Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś oficjalny cennik sprzętu nc+? Syn zgubił mi pilota do Pace 500. Jakieś trzy lata temu zrobił to samo, wtedy dostałem pilota za darmo, ale wtedy była jeszcze Cyfra+. Dziś pani w punkcie powiedziała mi, że nc+ pobiera opłatę za pilota w wysokości 60 zł, ale przy załatwieniu tego poza systemem płaci się 30 zł. Coś mi tutaj się nie podoba, dlatego wolę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zgłosi w systemie zaginięcie pilota to zapłacisz opłatę karną 60 złotych, ale jak nie zgłosi tego w systemie to możesz u niej kupić pilota za 30 złotych i będzie po sprawie.

 

A druga opcja jest taka, że babka proponuje Ci załatwienie pilota pod stołem a kasę weźmie do kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/regulaminy/nc_plus_regulamin_22_12_2014.pdf

 

Jest faktycznie w regulaminie opłata za brak/uszkodzenie/zniszczenie pilota w wysokości 60 zł. A ten pilot, który proponuje Pani w punkcie nc+ za 30 zł, można kupić na allegro za 15-20 zł + wysyłka.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś oficjalny cennik sprzętu nc+? Syn zgubił mi pilota do Pace 500. Jakieś trzy lata temu zrobił to samo, wtedy dostałem pilota za darmo, ale wtedy była jeszcze Cyfra+. Dziś pani w punkcie powiedziała mi, że nc+ pobiera opłatę za pilota w wysokości 60 zł, ale przy załatwieniu tego poza systemem płaci się 30 zł. Coś mi tutaj się nie podoba, dlatego wolę sprawdzić.

Nic nadzywyczajnego, u mnie jest identycznie :) potrzebujesz pilota - 30zł;  pilot i potwierdzenie wymiany serwisowej - 60 zł - wymiana "sztuka za sztukę" 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!wykupilem eleveny!mam multiroom na kartach cyfry!dziś zauważyłem że na jednej karcie nie ma owych kanałów!komunikat brak dostępu!może mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi?płacę żeby mieć na dwóch a nie jednym deku!pozdro!

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, co mam:

Telewizor samsung z modułem ALPHACRYPT + karta clone.

 

Nie działają mi tylko 2 kanały canal+ sport z kanału nr 9 oraz kanał 38 na którym nadają multiligę.

Na dekoderze PACE w drugim pokoju też z kartą clone wszytsko działa.

Oba urzadzenia podłaczone do jednego konwertera Quad

 

Proszę o pomoc i z góry bardzo dziekuje.

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę,posiadam moduł Aston Crypt 2.26 i mam problem,na niektórych kanałach /TV Puls,TVP Seriale/zacina mi się tv albo moduł sam nie wiem, nie można nic zrobić pilotem, tylko wył tv,pomaga wyjęcie modułu i wsadzenie z powrotem, ale po włączeniu wspomnianych kanałów sytuacja się powtarza.Czy to wina modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia najpewniej słabego sygnału z tego tp. Ja też mam tam nieraz wieczorami komunikat "program zakodowany", ale to wina niskiej jakości sygnału z tego tp. u mnie. (Tj. 11258). Reszta częstotliwości nie sprawia problemów.

Edytowane przez tomaszzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...