Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zupełnie. Codziennie jest pochmurno.

Dodam, ze od 1.01.2015 to samo zrobili z 11508, zawsze cieło, a od tamtego dnia pasek na zielono.

 

Nie wiem czy to możliwe, może Mr Orbita by coś powiedział, czy oni tam mogą z satelity "wzmocnić sygnał". Bo mi wiatr raczej anteny w tych dwóch przypadkach nie dostroił.

Edytowane przez tomaszzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka:

 

1. Na ile polepszy się sygnał po przejściu z talerza 60cm na 90cm? da się ustawić w warunkach domowych aby kanały nie znikały przy byle pierwszym deszczu?

 

2. Czy na na jakośc sygnału ma - a jeśli tak to w jakim stopniu - zastosowanie łaczenia kabla przez np. tzw beczułkę? są jakieś inne lepsze sposoby łączenia?

 

Panowie,

kilka dni temu sam wymieniłem stary talerz 60cm na nowy 90 cm.  Ustawiałem sam reęcznie. Efekt? Blisko podwojona jakość sygnału. Nie zacina przy deszczu itp. polecam!                                                                                                                                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z WiFi Boxem (drugi dekoder do multiroomu). Często nie chce się włączyć, można i 20 razy próbować i ciąle to samo. Załącza się zielona dioda na dekoderze ... pracuje, pracuje i dioda znowu czerwona. Obraz z dekodera nie pojawia się na ekranie wcale. Jak uda się włączyć to dekoder już śmiga bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy to tylko moje czepianie się czy tak faktycznie jest ... Ostatnimi czasy na niektórych kanałach zwłaszcza na nickjr zaobserwowałem słabą jakość obrazu .. Chodzi o to że przy dynamicznych scenach jest mega pixeloza ... po chwili obraz ładny i potem znowu to samo...

 

Kable sprawdzone konwerter prawo lewo poruszany  i ciągle nic.. może ten kanał tak ma ?? ale nie kojarzę by tak było kiedyś

 

jakość sygnalu w granicach 76 78 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy potężna pikseloza w odbiorze kanałów nc+ ? Na całym ekranie robią się potężne kwadraty. W szczególności to widać na kanałach eleven.  Takie coś się robi jak w moim avatarze. Czyżby czas na wymianę instalacji antenowej ? SNR 88 AGC 69 

Edytowane przez Altes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomóżcie.... ;)

Na początku października na starym dekoderze ( pace dsr 2221) cześć programów przestała działać. Nie działaj programy tj. Canaly +, HBO, cinmax i wiele innych. Na chodzie pozostały m.in tvn-y, tp, polsat.

Na szybko zakupiłem dekoder opticum x310 niestety okazało się, że na tym dekoderze nie idzie praktycznie nic...

Powiedzcie mi co może być tego przyczyną. Antena, konwerter a może dekoder?

Dodam, że używam jeszcze kart c+.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez volpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Pace miałeś, bo to dekoder SD i od 1 października SD poszły do kosza. Z X310 za mało informacji - nie działają tylko kodowane z karty, czy nie działają też niekodowane? Jeśli masz monoblock, to ustawiony DiSEqC w tunerze? Sprawdzałeś, czy karta dobrze włożona (o ile pamiętam - ma być stykami na dół)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salut!

Od piątku nie mam kodowanych kanałów.W sobotę dzwoniłem do nich i jakiś doradca kazał wyjąć kartę i podać jej numer,powiedział,żebym wwłączył na TVP1 i po godzinie lub dwóch wszystko będzie grało.Niestery nie tylko dalej nie mam tych kanałów to jeszcze po włożeniu karty doszedł nowy problem:dekoder nie widzi tej karty!!!Mam dekoder:DiGYBOXX HD C+,co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...