Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem "The Morning Show" i o ile początkowo szło mi trudno (pierwsze podejście miałem jakieś pół roku temu ;)), to im dalej w las z odcinkami tym jest lepiej i myślę, że drugi sezon też obejrzę.

 


Przeważający temat to "me too" ze wszystkimi skutkami (i to podjęty w bardzo szeroki i naprawdę uczciwy sposób), ale też hipokryzja mediów i celebrytów, trochę telwizyjnej kuchni itd.
 

 

Obsada doborowa (najsłabiej imho wypada mimo wszystko Aniston), realizacyjnie też jest bardzo dobrze, choć jakoś tak "staroszkolnie". No i jakby każdy odcinek miał z 15 minut mniej to by wiele serial nie stracił.

Nie jest to moim zdaniem serial godny swojej oceny 8.5/10 na IMDB, bo podobnie oceniany "Newsroom" od HBO jest klasę lepszy, ale dałbym takie solidne 7/10 ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem subskrypcję gratis na rok do telefonu i aktywowałem parę miesięcy temu, ale zacząłem korzystać na poważnie dopiero niedawno jak wyszła wygodna apka na Xa, bo wcześniej mi się nie chciało z tym bawić.

Jak ktoś jest w "ekosystemie" Apple to za 24,99 zł jest TV+, Music, Arcade i 50 GB na iCloud. To jest dość sensowny pakiet. Zresztą Music jest też na Androida i działa fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV Plus rozwija się w tak szybkim tempie że jak tak dalej pójdzie będzie w stanie bez trudu wyprzedzic konkurencję.
Już jest dostępny na konsolach co wcześniej byłoby nie do pomyślenia.
Oby tak dalej.
Jedyną szansą na wyprzedzenie konkurencji jest ogromna baza danych użytkowników Apple na świecie. Co z tego, że mam aplikację na konsolę, jak nie mam co oglądać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

Zakupiłem ostatnio Apple Watch 6 i mam pytanie czy również otrzymam darmowy dostęp na rok do subskrypcji Apple TV+?

Nie.

Cytat

Rok bezpłatnej subskrypcji Apple TV+ przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera 2 sezonu "For All Mankind" 19 lutego.

 

Ja ze swojej strony polecam też "Servant" (2 sezon wraca już 15 stycznia), miniserial "W obronie syna", izraleski "Tehran" oraz filmy "Bankier" i "Na lodzie".

 

Premiery stycznia

https://upflix.pl/aktualnosci/styczen-w-apple-tv-2020-12-31

 

Oferta Apple TV+ nie jest bogata biorąc pod uwagę ilość dodawanych produkcji, ale zdecydowanie broni się jakością. Mnie się ich obecny model biznesowy bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...