Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzwoniłem jakieś 2 godziny temu w sprawie aktywacji Polsatu, zostawiłem włączony dekoder na tvn tak jak mi kazano, przychodzę do domu jest kanał nsport nagle...więc chciałem przełączyć i sprawdzić czy może to już zmieniono coś i jest Polsat ale nadal go nie było więc włączyłem spowrotem na tvn...ale teraz nie wiem czy coś przez to przełączenie się nie zrypało bo już nic się teraz nie dzieje a Polsatu nadal nie ma...spokojnie czekać czy może trzeba dzwonić raz jeszcze ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć kartę i włozyć. Ewentualnie na TVN i czekać na uzupełnienie zapisu na karcie.

Na tych kartach z 11508 V idzie takze Puls2.

 

Pytanie do praktyków: w tej wersji z Polsatem... po okresie płatnym mamy rok bezpłatnego pakietu. Jaki numer mają uprawnienia - 0800? czy jakis inny? Na płatnym było 1800 ITI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Nareszcie PULS 2 z satelity (prawie FTA) :P Wyszukało mi też parę innych bez opłat stacji z TNK SD: TVP 1, TVP 2, TVP INFO, TV 4, PULS 2, TVN, TVN 7, TVP WARSZAWA, RELIGIA.TV, VIVA, POLSAT BIZNES, TTV, oraz niby POLSAT ale nie umiem się go doszukać....

Mam nadzieję, że do tego działu zaglądasz. Polsatu się nie doszukasz własnoręcznie. Zadzwoń do BOK-u (12) 294 79 15 i poproś o dołączenie Polsatu bez konieczności migrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, u kogo normalne?. 3 razy już podnosiłem pakiet o Polsat i za każdym razem nie trwało to dłużej niż 20 minut. Pomaga: wyłączenie z pradu, wyjęcie karty ...

@satexpert dzięks... własnie taki numerek "zaświecił" po reaktywacji karty, ale pakiet płatny (1800) pozostał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś zgłośiłem włączenie Polsatu w TNK SD, zostawiłem dekoder włączony na TVN i teraz wszystkie kanały mam zakodowane (dekoder Linbox 7816-S). Miał ktoś taki problem?

To normalne, po prostu CAID na karcie został już zmieniony, a nowe uprawnienia jeszcze nie doszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest w TNK na tych samych parametrach co TV 4 ??

11158 ; 27500 ; V

A przy okazji nie rozumiem jak może być TV PULS w ofercie TNK bez opłat skoro jest FTA bez opłat dla wszystkich, nawet tych którzy karty TNK oraz innych nie posiadają, bez sensu. Wracając do sprawy Polsatu wolę do BOKU nie dzwonić bo jeszcze mi zablokują wszystkie stacje bez opłat a kartę mam ważną do 2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wczorajszym zgłoszeniu aktywacji Polsatu ciągle go brak. Nie zniknęły również żadne kanały, więc tak jakby nie było żadnej reakcji...jedynie to że po zgłoszeniu i zostawieniu na tvn po ponownym włączeniu za ok. 2 godz wyświetliła się stacja nsport. Co ciekawe pozostawiając nadal dekoder na tvn przez całą noc zauważyłem, że on się wyłączył...czy to się jakoś ustawia czy to automatycznie ? i czy może to przez to nadal nie mam Polsatu i czy mam czekać nadal czy może zgłosić na nowo ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem przelewu na doładowanie na kwotę 16zł za 25dni. Czy ktoś może potwierdzić, czy te doładowanie zgodnie z informacją na stronie dalej obowiązuje w praktyce? Na stronie wciąż widnieje stary okres doładowania, a czekam już od środy. W punkcie spasowałem gdyż sprzedawca stwierdził, że minimalna kwota to 20zł, a 4 zł piechotą nie chodzi. Być może uprawnienia w EMM już poleciały tylko na stronie wciąż stare info o datach na karcie. Nie mam jak sprawdzić bo póki co nie mam anteny na Hotbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...