Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie da się oglądać żadnego kanału informacyjnego. Powtarzalność newsów i reportaży robi swoje. W W24 brakuje mi relacji na żywo. Zastępczy kanał, gdy nie mamy dostępu do Polsat News. Gdy dzieje się coś ważnego będę starał się oglądać PN, TVN24 lub kanał zagraniczny. 

Od naszych polskich stacji odstrasza mnie kronika policyjna i lokalne problemy z dziurą w moście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, September77 napisał(a):

Wydarzenia 24 to jest jeden z najlepszych kanałów informacyjnych. Ciekawe, czy oprawa graficzna Wydarzeń 24, też się trochę zmieni od poniedziałku? Czy jednak zmieniają tylko czcionkę.

Z tego co czytałem Polsat chce ujednolicić systemy graficzne obu stacji więc nie zdziwiłbym się gdyby wczorajsze zmiany były przejściowe: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-news-nowa-oprawa-graficzna-czcionka-kanal-informacyjny-jak-odbierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się czy w przypadku „Wydarzeń 24" lepszą opcją od tego co mamy obecnie jeżeli chodzi o oprawę graficzną nie byłoby oddzielenie oprawy identów z nazwą stacji od czołówki serwisu informacyjnego. Wtedy wyszłoby mniej więcej coś takiego:

Przy outro byłoby tak jak dotychczas lub brama z czołówki „Wydarzeń 24" by się zasuwała. W ogóle też dziwi mnie fakt że Wydarzenia 24 i Polsat News nadal mają złe stoły przez co wydania „Wydarzeń" o 18:50 i 21:50 dalej są prowadzone ze studia Polsatu News. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

W spółce Superstacja nadającej kanał Wydarzenia 24 utworzono radę nadzorczą. W jej skład weszki Zygmunt Solorz, Stanisław Janowski i Tomasz Szeląg.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-wydarzenia-24-koniec-superstacja-nadawca-rada-nadzorcza-zygmunt-solorz-stanislaw-janowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zadebiutowała także prezenterka, która pokazała kulisy i teraz pisze na ten temat większość portali. Mam nadzieję, ze wraz z rosnącą popularnością prezenterów będzie rosła popularność stacji https://i.pl/wioleta-wramba-ma-wielki-tatuaz-na-ciele-dziennikarka-polsatu-pokazala-jak-go-ukrywa-przed-kamera/ar/c1-17594615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem zdziwiony, że pomimo iż wybrane programy publicystyczne z Polsat News w sieci na kanale YT Polsat News idą codziennie Na Żywo równolegle z emisją w kanale linearnym Polsat News nie ma ich w kanale siostrzanym, otwartym Wydarzenia 24. Chodzi mi o takie programy jak: "Punkt Widzenia", "Debata Dnia", "Debata Tygodnia", 'Graffitii" itd. Skoro te wszystkie wymienione programy są ogólnodostępne w internecie dla widzów poza emisją w kanale płatnym linearnym Polsat News to w czym jest problem by poszerzyć ich widownię o otwarty kanał Wydarzenia 24 tego samego nadawcy? Tylko z publicystyki Polsatu "Gość Wydarzeń" i "Gość Wydarzeń 24" są w tym kanale. To dla mnie bez sensu. Programy wybrane z płatnego Polsat News są za darmo w internecie do obejrzenia Na Żywo na oficjalnym kanale nadawcy poza Polsat News ale nie dają ich do emisji równolegle do darmowego kanału Wydarzenia 24.

Dla mnie to się nie trzyma kupy i logiki. :-(

Powinni to zmienić i dać te programy także do otwartego kanału Wydarzenia 24. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy zrozumieliście moje pytanie? Te programy są równolegle nadawane w sieci w internecie w oficjalnym profilu nadawcy Polsat News za darmo pomimo że są emitowane w płatnym kanale Polsat News. Skoro lecą równolegle za darmo do obejrzenia w internecie to w czym problem by je dać szerszej publiczności w otwartym kanale Wydarzenia 24? Nie są exlusive w płatnym Polsat News tylko nadawca wpuszcza je także do internetu za darmo dla widzów czyli poza dystrybucję płatną. O to mi chodzi. Skoro tak te ww. programy nadawca udostępnia to może je także wrzucić równolegle do ramówki Wydarzeń 24. :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pablo21 napisał(a):

Skoro lecą równolegle za darmo do obejrzenia w internecie to w czym problem by je dać szerszej publiczności w otwartym kanale Wydarzenia 24?

