Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.06.2022 o 17:59, qbic napisał:

A u mnie dla odmiany jeden z 4 odbiorników nie daje rady z dźwiękiem na tym kanale i mam ciszę.

 

 

Aktualizacja:

miałem wyszukane z mpeg2, przeskanowałem ponownie i mam eac3 i dźwięk jest :)

 

A u mnie znowu brak dźwięku po zmianie powrotnej na AC3...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 23:36, michael112 napisał:

Przed chwilą w Wydarzeniach24: https://i.ibb.co/9ww5kRY/jaroslaw-szatanski.jpg

No i co tu jest nie tak? Ewentualnie te paski o źródle materiału mogły być na dolnym paski pod opisem osoby wypowiadającej się - tak jak to jest w Wiadomościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Daria Wąsiewska wraca do Grupy Polsat i od września zostanie prezenterką kanału Wydarzenia 24 - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. Serwisy informacyjne w stacji od czwartku zacznie też prowadzić wydawczyni Adrianna Pałka.
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/daria-wasiewska-adrianna-palka-wydarzenia-24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 17:37, michael112 napisał:

Wg mnie nie ma sensu robić nowych programów w ramówce, bo sens tego kanału polega na tym, żeby o dowolnej porze dnia móc uzyskać pigułkę bieżących informacji. Wprowadzanie nowych programów np. publicystycznych czy interwencyjnych rozmywa tą funkcję.

Bez zmian ten kanał ma i będzie miał niszową oglądalność. 

Założenia pierwotne zawsze można zmienić. 

Kosmetyczne zmiany już wprowadzono. Pojawił się Gość Wydarzeń 24 o 16:20.

W weekend sporo niepotrzebnych powtórek Gościa Wydarzeń z piątku. 

Jest co zmieniać aby ramówka bardziej orzyciągała widza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Ten kanał to nie ma być kopia TVN24 czy Polsat News. Wieszczono jej upadek, a stacja ma już rok, rozwija się i osiąga lepsze wyniki od zakładanych. 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/jak-odbierac-wydarzenia-24-koniec-superstacja-rentownosc-gdzie-ogladac-prezenterzy

Gratulacje. Najlepszy kanał informacyjny w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Bzdury. 

To moja opinia z którą zgadzać się nie musisz, ale na pewno nie jest bzdurą. 

0.68% po roku w grupie 40+ . Faktycznie sukces :)

Kanał niszowy i Twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. 

 

Nie twierdzę że jest zły, ale przez specyficzną ramówkę i pomysł na niego, nie utrzymuje widza przy kanale, stąd widownia taka słaba.

A spora część tej widowni idę o zakład że to premia za obecność FTA w naziemnej. Bez widowni naziemnej wyniki byłyby jeszcze gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgodzicie się że taka formuła widza nie zatrzymuje przy kanale, stąd widownia tak mała. 

Pomysł jest dobry, ale nie da się tego kanału oglądać dłużej niż 30 minut dziennie. Za mało urozmaicona ramówka. Za mało tematów.

Powtarzane są w kółko. 

A jest o czym mówić, choćby o świecie, czy ekonomii. 

Kanał spłycono do kilku wydarzeń z wielkiej polityki. 

Powtórzę, jest pole do urozmaicenia ramówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec

Ciągle nie rozumiesz podstawowej rzeczy. To nie ma być konkurencja dla Polsat News, jego gorsza wersja czy podróbka. Ten kanał powstał z myślą nie o widzach, którzy godzinami śledzą stacje informacyjne tylko dla tych co w przeciągu całego dnia znajdą te 10-15 minut i chcieli by dowiedzieć się co się wydarzyło, obejrzeć serwis informacyjny . Czesto argumentówałeś na poprzednich stronach o ile mnie pamięć nie myli, ze wystarcza Ci wieczorny serwis wydarzeń. Tylko, ze nie każdy wtedy może oglądać, właśnie o to chodzi, sam mam zmianowy system pracy to wiem, dochodzą inne obowiązki. 

