Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Windowsie testowałem ATV+ poza Safari tylko na Firefoxie i często było tak, że odtwarzał np. 15-30 sekund i pokazywała się biała rozpikselowana ikona play i tyle było z oglądania ;).

Czytałem, że podobno Opera daję radę, ale z kolei ja nie do końca lubię tę przeglądarkę.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz i bitrate w Safari na Windzie w "Morning Show" mam na poziomie 3-3.5 Mbps więc raczej 720p (nie ma tutaj opcji takich statystyk jak w Netflixie wiec nie idzie sprawdzić tego dokladniej). Ale obraz wygląda całkiem ok.

Apka ATV+ na Maku zużywa 10-15 Mbps no i jakość jest oczywiście lepsza.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

„Greyhound” , film Toma Hanksa zadebiutuje na platformie Apple TV +.Z powodu pandemii Sony sprzedało prawa do dystrybucji filmy na wyłączność dla Apple.

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokobudżetowy hollywoodzki film wojenny na platformie streamingowej? Zaskoczenie, nawet biorąc pod uwagę pandemię. Trochę się dziwię, że Sony nie poczekało z tym tytułem na unormowanie sytuacji, bo jednak tego typu widowiska są domeną kin.

 

Na AppleTV+ zacząłem ostatnio oglądać "Defending Jacob" i jestem zadowolony.  Dramat rodzinny z wątkiem kryminalnym w tle, mało oryginalny, ale dawno już nie widziałem niczego w tym stylu i co najważniejsze to zamknięta historia. 8 odcinków i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Dzisiaj dopiero zauważyłem że dodali 2 kanały Tastemade i Noggin ten drugi z bajkami Nickelodeon i o dziwo po polsku...Tastemade oczywiście jak Smitsonian bez polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.05.2020 o 01:02, umek napisał:

Najtańsza opcją chyba jest Fire tv 4K wtedy podejrzewam jest maksymalna jakość jak w Apple TV +.

 

Właśnie szukam najlepszego rozwiązania i nie wiadomo co robić. :) Generalnie są tylko 3 rozsądne opcje aby miało to ręce i nogi:

- Amazon Fire TV 4k (najtańsza opcja)

- Apple TV (tu jest sens jedynie czekać aż wyjdzie nowy sprzęt bo ostatnia aktualizacja hardware'u była > 1000 dni temu!)

- zmienić telewizor na nowszy i lepszy, np. LG OLED (problem z osobnym sprzętem znika bo jest apka ATV)

 

Sprzęt Apple'a ma tu też sens (choć tak jak wspomniałem, lepiej poczekać aż wyjdzie nowszy) bo o ile dobrze pamiętam to do każdego zakupu dają rok subskrypcji gratis. To już samo w sobie obniża cenę nieco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, umek napisał:

Kupno Apple TV tylko dla TV to przepłacenie.

 

Chodzi o gry?

 

Mimo wszystko jest rok subskrypcji gratis, do tego jeśli ktoś używa iTunes i kupuje tam content to jest to jedyny sposób aby obejrzeć to na telewizorze. (oprócz tych nowszych, na które jest apka - chyba że na apce działa tylko ATV+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...