Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To już sprawa drugorzędna, bo wiadomo że skończy się na tym iż Wydarzenia 24 będą działały na jednej koncesji naziemnej. W drugim etapie wystąpią o rozszerzenie na satelitarną a Wydarzenia 24 działające na kocencji Superstacji będą wnioskować o jej uchylenie. 

To pokazuje jak na około można obejść te zasady rzekomo nowego kanału w naziemnej. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co się czepiacie. Zgadza się że to powinien być nowy kanał, ale takich a nie ma na obecnych zasadach i wrzucenie takiego kanału jest chyba bardziej korzystne niż kanału który będzie nadawał tylko powtórki. Wydaje mi się że niektórzy nie uznają żadnych kompromisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was pomyślał, że mogą zrobić to samo co z kanałem 8TV i Eska TV? Wystarczy, że za chwilę wyłączą przekaz po Superstacji - aktualnie Wydarzenia 24 na satelicie i kablówkach. W tym samym momencie kanał zniknie z MUX 4, pojawi się na MUX 1 a na satelicie i w sieciach kablowych będzie budować zasięg od zera :) Kanał Eska TV był niekodowany, zmienił nazwę na Eska TV Extra i pojawił się nowy kodowany kanał 8TV, który zmienił nazwę na Eska TV. Takim sposobem ten kanał był, jest i będzie, ale po drodze zmienił parametry budując zasięg od nowa, ale pozostawił ciągłość nadawania :P Tak teraz też może być ;) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maciej9523 napisał(a):

Ja nie rozumiem o co się czepiacie. 

O zasady w państwie które powinno ich przestrzegać. To że zasada wyłącznie nowego kanału była co tu dużo mówić niezrozumiała wiemy wszyscy, ale skoro się takie dziwne zasady wymyśla to powinno się ich przestrzegać. Inaczej narażamy się na śmieszność. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady konkursu powinno być inne ale skoro już są takie a nie inne to należy ich przestrzegać.

Teraz są dwa wytłumaczenia, przynajmniej ja widzę dwa.

1) Polsat dostał zielone światło na ... kreatywne posunięcie w ramach rekompensaty za zlikwidowanie MUX 4. Polsat być może nie wiedział jak się wycofać z MUX 4.

2) Dostał miejsce na MUX 1 w nagrodę za wierną służbę na rzecz PiS. Polsat lawiruje między propagandą (PiS) a obiektywizmem. W24 jest coraz szerzej nazywany TVP Info bis.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 16:17, Zeusek napisał(a):
 
 

Zasady konkursu powinno być inne ale skoro już są takie a nie inne to należy ich przestrzegać.

Teraz są dwa wytłumaczenia, przynajmniej ja widzę dwa.

1) Polsat dostał zielone światło na ... kreatywne posunięcie w ramach rekompensaty za zlikwidowanie MUX 4. Polsat być może nie wiedział jak się wycofać z MUX 4.

2) Dostał miejsce na MUX 1 w nagrodę za wierną służbę na rzecz PiS. Polsat lawiruje między propagandą (PiS) a obiektywizmem. W24 jest coraz szerzej nazywany TVP Info bis.

W czym konkretnie są podobni do TVP INFO?

4 godziny temu, pasjonat napisał(a):
 
 

Ciekawe czy inni nadawcy zgłoszą skargę na takie coś, ciekawe. To nie fair. 

Co jest nie fair? Każdy mógł się zgłosić. Skoro KRRiT wybrała ten kanał, to zrobiliby to także w innych okolicznościach formalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pavl6 napisał(a):

Co jest nie fair? Każdy mógł się zgłosić.

Ja nie wiem co jest niejasne w ostatnich postach. Nie każdy kanał można było zgłosić, a WYŁĄCZNIE NOWY.

Jak sądzisz, dlaczego startowali z kanałem W24, a nie Wydarzenia 24, a teraz nagle wniosek o zmianę nazwy? Serio?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 09:56, pasjonat napisał(a):

Ciekawe czy inni nadawcy zgłoszą skargę na takie coś, ciekawe. To nie fair. 

Idąc tym tropem RCTV też trzeba wyrzucić bo zgłoszony został na tej samej zasadzie co W24 które to zresztą ma już koncesje i nową pozycje w naziemnej telewizji cyfrowej: http://www.archiwum.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/8522023-t/8522023-T.pdf

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...