Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy jak ruszy I multiplex, wtedy te x10 pójdą między bajki bo każdy będzie miał za friko i Polsat i TV4. Chociaż z drugiej strony należy się spodziewać odpływu abonentów z Mini do TnK, która będzie doskonałym uzupełnieniem DVB-T w przeciwieństwie do Mini. Kto wie czy strzałem w 10 nie byłoby wypuszczenie dla potrzeb TnK tunerów z głowicą naziemną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem szczesliwym posiadaczem Telewizji na Kartę. Przed chwilą szperaemł po kanałach i natrafiłem na odkodowane Eurosporty z różnych krajów. Dostepne są również Eurosport 2. Czy coś Wam o tym wiadomo. Czy ta stacja prowadzi jakąś propomocję w stylu ''otwartego okna''?? To już drugi raz na przestrzeni 3 miesięcy kiedy spotkałem się z odkodowanym Eurosportem w TNK. Pierwszym razem zakodowali po upływie dnia. Teraz nie wiem jak będzie, ale ogladac jak narazie można:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, trwa przerwa w kodowaniu kanałów Eurosport i Eurosport 2. Nie wiadomo do kiedy będą dostępne, zapewne w ciągu kilku dni zostaną zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HB nSport jest nadawany z dwóch częstotliwości. Dla abonentów n w jakości HD i na potrzeby TNK w jakości SD. Obojętnie jaki będziesz miał dekoder, to jeżeli korzystasz z TNK, będziesz miał sygnał SD. W wersji dla n'ki jest możliwość wybierania meczu w trakcie transmisji z LM, ale tylko jeden z tych równolegle nadawanych jest dostępny w jakości HD. W TNK nie masz wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobrze nie jest. Ja mam "zwykły" CRC 32 cale HD ready i jest istotna różnica miedzy Nsport HD a Nsport SD. A przynajmniej daje się zauważyć. Ale z drugiej strony widziałem juz gorsze kanały w jakości SD.

Ale jeśli nie ogladasz na telewizorze HD lub tylko po scart to rzeczywiście nie widac różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fascynowało mnie przeświadczenie posiadaczy CP o fatalnej jakości wszystkich kanałów n-ki do jakich nie mają dostępu. W praktyce nie ma w CP kanału który byłby w lepszej jakość niż w N (mówię o kanałach które są w obu platformach). Twoim zdaniem nSport SD ma fatalną jakość?

http://www.linowsat.com/0130/bitrate/1600/15804.html.

Co do jakości nSportHD

http://www.linowsat.com/0130/bitrate/1300/15033.html

napewno jest lepsza od Polsatu Sport HD

http://www.linowsat.com/0130/bitrate/7800/3102.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zwracam honor, wziąłem cię za kolejnego maniaka CP. Moja wina, powinienem był sprecyzować, że na zwykłym telewizorze podpiętym scartem nie widać różnicy pomiędzy wersją HD i SD. Na odpowiednio podłączonym telewizorze HD różnica jest oczywiście ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...