Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aktywacją TNK, problem wygląda następująco, aktywowałem karte trzy dni temu przez internet i do dzisiaj jeszcze ona nie została zaaktywowany, nie mam żadnych programów, choć czasze mam ustawioną na Hotbird, a sygnał jest dobry, w czym może tkwić problem? Dodam jeszcze, że mój tuner to Digit S2-CD z najnowszą aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi 3.01 upływała ważność, mam papiery że kasę na koncie mieli 2.01, od 5.01 mam ciemność na płatnych kanałach (mam oczywiście ustawione, nowe prawidłowe parametry kanałów)

 

Kartę kupowałem w siedzibie oficjalnego dystrybutora, a kartę mam w tunerze (Dreambox DM 800 HD PVR), który jest podany na oficjalnej stronie www oficjalnego dystrybutora Telewizji na Kartę (firma Skymax Polska z.o.o)

 

Macie jakieś propocycje co zrobić sytuacji jaką mam ?

 

Bo w mojej opinii "Cyfrowy Dom" nie wywiązuje się z uwmowy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam wszystkich kanałów za które się płaci te 120 zł w tym oczywiście m.in TVP Sport i Nsport na których najbardziej mi zależy

Od 5.01 mam TVP1,TVP2,TVN,TVN7,Religia.tv

Jest coś takiego jak umowa kupna-sprzedaży, wpłacając pieniądze na konto została zawarta "umowa kupna usługi udostępniania do telewizji cyfrowej"

 

a mają teraz przewalone bo wszyscy doładowują.
To niech zatrudnią więcej pracowników, mnie jako klienta to nie obchodzi, ponad tydzień po tym jak mają $$$ na koncie, ja ciągle nie mogę oglądać kanałów za dostęp do których zapłaciłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionek 1430 z softem ofm, aktywowałem kartę na nim było ok uprawnienia powinny dochodzić (powinny :/ )

kartę tuner sczytuje poprawnie...

 

 

 

grrrr po którymś resecie z rzędu tuner wrócił do ustawień początkowych, włączył sie softowy bloker

już jest wsio ok ( + menu 7 5 ustawić na ua/sa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dekoderek technisata ten rekomendowany przez iti ;P wyniosl mnie z przesylka 170 zl czyli nieduzo (karta jest) teraz musze zmontowac antenke a wypatrzylem na allegrowiczu ... i teraz sie zatsnawiam czy ona mi wystarczy ? co myslicie o tym konwerterze ? :P cena przystepna ale czy to spelni moje oczekiwania ? i w/ogole dygam sie ze nie/dam sobie rady sam z montazem tej anteny .... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś mnie podratuje.

Kupiłem dla ojca na chatę używanego Pionka 1430, aby nie musiał ciągle wozić swojego odbiornika z domu.

Proszę o namiary do jakiejś listy (poszukuję) tylko z programami FTA + TNK + Cyfra.

Nie param się takimi rzeczami a samemu przerabiać gotowe i sprawdzać które programy są a które nie są kodowane, to robota na parę dni.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, taki mądry to i ja jestem. :?

Tylko ja potrzebuję listy (legalnej) tylko z programami FTA + te na karty a takiej tam nie uświadczysz, z kolei grzebać mi się wśród 2000 pozycji i każdy program sprawdzać czy jest lub nie kodowany jakoś mi nie za bardzo pasuje. W ostateczności jak będę musiał to, to zrobię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...