Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 maja zmienić powinna mi się oferta na tą z przedłużenia umowy, czyli standardowo mniej za więcej. Na dekoderze dedykowanym już nie działają niektore kanały a na drugim prywatnym (mam MR na Camelach) jest tak jak było do tej pory. Aktualizacja uprawnień przez ICA nic nie daje, czy to oznacza, że jeszcze jakiś czas będę miał dostęp do szerszej oferty na tej jednej karcie? Ile to może trwać?

 

Widocznie na crypto nie przechodzą uprawnienia, zresztą czym się zamartwiasz, oglądaj póki jeszcze te kanały masz aktywne. Ile to może trwać? tak długo do kiedy masz uprawnienia na karcie która jest w cryptoboxie a możesz to sprawdzić w ustawienia=>seca. EMM-y masz ustawione na tak czy nie?

Edytowane przez dk67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wyłączą. Korzystaj jak masz okazję.

Oni, jako nc+, wyłączyli 1 maja. Z jakiegoś powodu uprawnienia nie aktualizują się na jednej z kart. Jasne, że to nie jest powód do niepokoju, tylko to świadczy o tym, że jeżeli miałbym mieć szerszą ofertę, to ta karta by również nie zareagowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem od wczoraj nie mam tv , pojawia mi sie komunikat "ekran aktywacyjny"  połączono z satelita , jakosc , siła dobra i nic . Dodam , że rachunki opłacone , a klientem nc+ jestem od kilku lat . Może macie pomysły jak to naprawic , dzis ważny mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój turbodek śmigał pięknie. Prawie półtora roku. Ostatnio niestety przestał. Nie ma problemu z odbiorem tv i przełączaniem programów, ale nagrywarka to już koszmar. Oglądanie to mordęga. Obraz i dźwięk zacina strasznie. Nierzadko zatrzymuje się na kilka sekund. W tym czasie wycisza się sam. Mam funkcję nagrywania, ale odtworzenie nagrań to droga przez mękę. Mam 20% wolnego dysku. To nie problem. Bywało ze było mniej a i tak śmigał pięknie. Jakieś rady? Turbobox to nazwa deka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam taki problem wyskakuje komunikat,,brak sygnału, sprawdź ustawienia anteny" sprawdzałem kabel antenowy i talerz wszystko jest ok, nic nie było ruszane,kilka razy resetowalem dekoder i odlączałem kabel antenowy i nic, może to problem z dekoderem? miał ktoś podobny problem?

Dekoder marki sagem

Edytowane przez krymic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

jak wiadomo dekodery nc+ wyłączają się samoczynnie o określonych godzinach. Moje dwa zawsze koło 3 w nocy (bardzo proszę nie mylić tego wyłączania z funkcją, którą użytkownik sam ustawia, żeby dekoder wyłączył się po minięciu określonego czasu. To dwie zupełnie inne rzeczy!).

Szukam rozwiązania tego problemu. Zastanawiam się, czy jeśli podłącze twardy dysk do tych dekoderów i włączę nagrywanie, to czy wtedy również te dekodery będą wyłączać się? Albo jeśli posiadałbym dekoder nc+ z wbudowanym twardym dyskiem, to czy po włączeniu nagrywania, jest szansa, że dekoder nie wyłączy się samoczynnie koło 3 w nocy? Proszę o odpowiedź kogoś kto ma wiedzę na ten temat, kogoś kto przerabiał ten temat, testował takie rozwiązanie. Z góry dziękuję

 

https://forum.ncplus.pl/forum/forum/nc/sprz%C4%99t-i-us%C5%82ugi/dekodery/wifibox/1263616-czy-dekoder-wy%C5%82%C4%85czy-si%C4%99-r%C3%B3wnie%C5%BC-podczas-nagrywania

 

Cytuję siebie samego z innego forum, ponieważ nie mogę użyć tutaj opcji "wklej", a nie chcę drugi raz pisać tego samego. Z góry dziękuję Modowi za wyrozumiałość i nie kasowanie mojego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.ncplus.pl/forum/forum/nc/sprzęt-i-usługi/dekodery/wifibox/1263616-czy-dekoder-wyłączy-się-również-podczas-nagrywania

 

Cytuję siebie samego z innego forum, ponieważ nie mogę użyć tutaj opcji "wklej", a nie chcę drugi raz pisać tego samego. Z góry dziękuję Modowi za wyrozumiałość i nie kasowanie mojego wpisu.

Na tamtym forum zaznaczasz tekst swojego postu i na klawiaturze wciskasz kombinację klawiszy CTRL+C.

Następnie tu na forum w okienku, w którym wpisujesz treść postu, wciskasz na klawiaturze kombinację klawiszy CTRL+V.

I już masz skopiowany tekst swojego postu z tamtego forum.

 

Proszę to mieć na uwadze następnym razem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...