Bo to by trochę przeczyło sensowi powstania tego kanału. Dublowanie tych programów nie ma sensu, gdyż wtedy, gdy Polsat News nadaje "Debatę dnia" albo "Punkt widzenia", to Wydarzenia 24 dają serwisy po to, by ci, którzy na przykład o 17:30 mają czas na oglądanie wiadomości, mogli się dowiedzieć, co istotnego się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia 24 powstały tylko dlatego że kablówki miały pretensje o nadawanie Polsat News w MYX4. Polsat wymyślił formułę kanału który da namiastkę kanału informacyjnego głównie dla widza naziemnego. Podejrzewam że gdyby nie protesty kablówek w MUX4 pozostałby FTA Polsat News. 

Emisja równoległa ma o tyle sens że kanał W24 jest adresowany do widza naziemnego głównie, który nie ma dostępu do Polsat News. W tym znaczeniu ja sens widzę udostępnienia szerszej publiczności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kirk napisał(a):

Bo to by trochę przeczyło sensowi powstania tego kanału. Dublowanie tych programów nie ma sensu, gdyż wtedy, gdy Polsat News nadaje "Debatę dnia" albo "Punkt widzenia", to Wydarzenia 24 dają serwisy po to, by ci, którzy na przykład o 17:30 mają czas na oglądanie wiadomości, mogli się dowiedzieć, co istotnego się stało.

Te programy z płatnego Polsat News są dostępne za darmo w sieci w formie transmisji Live czyli Na Żywo na oficjalnym kanale Polsat News na koncie YT i potem też można je sobie ponownie obejrzeć. Tak więc jak widać nadawca godzi się na ich udostępnienie w ofercie FTA poprzez internet pomimo że są emitowane w płatnym kanale Polsat News. Emisja w otwartym kanale Wydarzenia 24 też by przybrała taką samą formę co w internecie i wzbogaciła by monotonne powtarzane w kółko te samy news-y. U mnie po ok 2 godzinach oglądania kanału Wydarzenia 24 domownicy przełączają na inne kanały bo chętnie by obejrzeli coś z publicystyki np. "Debata Dnia" Gozdyry chwalili sobie jak był Polsat News HD naziemnie. Potem zabrali Polsat News HD i dali Wydarzenia 24 HD. :-( Cześć publicystyki powinna być w kanale W24. :-)

Ja wiem że Wydarzenia 24 HD zastąpiły wcześniej bezpłatny testowy przekaz Polsat News HD bo kablówki się na to oburzały a już na pewno nie Platforma sat. Polsat Box. :-)

Powtarzam sens mojej wcześniejszej informacji i twierdzenia. Nie ma uważam problemu w tym by te programy równolegle nadawca emitował w otwartym kanale Wydarzenia 24 skoro są emitowane od paru lat jako otwarte transmisje Na Żywo w internecie dla każdego widza bez opłat. :-) Nic by się nie stało by wzbogacić nimi ofertę kanału bezpłatnego Wydarzenia 24. Na tym kanale jest publicystyka w postaci programu "Gość Wydarzeń" i "Gość Wydarzeń 24". Taki program "Śniadanie Rymanowskiego" z Polsat News też jest bezpłatnie nadawany Live na koncie YT Polsat News i każdy sobie może go obejrzeć. :-) Tak więc dlaczego nie dać tego programu i pozostałych programów wybranych z Polsat News do obejrzenia widzom kanału Wydarzenia 24? Ci widzowie nie mają w części (Ci z NTC i z niższych tańszych podstawowych pakietów płatnych) dostępu do płatnego kanału Polsat News, gdzie te programy linearnie są nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Wydarzenia24 powstały po to, by emitować na bieżąco newsy. I niech tak zostanie. W godzinach 20-22 na kanalach informacyjnych i tak kroluje publicystyka, więc nie widzę sensu tworzyć to samo w kolejnym kanale.  Kto chce sięgnąć po publicystykę to sięgnie albo do Polsatu News albo do YouTube'a Polsatu, a w Wydarzenia24 otrzyma serwis informacyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...