Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W porządku, też chętnie zobaczyłbym ten program w innych platformach. :) C+ ma jak dotąd wszystkie kanały TVN-u (chociaż niedawno brakowało TVN Lingua), Discovery też są (oprócz HD :wink: ), więc nie widzę przeciwwskazań. Tym bardziej że spodobał mi się przede wszystkim brakiem reklam, chociaż przerwy i tak były. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miał być nPack i nie wyszło :lol2: poszekamy, zobaczymy jak to będzie, jest kryzys więc jeśli iti będzie potrzebowało pieniążków z reklam to poszerzy zasięg swoich kanałów dorzucając je do tnk :wink: ot tak moje zdanie bo przecież wszystko kręci się wokół pieniążka :lol2:

 

nPak był picem na wodę mającym zapobiec wypłynięciu informacji o TNK. Niektórzy nawet dali się początkowo nabrać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie wszysko ładnie odbiera na 11,508 90% jakosci. wiec nie weim dlaczego u ciebie nic nie było tez mam ferdka.

 

 

witam

szukam parametrów kanałów dla Opticum 7100CXE czyli pid sid tid vid itp....

bo nie mam 2 kanałów nsport i tvp sport ;/

 

nSport SD

PID V: 515

PID A: 680

PID PCR: 515

kodowanie:

* Conax - TNK

 

TVP Sport

PID V: 516

PID A: 690

PID PCR: 516

kodowanie:

* Conax - n, TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę że to coś z twoim tunerem.

Ja mam b.dobry odbiór .

Wczoraj dokładnie przeglądałem da satelity .

Jestem zadowolony.

No !!! jaja były jak śnieg oblepił konwerter i zniknęły mi TVP1 i TVP 2. a tu ulubiony serial żony :( Moda na sukces)

Teraz jest ok. Monoblok pracuje świetnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

Mam TNK jednak mam słaby sygnał z Hotbirda tylko 2,5-3,0 dB na 10 dB. Odbieram kanały jednak niektórych nie mogę oglądać bo nie ma z nich sygnału co zrobić ? Przeskanować transpondery czy co ?? A może poprawić sygnał z Hotbirda ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...