Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wlasnego Fergusona (tak jak w podpisie, tego uzywam Ja w domu). Tak, no wlasnie Boom i PS News przeniesiono - dzialaly OK, przed przeniesiem i potem po (sam wyszukalem rzecz jasna i dodalem), na nowych parametrach (czyli 1ego i 2ego pazdziernika). Wrocilem dzis nad ranem do domu i juz nie dzialaly, podobnie jak Eurosport SD z 12188. Eurosport HD z 10911 mi dziala, takze niby to nie problem, no ale z co z tymi dwoma pozostalymi? Przeszukalen przed chwila ten felerny transponder 12188 i zauwazylem, ze z pozostalymi kanaly z niego tez jest ten sam problem - czarny obraz i zrywajacy niemilosiernie dzwiek. Caly czas oczywisice jest ~70% jakosci sygnalu, takze powinny dzialac. Wyglada jakby byla jakas awaria tp, no ale na drugim tunerze dzialaja normalnie te kanaly no i pozostalym abonentom tez.

 

Problem sie pojawily u mnie sie dzisiaj i nie wiem co z tym fantem zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mi sie w ogole wyswietla, ze te kanaly sa kodowane, a potem napis "zakodowane" znika i jest czarny obraz z tym scinajacym dzwiekiem. Z reszta nic sie nie dzialo, wiec watpie, zeby ten konwerter tak po prostu sie popsul. Jedyne co to moglo sie w jakis sposob uwalic wejscie, do ktorego mam podpiety kabel w tym Twinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam taki problem odbieram NC+ poprzez moduł AstonCrypt Dual 2.26 (Seca) CI,  po zmianie układu kanałów  kanał TV PULS blokuje mi telewizor ,nie można wykonać żadnej czynności ,zmienić kanału itp,można tylko wyłączyć i włączyć z powrotem ale to nie przywraca prawidłowego funkcjonowania tv, tylko wyciągnięcie i wsadzenie z powrotem modułu. Na infolinii NC+ stwierdzili że po zmianie układu kanałów może się tak dziać, zalecili używanie dekodera,tv wisi na ścianie dekoder odpada.Dzieje się tak tylko na tym kanale,proszę o jakieś rady jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ustawia mi idealnie antene za free? Jezeli to prawda, to wreszcie robia cos w strone odbiorcow.

Co do moich problemow z 12188 - obraz i dzwiek tak jak przypuszczalem powrocily, ale ogolnie tnie w dziwny sposob obraz, dzwiek jest teraz caly czas. Tnie jakby byly sciecia po stronie nadawcy albo ktos cos zagluszal, takie jakies zielone pasy, zupelnie nie tak jak, gdy jest zle ustawiona antena. Sygnal caly czas OK - ~70%.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ustawia mi idealnie antene za free? Jezeli to prawda, to wreszcie robia cos w strone odbiorcow.

Co do moich problemow z 12188 - obraz i dzwiek tak jak przypuszczalem powrocily, ale ogolnie tnie w dziwny sposob obraz, dzwiek jest teraz caly czas. Tnie jakby byly sciecia po stronie nadawcy albo ktos cos zagluszal, takie jakies zielone pasy, zupelnie nie tak jak, gdy jest zle ustawiona antena. Sygnal caly czas OK - ~70%.

Dzwonisz na infolinię i to konsultant na dziale technicznym stwierdza czy potrzebujesz nc+ assistance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest na TP ,który przeszedł na MPEG-4. Zmień dekoder na HD jeśli masz SD.

@Jax. To wiadomo, ale dlaczego go odbierał dzień wcześniej?

Mam dekoder HD, pytanie dlaczego odbieralem go dzien wczesniej i jak to mozliwe ze jest w paczce Manpack- jest w ogole cos takiego? Na stronie nc+ nie widze takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak ustawić dekoder Opticom x310 ,żeby odbierał kanały zakodowane?

Dekoder ten nie obsluguje kart po cyfrze+ TYLKO SMART HD+ w conax jak już.( chyba ze cudem znajdziesz  soft alternatywny ja szukałem 3h i niema...)

 

Wracajac do  kwestii problemów z 12188 operator cały czas coś miesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...