Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jako klienta to nie powinno obchodzić, ja płacę ja wymagam, napisali że pracują 7 dni w tygodniu.

Tym bardziej jest to nie poważne z ich strony że pieniądze wysyłałem w poniedziałek, więc dzień ustawowo wolny od pracy był tylko w środę.

A tu dziś mi nic z TNK nie działa, nawet te kanały które po wygaśnięciu subskrybcji powinny śmigać.

Skoro nie działają kanały podstawowe, to na pewno nie dostałeś uprawnień na nowy miesiąc.

Jaki masz dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własny tuner, Dreambox DM 800HD

Tak jak pisałem wcześniej działało do wczoraj a dziś nie działają nawet kanały RegiliaTV, TVN,TVP1,TVP2

Tuner jest oczywiście na stronie dystrybutora :read:http://www.skymax.pl/dokumentacja/lista ... mp_tnk.pdf

 

 

Poczekam do poniedziałku jak nie odpali to sobie wtedy z nimi "porozmawiam" jak się dodzwonię :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Religia oraz TVN Lingua Hotbird 11,488 Pol.H SR:27500 wyłączono kodowanie Conax B00 aktywne jest tylko Mediaguard Seca (100) na potrzeby cyfry+ .

Aktywne może jest, ale mnie osobiście te kanały już nie działają ze starej częstotliwości, mimo że mam wykupiony wysoki pakiet w C+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj aktywuje TNK to pełny pakiet będę miał do 31.03.2009 czy do 05.04.2009?

 

ze strony TNK "dla potrzeb rozliczania doładowań przyjmujemy, że każdy miesiąc ma 31 dni," czyli jak dzis dołądujesz to twoje doładowanie bedzie wazne 31 dni. A tak z ciekawosci dlaczego chcesz tylko na miesiac doładowac? Lepiej przeciez doałdowac na roz z gory ( 120zl na rok co na miesiac wychodzi 10zł) i bedziesz miał spokoj z Telewizja na rok.

 

TVN Religia oraz TVN Lingua Hotbird 11,488 Pol.H SR:27500 wyłączono kodowanie Conax B00 aktywne jest tylko Mediaguard Seca (100) na potrzeby cyfry+ .

Aktywne może jest, ale mnie osobiście te kanały już nie działają ze starej częstotliwości, mimo że mam wykupiony wysoki pakiet w C+. :P

 

Dzis wyłaczyli całkowicie te kanały ze swojego tp i podmienili je pobierajac z tp 11,508 V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QWERTY mi na razie chodzi o aktywacje karty i 3 miesiące gratisu

kombinuje tak, aby załapać się na darmowy nSport i LM 15 kwietnia.

 

Skoro każdy miesiąc ma 31 dni czyli jest 93 dni gratisu, tak?

 

Wyłączyli już sygnał tym, którzy kupili kartę na początku i jej nie doładowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QWERTY mi na razie chodzi o aktywacje karty i 3 miesiące gratisu

kombinuje tak, aby załapać się na darmowy nSport i LM 15 kwietnia.

 

Skoro każdy miesiąc ma 31 dni czyli jest 93 dni gratisu, tak?

 

Wyłączyli już sygnał tym, którzy kupili kartę na początku i jej nie doładowali?

 

tak zgadza sie ta karte bedziesz miał wazna przez 93 dni bo jak juz pisalem wczesniej przyjmuja, że każdy miesiąc ma 31 dni, jak chcesz sie upewnic, wejdz na ich strone i poczytaj sobie dokladnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oops! Tam są wszystkie aktywne, zarejestrowane i spełniające właściwe parametry transpondery. "Ostatnia aktualizacja: 2009-01-05, 02:57"

Czy nie uwzględniane tej częstotliwości w oficjalnych tablicach nie oznacza, że jak zawsze załatwiliśmy sobie coś "na lewo", albo ten transponder nie spełniania parametrów??? A może jest po prostu nieopłacony lub dalej figuruje jako nadawca analoga?

 

Ale wielkie dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież tłumaczę, że Satcodx nie chce się edytować tej strony i zamiast 11,508 jest 11,534. Zwykły błąd na stronie. :roll:

 

Oho ho. To webmasterzy SatcoDX dłubią stronę ręcznie w Pajączku? Myślałem, że dotarł do nich MySQL i PHP, a strony są generowane dynamicznie z bazy danych :-)

Czegóś mam wrażenie, że codziennie zmieniają setki wpisów na tej stronie :-)

 

Chyba lipa z tym tłumaczeniem

:-)

 

Chyba raczej muszą naprawić "AutoScan Munich 4", które jest źródłem "zwykłego błędu" tylko dla tej częstotliwości. Albo jednak coś innego.

 

[EDIT]

Na szybkiej liście (http://www.satcodx1.com/0130/pol/customize.cgi) też nie ma częstotliwości 11.508, a na 11.534 V jest tylko TVN Warszawa. Wygląda na to, że reszta programów jest nadawana nielegalnie. Do czego to doszło, już nawet transpondery są piracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam - od razu widać, że nie masz najmniejszego pojęcia jak działają takie serwisy jak SatcoDX czy Flysat. Zła częstotliwość na SatcoDX to tylko i wyłacznie błąd człowieka, to człowiek wprowadza zmiany, które nastapiły (zaobserwował) na satelicie/transponderze.

Zawsze warto zweryfikować wpis na innym serwisie: Flysat, Lyngsat, KingOfSat...

 

To tyle, off-topic się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...