Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc co się stało,że nagle nie działa?Przecież nie mogła tak sobie od razu po wyciągnięciu pprzestać działać albo tuner,do piątku wszystko grało bez najmniejszych problemów aż tu nagle nic nie działa!?!Może ten konsultant coć zrobił z kartą,podałem mu numer,włożyłem z powrotem i koniec, nic do dzisiaj nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, Otóż od rana mam coś nie tak z dekoderem, ciągle się wyłącza i włącza, nie idzie przełączyć ani na pilocie, ani na dekoderze. Wyjmowanie karty nic nie dało, ani resetowanie przez wyciąganie kabla zasilającego. 

Co to może być, może jakaś aktualizacja się robi? A czy jeśli będę musiał wymienić dekoder, to czy trzeba płacić za uszkodzenie dekodera?

Nie jest on zepsuty z mojej winy, ale czytałem, że ktoś musiał tak czy siak zapłacić 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co się stało,że nagle nie działa?Przecież nie mogła tak sobie od razu po wyciągnięciu pprzestać działać albo tuner,do piątku wszystko grało bez najmniejszych problemów aż tu nagle nic nie działa!?!Może ten konsultant coć zrobił z kartą,podałem mu numer,włożyłem z powrotem i koniec, nic do dzisiaj nie działa.

Żarówka też świeci. .. Gasisz.... włączasz i ciemność. Sprawdź kartę w innym sprzęcie. Nawet w APS możesz to zrobić. Zrób to co pisałem, i później pytania zadawaj. A może kartę źle wkładasz? ;-) . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salut!

Od piątku nie mam kodowanych kanałów.W sobotę dzwoniłem do nich i jakiś doradca kazał wyjąć kartę i podać jej numer,powiedział,żebym wwłączył na TVP1 i po godzinie lub dwóch wszystko będzie grało.Niestery nie tylko dalej nie mam tych kanałów to jeszcze po włożeniu karty doszedł nowy problem:dekoder nie widzi tej karty!!!Mam dekoder:DiGYBOXX HD C+,co robić?

Może wlozyles kartę odwrotnie. Sprobuj zamienić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagemcon DSI83 CPL

dodam, że jak się włącza to jest kanał tvp1 i on działa, ale po jakichś 5 min sie wyłącza i tak w kółko. A problem pozostaje ten sam.

Spróbuj wymusić aktualizację oprogramowania. Wyłącz z prądu, trzymaj na panelu wciśnięte P- oraz P+, włącz do prądu. Trzymaj tak długo aż zacznie się ładowanie softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem na godzinę i po godzinie włączyłem. Na początku pokazywało że nie łączy z satelitą co mi się czasami zdarzało włączyłem ponownie i wszystko działało, mogłem przełączać kanały wszystko było cacy, po czym wyłączyłem i znowu to samo.

Wyłączyłem znowu na godzinę zobaczymy może będzie działać? Macie jakieś pomysły co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Mam telewizor samsung gdzie nie trzeba dekodera, tylko jest wbudowany w TV.
Próbowałem kiedyś włączyć tą funkcje, ale nie wiedzieć czemu nie chciało działać.

Myślę żeby zamiast dekodera jeszcze raz spróbować podłączyć kartę do tv.

Mam pytanie odnośnie tego. Kieszeń na kartę mam od N(N jeszcze przed połączeniem z Cyfrą).

A kartę mam od cyfry, czy to może mieć znaczenie, wydaję mi się, że nie, ale wolałem to opisać.

Druga sprawa to jest to, że kabel antenowy do dekodera jest wkręcany, a do TV jest na wtyczkę, jedyny sposób to przerobić tą końcówkę.

Co do sposobu to robiłem to mniej więcej jak tu http://www.samsung.com/pl/article/telewizja-satelitarna-bez-dekodera/.(mniej więcej ponieważ u mnie to inaczej wyglądało w menu).

Spróbuje jeszcze raz przerabiając kabel satelitarny z wkręcanego na wtyczkę połączyć jeszcze raz przez TV.

Jeśli dopatrzyliście się błędu w moim sposobie łączenia kartą przez TV, lub wiecie co mogłem źle zrobić to podpowiedzcie mi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytania. Otóż nie mogę się dodzwonić na infolinie NC+ bo mówi mi że mam błędny PESEL i nie chce dwa razy jechać do  APS bo kawałek drogi mam.

Oto moje pytania:

1.Czy muszę mieć umowę wynajmu dekodera i umowę o abonament? za [beep]ę nie mogę znaleźć nowej umowy, mam tylko starą o abonament i w niej jest, a tej o dekoder to też nie wiem gdzie jest.

2.Ile trwa naprawa i czy dostanę na czas naprawy zastępczy dekoder?

3.Czy muszę im oddać pudełko oryginalne?  

4. Co muszę wziąć ze sobą aby nie jechać dwa razy?


Dodzwoniłem się w końcu. Wystarczy dowód wziąć, dekoder, pilot i zasilacz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad którąś platformą mam dwie na oku a kończy mi się umowa ze słoneczkiem.Chciałbym zasięgnąć opinie od ekspertów czy w ncplus są zacięta obrazu i łamanie  linia podczas oglądania mam teraz ustawioną antenę od 70%do 80%, i chciałbym nareszcie oglądać dobrze H2 HD i Eurosport 1 HD, bo u tego operatora co jestem nie da rady się tego oglądać bo na tych kanałach, mam tego najwięcej a u was też są takie same parametry co i tam :(. I moje pytanie czy przy takich ustawieniach jakości od 70% do 80% też będę miał przycinki kanałów u was?

 

Dziękuję za odpowiedź ksiaze351

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odbiorem HBO HD i 3 innych kanałów z tej częstotliwości .Antena 100cm konwerter invacom quatrro.Miernik pokazuje ,że sygnał jest prawie zerowy .Pozostałe kanały HD ze 300szt pracują.Problem stał się po zmianach na transponderach około listopad 2015.

Będę wdzięczny za pomoc. Problem dotyczy NC+ miejsce instalacji Mazury.

Edytowane przez nawigator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...