesz są znane wielu z nas i widząc tytuł od razu wiem o jaki serial chodzi.

Jednak nie zawsze tak jest. Sam tytuł niczego nie wnosi jeśli danego serialu czy filmu nie znasz.

A mocny argument przeciw, to mnogość znaczków na ekranie.

1/3 górnego paska na takim kanale jak Antena HD jest zaśmiecona znaczkami.

To bardzo przeszkadza w oglądaniu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze żadnego zaśmiecania. Jeżeli wam chodzi o tytuł w górnym rogu to on nie przeszkadza prawie jest nie widoczny. Kolega nie ogląda tego serialu więc nie wie jak to wygląda mówi tylko ogólnie.Rozumiem jakby to był wielki napis rzucający się w oczy.  A ja nawet tego nie zauwarzam praktycznie tylko na początku serialu potem o tym zapominam.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 marca o 10:00 i 12 marca o 13:00 "Sekret dwugłowego smoka".

Od 12 marca nowe programy "Po prostu katolik" o 9:00 dwa odcinki i "III rzesza" o 22:00 3 odcinki.

"III rzesza" ma być też 11 marca ale po 23:00 2 odcinki.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 20:39, pablo21 napisał(a):

Ten kanał jest po prostu kanałem śmieciowym i tyle w temacie. W kółko kabarety zapychają ramówkę tego kanału. :-( Brak słów. Omijam ten kanał szerokim łukiem. :-( Zmarnowany slot w MUX1. :-(

Na MUX-8 jest o wiele więcej kabaretów.. Jak pamiętam to potrafią tam być na 3 kanałach jednocześnie w godzinach wieczornych ;)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera Kabaretów o 20:00

W dniu 6.03.2023 o 16:42, KENZO napisał(a):

Niestety nie. Liczyłem, że będzie jakaś powtórka a tu guzik. Inne pierdoły tłuczecie po kilka razy a jak jest coś dobrego to nie można obejrzeć...

A 20:00 to zła godzina ?

A jeszcze mam takie pytanie czemu co czwartek i piątek leci "Zawód Ganster 4" 🤔

No i teraz patrze, że Kabarety nie dość, że w dzień to całą noc jeszcze lecą. To jak w nocy lecą to po co w dzień ?

20 godzin temu, maks27 napisał(a):

 

A był napis w lewym górnym rogu ekranu ?

Odkąd jest w rogu ekranu tytuł włączyłem pomijanie kanału, od tego jest EPG, abym wiedział co  oglądam. 🧐

Z tego co się orjentuje to chyba tylko Markus ma taki wpis. 

W dniu 6.03.2023 o 15:31, PowerTV napisał(a):

Kto oglądał Donieck - premierę w Polsce?

Kiedy jakiś nowy serial komediowy ?

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...