Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co wam napisy i druga ścieżka. Uważam, że obecne programy puszczane przez stacje tego nie potrzebują. Zapewne w przyszłości jak stacja będzie miała nowsze produkcje to zrobi napisy I ścieżkę dźwiekową.

Chyba, że chcecie oglądać "Łowcy skarbów" w orginale z napisami 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie wiem po co wam napisy i druga ścieżka. Uważam, że obecne programy puszczane przez stacje tego nie potrzebują.

Zapytaj niedowidzących i niedosłyszących, po co im te udogodnienia.

Są także koneserzy oryginalnej ścieżki dźwiękowej, opatrzonej napisami, aby lepiej słyszeć efekty dźwiękowe.

Nadawca to zapowiadał i mimo to obietnica nie została spełniona.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście ten wywiad na WM z Panem Winnickim? To takie bicie pany- tam mieli taki fajny program o nowych technologiach dla seniorów. Nagraliby jeden odcinek  o DVBT2 i HEVC (powtarzaliby codziennie do skutku)  i wszystko mogliby ludziom wyjaśnić co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak TVP kombinuje z utrzymaniem standardu DVB-T na swoich kanałach, to wszystko w porządku. I nie powiem, system napisów z RSO dla starszych osób może być przydatny, ale wszyscy powinni przejść na DVB-T2 w tym samym momencie. Nie dziwię się Winnickiemu, próbuje coś ugrać, to jest biznes. Widocznie ma informacje z biura reklamy, któremu podlega, że brak HEVC pomógłby w oglądalności jego kanału.

 

Cyfrowy niezbędnik ma ostatni program z końcówki marca. Teraz pewnie lecą powtórki.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale liczę na to, że jak są w naziemnej to się postarają. Bo mogą stracić miejsce jak ATM Rozrywka więc powinno im zależeć na jak najszybszym rozwoju stacji.

Co Ty za bzdury wypisujesz? Nie zabiorą im koncesji za nadawanie śmieci jak teraz. ATM zabrali koncesję gdyż wg. krritv nie dostarczyli na czas dokumentów potrzebnych do przedłużenia koncesji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem, że zabiorą im koncesje za to, że rzekomo nadaje "śmieci". Ale inni tutaj tak twierdzą, że powinno im za to zabrać koncesje. Według nich nie dostarczyli dokumentów, a mieli swój inny powód na nie przedłużenie koncesji. Co jakiś czas Krittv im groził zabraniem koncesji i musieli zmienić całkowicie ramówke.

P.s a przytaczałem przykład z ATM Rozrywka, że mogą skończyć tak samo i nie przedłużą im koncesji.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Już widzę postępy w prime time bo od następnej soboty maraton łowców  skarbów aż do 21:10. Widzę @PowerTV słuchasz moich próśb w sprawie prime time-u. Bo świecie biznesu  każdy prawie nadawcą inwestuje w prime time czyli godzinę 20:00 bo o tej godzinie jest szczyt oglądalności. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 30 października w niedzielę musieli wcisnąć kabarety ogodzinie 19;00 @PowerTV zniszczyliście moje ulubione pasmo, które lubiłem oglądać  i była najlepsza ramówka, ale nie, musieliście popsuć niedzielę. Zamiast dokumentu są kabarety bite 3 godziny od 19:00 do 22:00. Wy jesteście nienormalni chyba co? Teraz to co dziennie po 20:00 kabarety nawet w niedzielę w tym primtimie oj spadnie wam oglądalność🤬🤬🤬🤬

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 22:34, Marek79 napisał:

Widziałem program na 1  listopada  po prostu makabra.

"Podróże Pana Kleksa" oraz "Potop" + "Łowcy Skarbów".

Na deser dokument "Hitler i Niemcy:Chora namiętność".

Na 11 listopada mają zwykły program (Ale jeszcze może zmienią)

Ten kanał to kupa śmiechu.

Ale o co chodzi. Co ci się nie podoba, bo nie napisałeś zła godzina filmów czy jak. Przecież to dobre filmy w święta raczej wszystkie stacje dają powtórki. TVP 1 daje np. "Krzyżaków".

Bardziej mnie nie pokoi sprzeczność godzin w telewizji zapowiedzi są "Podróże Pana Kleksa" 07:30 a w programie TV jest 08:30. Może to jest spowodowane zmianą czasu. Dobra jednak zostało poprawione na 07:30.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 22:34, Marek79 napisał:

Widziałem program na 1  listopada  po prostu makabra.

"Podróże Pana Kleksa" oraz "Potop" + "Łowcy Skarbów".

Na deser dokument "Hitler i Niemcy:Chora namiętność".

No właśnie, ale o co chodzi? Daleki jestem od wychwalania Anteny pod nieboskłon, ale jak na nich, to chyba nie jest źle. Dzień wolny, więc cała rodzina w domu, czasu trochę więcej. Mamy więc coś dla dzieci, dla rodziców i dziadków, a na deser całkiem niezły dokument, a nie standardowy o Hitlerze. Jakby nie popatrzeć "Hitler i Niemcy: Chora namiętność" przedstawia trochę inaczej drogę dojścia faszystów do władzy - inna perspektywa niż w programach o tej tematyce emitowanych na przykład przez Discovery Channel.

 

Tak więc taki krytykant współczesnej telewizji jak ja (jak na Antena HD) oceniam te propozycje na mocne 3+ lub nawet 4-.

 

No chyba, że wolałbyś kabarety od 11:00 do 16:00. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...