"Wyniki oglądalności Wydarzeń 24 przebiły oczekiwania Polsatu - w najbardziej optymistycznym założeniu udziały stacji miały wynieść maksymalnie 0,5 proc. Stacja już teraz jest rentowna i zarabia. Oficjalnie nadawca nie chce tego komentować, bo nie ujawnia szczegółów finansowych poszczególnych kanałów. - Jesteśmy zadowoleni - mówi Tomasz Matwiejczuk, pytany o ocenę oglądalności stacji."Więc tak @dvbtowiec kanał odniósł sukces w stosunku do założeń, które mial nadawca, które wynikały ze znajomości rynku medialnego. Kanał na siebie zarabia w przeciwieństwie zdaje się do Superstacji w miejsce, którego powstała. To jest kluczowe, bo moze inne kanaly mają wyższą oglądalność, ale koszty przewyzszaja dochody. No i ostatnia kwestia- kanal od 1 dnia nadaje w telewizji naziemnej wiec dla mnie argument nietrafiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dvbtowiec napisał:

Ale zgodzicie się że taka formuła widza nie zatrzymuje przy kanale, stąd widownia tak mała. 

Pomysł jest dobry, ale nie da się tego kanału oglądać dłużej niż 30 minut dziennie. Za mało urozmaicona ramówka. Za mało tematów.

Powtarzane są w kółko. 

A jest o czym mówić, choćby o świecie, czy ekonomii. 

Kanał spłycono do kilku wydarzeń z wielkiej polityki. 

Powtórzę, jest pole do urozmaicenia ramówki. 

Bo to nie ma być kanał do tego, żeby go śledzić godzinami, tylko właśnie do tego, żeby zobaczyć serwis, trwający nawet niecałe 30 minut, w którym są podane istotne depesze. A powtarzanie tematów też niejako wynika z natury kanału, bo trudniej jednak zrobić tak, aby każdy serwisy w każdej półgodzinie był inny, zresztą na powtarzalność tematów cierpią wszystkie stacje informacyjne.

Inna sprawa, że to jest akurat coś, co trudno przeskoczyć, gdyż nie wszystkie tematy są równie interesujące i nie wszystkie informacje są równie, nazwijmy to, "telewizyjne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Zdaje się nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. 

Piszę o urozmaiceniu temtyki serwisów informacyjnych a nie o upodabnianiu ramówki do TVN24. Czytaj dokładniej moje wypowiedzi. 

 

A co zadowolenia nadawcy, co ma powiedzieć. 

Z różnych źródeł różnych nadawców słyszałem że rentowność osiąga się gdy widownia osiąga przynajmniej 1%.

 

11 minut temu, Kirk napisał:

Bo to nie ma być kanał do tego, żeby go śledzić godzinami, tylko właśnie do tego, żeby zobaczyć serwis, trwający nawet niecałe 30 minut, w którym są podane istotne depesze. 

Dlatego jest i bedzie niszowym kanałem. 

Taki wybór nadawcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał:

Z różnych źródeł różnych nadawców słyszałem że rentowność osiąga się gdy widownia osiąga przynajmniej 1%.

Dobre, czyli wg. Ciebie, Stars TV, Polonia1, Power TV, Discovery, czy Disney Channel są nierentowne. Kanały dla przykładu wybrałem losowe, spośród wszystkich które mają mniej niż te 0,68%.

 

Tak w ogóle, to z połowa, jeśli nie więcej kanałów ma poniżej 1% i co, to wszystko charytatywnie? :D

 

Edytowane przez dziwek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dvbtowiec napisał:

 

A co zadowolenia nadawcy, co ma powiedzieć. 

O ile dobrze pamiętam, to nigdy nie było tutaj takiego zakładania, że ten kanał ma być liderem rynku albo lokomotywą, bo ostatnią funkcję pełni Polsat News w tej grupie. Wydarzenia 24 są od wieści w pigułce, zaś Polsat News od rozszerzonych korespondencji i publicystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, [beep] napisał:

Dobre, czyli wg. Ciebie, Stars TV, Polonia1, Power TV, Discovery, czy Disney Channel są nierentowne. Kanały dla przykładu wybrałem losowe, spośród wszystkich które mają mniej niż te 0,68%.

Porównanie byłoby trafione gdyby wymienione kanały nadawały naziemnie - koszty nadawania naziemnego są o wiele wyższe. Do jednego worka wrzuciłeś także kanały płatne. Kanał płatny nielażnie od widowni swoją rentowność osiąga przede wszystkim od opłaty od gniazdka abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...