Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem a mianowicie zepsuł mi sie moduł cam który jest moja własnością.umowe mam podpisaną na comfort.moduł wraz z kartą pochodzi jeszcze z oferty "n na kartę".Co mogę teraz zrobić na infolini powiedzieli ze mam wyslac na własny koszt do serwisu cyfrowy dom i dopiero jak stwierdza ze jest nienaprawislny cos będą mysleli. Nie wiem dlaczego nie chca udostępnić mi dekodera. otrzymałem tez info ze sam nie mogę kupić nowego urządzenia bo nie będzie działać z karta ktora mam.teraz jak wysle nie wiadomo ile będę bez telewizji,a płacić trzeba.pomóżcie forumowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem straszne problemy ze splitterem (tak sądze). Konfiguracja Pace PVR + Ferguson 202e ze splitterem przewodowym. Przed południem nic nie chodziło. Po popołudniowym restarcie splittera było ok do wieczora, wieczorem straszne zacinanie obrazu. Zacinanie wystąpiło też już w poniedziałek wieczorem. Po włożeniu karty c+ do fergusona zacięć brak. Czy to sygnały świadczące o awarii splittera, czy może coś kombinują np. z kartami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Wiem o telewizji satelitarnej sporo w temacie jestem już 15 lat ale na jedno pytanie nie znam odpowiedzi a mianowicie jak działa transponder i w jaki sposób umieszcza się stacje tv na orbicie 

 

proszę o odpowiedz kogoś kto wytłumaczy mi to prosto i zrozumiale

 

Pozdrawiam Ciepło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam duzy problem - na Tp 12188 mam wszystko w porzadku - jakosc sygnalu ~70%, ale kanaly ktore ogladalem EUrosport, Boomerang i Polsat Sport News nie dzialaja - jest czarny obraz tylko i slychac jakies sciecia dzwieku. Co tu jest grane? Do wczoraj wszystko chodzilo, po tym zmianach i przeniesieniach. Mam nC+.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest nowość w Cyfrowym Polsacie - pytanie o odbiór będzie bardziej pasować tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zktualizowałeś listę kanałów? Boomerang i polsat Sport News poprzednio były na innym transponderze a teraz zostały przeniesieone na 12,188, który został przełaczony na DVB-S2. Najlepiej usunąć stare wersje i jeszcze raz przeszukać ten transponder. Eurosport HD jest na 10,911.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...