Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ASB 5800 E2 (szczególnie do konfiguracji) wymaga wiedzy z zakresu Linuxa i Enigmy. Jeśli nie przeraża Cię to, że będziesz musiał się doszkalać w tych kwestiach, to w tej cenie taki dekoder jest dobrym wyborem. W przciwnym wypadku, szukaj innego dekodera. Na forum masz całą "kopalnię" wiedzy - wystarczy poszukać, np tu: viewforum.php?f=4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy to tylko CABLETECH COMBO URZ0198. Kupisz go poniżej 200PLN. 2 lata gwarancji. Ma też DVB-T, więc razem z kartą SmartHD+ i FTA będziesz miał kilkadziesiąt PL kanałów. Jak z awaryjnością to nie wiem. Ale wydaje mi, że mniej będziesz miał problemów niż 5800s (bo z tym dekoderem to niestety loteria - to sprzęt który ma nawet 7 lat). Podarowałem rodzinie kilka starych Fergusonów 6600, 6900 i działają bezproblemowo już conajmniej 5-6 lat. Wszystko zależy jak trafisz. Niestety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kartę TNK SD, gdy sprawdzam jej ważność w systemie to karta jest aktywna, ważność doładowania wygasła 17 stycznia 2012 roku, nie mam już aktywnych bezpłatnych kanałów (oferta aktywowana po 31 marca 2010r) czy jeśli teraz bym doładował za 20zł to kanały płatne by zaświeciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Burito wspomniał, lenistwa nie pochwalamy. Na podanej stronie jest link do parametrów kanałów z oferty wraz z nr na liście kanałów oraz informacją czy kanał dostęny jest na dekoderach SD czy HD.

 

Jeśli z jakiegoś powodu nie widzisz linku lub nie wiesz jak go otworzyć to kliknij tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że na liście jest to wiem, pytam bo nie wiem w którym miejscu na dekoderze.

Jest na ogólnej liście np. w Technisat S2 wg alfabetu na literę "P" i nie szukaj go zaraz obok TV Puls.

Myślę, że ta wskazówka pozwoli ci go namierzyć.

 

Gdybym miał odpowiedzieć dokładniej, to musiałbym odpalić ten dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcz123456 - Zanim się tak zbulwersujesz to zapoznaj się z zasadami, które zaakceptowałeś zakładając konto na tym forum, dotyczacymi np. zadawania pytań:

 

viewtopic.php?f=34&t=12149

 

Ponadto dostałeś pełną odpowiedź na Twoje nieprecyzyjne pytanie. Tylko wystarczy kliknąć w link, który Ci podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na ogólnej liście np. w Technisat S2 wg alfabetu na literę "P" i nie szukaj go zaraz obok TV Puls.

 

Więc w tym dekoderze będzie? http://telewizjanakarte.pl/instalacja/digit.html

Niżej pisze Do odbioru kanałów Religia.TV i Puls 2 wymagany jest odbiornik satelitarny zgodny z DVB-S2, MPEG 4 i Conax.

 

Chodzi o to że to dekoder babci, nie mam do niego w tej chwili dostępu, i wszystkim zajmuje się kuzyn.

Mówi że nie znalazł, więc nie wiem jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować tutejszej "pomocy".

Spokojnie. My to robimy nonprofit i nie mamy żadnego obowiązku Ci pomóc. Równie dobrze moglibyśmy to olać. :)

 

---

Odpowiadając na Twoje powyższe pytanie. NIE, nie będzie działać. Technisat Digit S2 CD jest dekoderem SD, obsługującym wyłącznie DVB-S i MPEG-2. Nie obsługuje on DVB-S2 i MPEG-4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na ogólnej liście np. w Technisat S2 wg alfabetu na literę "P" i nie szukaj go zaraz obok TV Puls.

 

Więc w tym dekoderze będzie? http://telewizjanakarte.pl/instalacja/digit.html

Niżej pisze Do odbioru kanałów Religia.TV i Puls 2 wymagany jest odbiornik satelitarny zgodny z DVB-S2, MPEG 4 i Conax.

 

Chodzi o to że to dekoder babci, nie mam do niego w tej chwili dostępu, i wszystkim zajmuje się kuzyn.

Mówi że nie znalazł, więc nie wiem jaka jest prawda.

Ja to po "bólu w kościach" czułem, że masz ten dekoder. Przeczytaj mój post jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...