Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja na kartę jest dla ludzi, którym nie w głowie rachunki i umowy. Oni po prostu chcą czegoś więcej niż TVP1 i TVP2, a tu mają TVN, TVN 7 i Religia.tv bez podpisywania umów i to za darmo! To jest platforma dla ludzi mało wymagających, stąd nieistotne jest dla nich rozszerzanie oferty programowej. Mają kanały ogólnopolskie, po jednym kanale z każdego rodzaju, FTA i wystarczy 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka, mam do was jedno pytanie. Obecnie posiadam CP ale po przedłużeniu nSportu umowy na prawa do Ligi Mistrzów zamierzam dokupić jeszcze TNK. Czy wiecie może ile musiał bym zapłacić na wejściu ??? Nie licząc talerza bo mam z CP (dokupię konwerter twin z dwoma wejściami więc CP i TNK działały by bez problemu z jednego talerza). A więc potrzebny mi tuner, oczywiście karta i nie wiem czy coś jeszcze. Ile musiałbym zapłacić ? Czy zmieszczę się w granicach 250 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ci wystarczy, jeżeli nie masz wysokich wymagań. Kup sobie jakiegoś Globo lub Opticuma z CONAXEM i będzie działać. Oprócz tunera, nowego konwertera i karty, potrzebujesz jeszcze kabla, ale to chyba wiesz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tuner wraz z karta kosztuje od 170 zl wiec sie zmiescisz w takiej kwocie jesli nie wliczasz konwertera. Teraz juz tylko pozostaje wybrac dekoder czy taki wspolpracujacy z TNK i majacy jakies opcje dodatkowe czy tez zestaw z Technistatem. Wybor nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam do was jedno pytanie. Obecnie posiadam CP ale po przedłużeniu nSportu umowy na prawa do Ligi Mistrzów zamierzam dokupić jeszcze TNK.

 

Ale po co? Na Polsacie prawdopodobnie ogladasz ogladasz te same mecze jak na nsport SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo jeżeli umowa na transmisje z Polsatem jest taka sama jak była z TVP to mając TnK zyskujemy. TVP pokazywała jedynie mecz w środę, z kolei nSport SD pokazywał mecz zarówno we wtorek jak i w środę (ten niestety zazwyczaj pokrywał się z tym co leciało na TVP 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SatKurier pisze o dołączeniu do TNK kanału Discovery Channel. Hmm, wygląda na to, że podpisano jakiś aneks między ITI a Discovery (mam nadzieję, że oznacza to również dołączenie ID do N). Dla mnie to jest pierwszy znak, że oferta TNK może być jeszcze rozwinięta... W zasadzie w tym pakiecie nie ma już tylko kanału filmowego, pod tym względem pakiet Mini, a nawet MiniMax wygląda już wręcz fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No TVN Lingua w lipcu zakończy nadawanie, więc będzie jedno miejsce wolne... i zajmie je właśnie wspomniany przez Satkurier kanał...

Jestem ciekaw, kiedy i jeszcze jakich atrakcji doczekają się klienci odbierający Telewizję na Kartę. Mam nadzieję, że to nie będzie koniec niespodzianek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W zasadzie w tym pakiecie nie ma już tylko kanału filmowego, pod tym względem pakiet Mini, a nawet MiniMax wygląda już wręcz fatalnie.

A to ciekawe. W pakiecie MiniMax jest aż 7 kanałów, których nie tylko posiadacze TnK, ale i nawet n nie mogą oglądać. W Minimax jest Play, który może się równać z szitem takim jak polski Discovery Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zapewne element umowy w ramach której TVN wycofał się z Discovery Historia. Coś za coś. No bo Discovery to przecież kanał głównie reklamowy...Szkoda że padło akurat na niego bo to kiepski kanał a po drugie jest dostępny w każdej platformie w niskich pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. W pakiecie MiniMax jest aż 7 kanałów, których nie tylko posiadacze TnK, ale i nawet n nie mogą oglądać. W Minimax jest Play, który może się równać z szitem takim jak polski Discovery Channel.

 

Ale szczerze mówiąc to nie rozumiem o czym piszesz... W TNK jest nawet 10 kanałów, których nie mają abonujący Minimaxa, ale co wynika z tej arytmetyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...