Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może ktoś mnie podratuje.

Kupiłem dla ojca na chatę używanego Pionka 1430, aby nie musiał ciągle wozić swojego odbiornika z domu.

Proszę o namiary do jakiejś listy (poszukuję) tylko z programami FTA + TNK + Cyfra.

Nie param się takimi rzeczami a samemu przerabiać gotowe i sprawdzać które programy są a które nie są kodowane, to robota na parę dni.

Dziękuję.

Czyli masz już wgrany odpowiedni soft pod którym działa TNK w slocie na karte bankową?,

skoro szukasz tylko odpowiedniej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcieli wprowadzic taka oferte ale po analizach i badaniach stwierdzili ze kanały typu ntalk czy owsiaktv nie przyciagna abonentow

 

ps jesli chdozi o poszerzenie oferty TNK to mysle ze predzej czy pozniej dojda kanały ntalk czy o.tv i inne kanały z grupy tvn i iti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam kilka na temat tej telewizji.

 

1.jaka jest cena dekoderów?

2.w ofercie jest kanal nsport, czy podczas meczow LM beda rowniez pozostale kanaly, ktore uruchamia telewizja N przy okazji meczow LM?

3.jak sie sprawuje u ws ta TV?

 

z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TnK oferuje tylko jeden dekoder, który kosztuje około 200 zł. Jeśli chcesz mieć własny to już cena może być różna, zależy jakiej klasy ;)

2. Nie, w TnK dostępny jest tylko jeden nSport i inne kanały, które uruchamia n na czas LM nie są dostępne w tej ofercie.

3. Sam nie mam, ale mogę powiedzieć tyle: ludzie sobie chwalą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Akurat miała miejsce przerwa na transponderach TVN/ITI/n. W związku z tym nie działała większość kanałów zarówno w n jak i w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...