Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj aktywowałem kartę TNk przez internet.Zaraz ją włożyłem do modułu Technisata i działało.Tylko jakoś nport i tvp sport tak samo kiepska jak transmisja Ruch-Legia na Orange Sport...

 

Dobrze Cię rozumiem że te 3 miesiące będą od 1 grudnia liczone?

 

 

ja wczoraj aktywowałem kartę o 23.50 a dostałem info że do 25.02 mam aktywną.Później muszę doładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://telewizjanakarte.pl/ceny.html

 

Średnio ok. 200 zł za zestaw z tunerem.

 

ale chodzi mi z antenką warto z antenką satelitarną kupić na Allegro.pl ?

 

Warto :) Kup sobie dowolną 60 albo 80 i będzie działać. Konwerter polecam Twin to sobie jeszcze Multipakiet Canal+ podłączysz (jak nie teraz to w przyszłości). Ile kosztuje nie wiem. Sprawdź sobie na allegro albo na hollexie - ceny się niewiele różnią. A jakbyś kupował też Multipakiet to zainwestuj raczej w inny dekoder (nie ten ich firmowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu przejdzie (razem z TNK) na DVB-S2/MPEG-4/HD. Do TNK pojawi się nowy sprzęt

Nie ma co tak wybiegać w przyszłość, wątpię żeby ITI miało plany, co będzie robić w 2016 roku! Nie wiadomo jak sytuacja na rynku będzie wyglądała za rok, czy nie dojdą nowi gracze, jak zareaguje konkurencja, a tu TnK HD w 2016? :lol:

 

Technisat Digit S2-CD zostanie jako tuner FTA i zajmie miejsce dzisiejszych tunerów analogowych.

Chyba nie zajmie, bo na tunerze analogowym można przynajmniej sterować pozycjonerem za pomocą pilota. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaktualizować tuner Globo 7010 CX?

Ściągnąlem oprogramowanie ze strony producenta czyli software i program AVUpgrade. Mam kabel null-modem

Co dalej?

Podłączyć i który COM (jest ich 10) wybrać w tym programie? Czy powinien być pasek postepu czy zaktualizuje i "nie da o tym znać"?

Podłączyć do portu i włączyć tuner czy przy wyłączonym aktualizowac? Czy w standby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do którego portu COM w kompie łaczysz kabelek, najprawdopodobniej będzie to 1.

Łaczysz komputer z tunerem. Tuner jest odłączony od zasilania. Na komputerze wybierasz oprogramowanie, odpowiednio ustawiasz program "loader" i wciskasz "start", po tym szybko podłączasz tuner do zasilania, soft zaczyna się ładować.

 

Na stronie producenta możesz znaleźć dokładną instrukcję ładowania softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informują, że trzeba będzie wyszukiwać programów na nowo, k... tyle czasu poświęciłem na kasowanie niepotrzebnych programów i segregowanie programów. Nie mam pytań :/

Wiecie może czy przez tą zmianę częstotliwości można liczyć na poprawę jakość nadawanych programów np nsport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...