Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nawet pozycjoner i byloby dla mnie wygodniej miec wszystkie polskie programy na jednej pozycji. ;)

 

Nie rozumiem, czemu nie daja tego programu przynajmniej do platnych, bo mogli sie chwalic, ze maja wszystkie programy TVP, czego nawet CP nie ma. Duzy N przeciez ma TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako klienta to nie powinno obchodzić, ja płacę ja wymagam, napisali że pracują 7 dni w tygodniu.

Tym bardziej jest to nie poważne z ich strony że pieniądze wysyłałem w poniedziałek, więc dzień ustawowo wolny od pracy był tylko w środę.

A tu dziś mi nic z TNK nie działa, nawet te kanały które po wygaśnięciu subskrybcji powinny śmigać.

Skoro nie działają kanały podstawowe, to na pewno nie dostałeś uprawnień na nowy miesiąc.

Jaki masz dekoder?

Własny tuner, Dreambox DM 800HD

Tak jak pisałem wcześniej działało do wczoraj a dziś nie działają nawet kanały RegiliaTV, TVN,TVP1,TVP2

Tuner jest oczywiście na stronie dystrybutora :read:http://www.skymax.pl/dokumentacja/lista ... mp_tnk.pdf

 

 

Poczekam do poniedziałku jak nie odpali to sobie wtedy z nimi "porozmawiam" jak się dodzwonię :x

 

W sobotę w późnych godzinach wieczornych, wszystkie kanały ponownie działały, ale dziś od 12:40 działają mi tylko podstawowe :x , a 120 zł wpłaciłem tydzień temu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, aktywacja na poziomie 65% - ciekawe czy taki procent się utrzyma, czy to tylko przejściowa sytuacja... TNK to bardzo dobry pomysł na tanią, prostą ofertę. Ja już od dawna jestem zdania, że rynek DTH powinien oferować więcej opcji - nie tylko stricte usługi telewizyjne, ale również dodatkowe. Chociaż mam też wrażenie, że poniekąd zaczynamy iść w tym właśnie kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wprowadzili TNk to bardzo chciałem kupić głównie ze względu na TVP Sport i nsport ale i dla innych kanałów jako uzupełnienie oferty CP. Jednak wstrzymałem sie i nie żałuje. W grudniu wziąłem dodatkowo do CP pakiet cyfry+ za podobne pieniądze do tnk z tym ze oferta o niebo lepsza. W tnk musiałem kupic dekoder + abo na rok = ok 320 zł. W Cyfrze za 340 zł na rok mam mase ciekawych programów + pakiet Canal+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wprowadzili TNk to bardzo chciałem kupić głównie ze względu na TVP Sport i nsport ale i dla innych kanałów jako uzupełnienie oferty CP. Jednak wstrzymałem sie i nie żałuje. W grudniu wziąłem dodatkowo do CP pakiet cyfry+ za podobne pieniądze do tnk z tym ze oferta o niebo lepsza. W tnk musiałem kupic dekoder + abo na rok = ok 320 zł. W Cyfrze za 340 zł na rok mam mase ciekawych programów + pakiet Canal+. :)

 

Jest jedno "ale" - i to w dodatku bardzo duże!!! W Cyfrze + musisz płacić co miesiąc, a w TNK nikt do niczego cię nie zmusza!!! kupujesz zestaw za 199 zł lub samą kartę za 49 zł i jak nie chcesz płacić to masz święty spokój! :brawo: Jak chcesz oglądać dodatkowe programy to płacisz na okres jaki ci jest potrzebny. W cyfrze + i CP musisz płacić czy oglądasz czy nie! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj minęło około 24 godzin jak wpłaciłem przez konto internetowe pekao24 kasę za TNK i dalej mam zablokowane kanały. ile wy musieliście czekać na uprawnienie i jak wpłacaliście pieniądze. nie mam zamiaru tam dzwonić za taką kasę jak sobie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do szczęścia potrzebne jest tu CARTOON NETWORK szkoda nie doczekam się pewnie nigdy,nawet Polsat ma w [beep].... abonentów i nic nie oferuje w pakiecie mini,żadnego kanału kids.

 

 

czyli spodziewajmy się problemów z zapłatami, aż się boje wpłacić na tnk i czekać na włączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mr.hyde

Ja wpłacałem w tamtym tygodniu, w poniedziałek mimo to mi wyłączyli, dziś rano się w końcu dodzwoniłem i dowiedziałem się że pieniążki mają na koncie, powiedziano mi że uprawnienia zostały przesłane na kartę mimo to mam tylko "bezpłatne", powiedzili że mam czekać do piątku (48 godzin), więc pewnie i ty będziesz musiał czekać te 48 godzin

 

PS. Od soboty do dziś za połączenia z BOK straciłem 40 zł :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno "ale" - i to w dodatku bardzo duże!!! W Cyfrze + musisz płacić co miesiąc, a w TNK nikt do niczego cię nie zmusza!!! kupujesz zestaw za 199 zł lub samą kartę za 49 zł i jak nie chcesz płacić to masz święty spokój! Jak chcesz oglądać dodatkowe programy to płacisz na okres jaki ci jest potrzebny. W cyfrze + i CP musisz płacić czy oglądasz czy nie!

 

Oczywiście jest to jakiś plus. Z drugiej jednak strony nie do końca. Jeśli chcesz płacisz za te miesiące które sie podobają to płacisz 16 zł za miesiąc. Natomiast ja nie chciałem przepłacać i chciałem wpłacić od razu żeby miesiąc wychodził mnie taniej. Czyli chcąć tnk musiałem od razu "wyłożyc" 320 zł. Natomiast za Cyfre w ratach płacę co mnie łącznie za rok wyniesie 340 zł. Cena podobna. Z tym że w cyfrze oprócz masy ciekawych programów mam Canal+ z masą premier filmowych z piłką nożna na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić oferty jakościowe tnk i cyfry dzieli przepaść - natomiast nie cenę. Fakt na plus dla tnk swoboda płacenia na plus cyfry o wiele lepsza jakoś programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Jeśli chcesz płacisz za te miesiące które sie podobają to płacisz 16 zł za miesiąc. Natomiast ja nie chciałem przepłacać i chciałem wpłacić od razu żeby miesiąc wychodził mnie taniej. Czyli chcąć tnk musiałem od razu "wyłożyc" 320 zł. Natomiast za Cyfre w ratach płacę co mnie łącznie za rok wyniesie 340 zł. Cena podobna. Z tym że w cyfrze oprócz masy ciekawych programów mam Canal+ z masą premier filmowych z piłką nożna na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić oferty jakościowe tnk i cyfry dzieli przepaść - natomiast nie cenę. Fakt na plus dla tnk swoboda płacenia na plus cyfry o wiele lepsza jakoś programowa.

 

Przepraszam, ale wydaje się mi że troszkę pomyliłeś się w obliczeniach. Kupując zestaw TNK płacisz 199zł. Przez trzy miesiące masz wszystko za free. Chcąc dalej wszystko oglądać, to aby wyszło najtaniej doładowujesz 120zł. za rok. Musisz jednak odjąć te trzy miesiące co już oglądałeś czyli za rok oglądania płacisz 90zł + 199zł. = 289zł.!!! Potem wychodzi już tylko 120zł.!!!

Po za tym oferta TNK nie jest taka zła. W nSport masz min. Piłkarską Ligę Mistrzów, Piłkarski Puchar Angli; w TVP Sport też leci Piłka i masz wiele transmisji z min. sportów zimowych. Natomiast filmy które lecą C+ prędzej czy później pojawią się w TVP lub w tvn. Powiedzmy sobie szczerze oferty C+ i TNK skierowane są do innych odbiorców. TNK to oferta dla tych co chcą mieć dostęp do podstawowych programów a przy okazji jak mają ochotę, to mogą sobie pooglądać inne programy. Gdy dołączą Polsat i TV4 będzie to oferta idealna, i "tanie" oferty innych platform stracą rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale wydaje się mi że troszkę pomyliłeś się w obliczeniach. Kupując zestaw TNK płacisz 199zł. Przez trzy miesiące masz wszystko za free. Chcąc dalej wszystko oglądać, to aby wyszło najtaniej doładowujesz 120zł. za rok. Musisz jednak odjąć te trzy miesiące co już oglądałeś czyli za rok oglądania płacisz 90zł + 199zł. = 289zł.!!! Potem wychodzi już tylko 120zł.!!!

Po za tym oferta TNK nie jest taka zła. W nSport masz min. Piłkarską Ligę Mistrzów, Piłkarski Puchar Angli; w TVP Sport też leci Piłka i masz wiele transmisji z min. sportów zimowych. Natomiast filmy które lecą C+ prędzej czy później pojawią się w TVP lub w tvn. Powiedzmy sobie szczerze oferty C+ i TNK skierowane są do innych odbiorców. TNK to oferta dla tych co chcą mieć dostęp do podstawowych programów a przy okazji jak mają ochotę, to mogą sobie pooglądać inne programy. Gdy dołączą Polsat i TV4 będzie to oferta idealna, i "tanie" oferty innych platform stracą rację bytu.

 

Tak to prawda tego nie wziąłem pod uwagę. Ale też nie do końca jest tak jak to napisałeś. Po 3 miesiącach musisz wpłacić 120 zł a nie 90 zł, więc po 3 miesiącach pieniądze jakie wydałem na tnk to 320 zł. W Canal+ tez dostałem miesiąc za free, ale już nie wnikajmy aż tak w szczegóły dlatego tego nie pisałem. Napewno oferta tnk jest dobra, taka jakiej brakowało na rynku i chwała za to że powstała. Żeby była jasność nie chcę atakowac tnk ale uznałem że 20 zł przez większość umowy płacone cyfrze to jednak dla mnie lepsze rozwiązanie niż kupować kolejny dekoder i inwestować 200 zł na sam start w tnk. O różnicy w cenie możemy dyskutować jednak o jakości nawet nie ma co wspominać i prosze Cię nie mów że dobry film prędzej czy później można obejrzeć w zwykłej tv bo tak mozna powiedzieć ze wszystkim. Po co iśc do kina skoro za 4 lata obejrze go sobie na TVP1 z anteny naziemnej... Takie gadanie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...