Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, shark napisał:

@sebczak

TVP Sport HD bynajmniej u mnie, nie ma przypiętych systemów kodowania, co oznacza, że powinien u Ciebie działać od najniższego pakietu.

Nie jestem w stanie tego zweryfikować, ponieważ mam pakiet ekstra, skoro nie ma kodowania, to dlaczego oficjalnie nie wystepuje w najniższym pakiecie? Mam znajomych, którzy podłaczli się ostatnio na POPC i nie wzieli TV, jak ktoś ogląda tylko podstawowe kanały a na dużym TV lepiej ogladać TVNy Polsaty w HD, bardziej oplaca się np Platforma Canał + za 20zł niż Highway za 30 (np bez tvp sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 17:49, michal9 napisał:

...

HGTV HD 370 Mhz

TVN 24 BIS HD 370 Mhz

CBS Reality HD 370 Mhz

Food Network HD 370 Mhz

Kino TV HD 378 Mhz

TVP Kultura HD 378 Mhz

Discovery Life HD 378 Mhz

Discovery Historia 378 Mhz

Comedy Central Family HD 402 Mhz

Fanklub HD 426 Mhz

 

Mam prośbę o podanie na jakich LCN się pojawiły kanały.

Czy  pozostałe  miały  jakąś  zmianę numeracji pozycji LCN i częstotliwości?

 

Może być plik z listą z TV na maila.

michalx1974@tlen.pl

 

Chciałem uaktualnić listę.

Dodatkowo gdyby ktoś chciał się podzielić listą z tunera e2 to będę wdzięczny.

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie, ze jakieś nowe programy tupu Discovery Historia się pojawiły.

 

To teraz niech w końcu dodadzą:

- TNT

- National Geographic People

- Polsat Crime Ivestigation

- Sci-Fi

- 13 Ulica

 

Ale najważniejsze to TNT i podpisuję umowę z powrotem wtedy.

 

Tak na marginesie mam dekoder: Technisat Digit HD4 CX

Na tej stronie: https://www.technisat.com/pl_PL/-Pobieralnia/352-515/?productID=1819 znalazłem instrukcję i z tego co wyczytałem tuner posiada funkcję nagrywania na zewnętrzny nośnik nawet z funkcją programowania.

Patrzę i u siebie na tunerze nie mam w ogóle takiej funkcji, czyżby INEA to specjalnie zablokowała? Jaki byłby tego sens?

Edytowane przez Celtic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  @Celtic: też  bym się nie pogniewał,szczególnie jeśli chodzi o TNT.  Poczekajmy jednak  na to, jak operator spakietyzuje  Foot Network i Discovery Historia. Chociaż  można się spodziewać . 

 

Nie obraziłbym się, gdyby pojawił się Fox Comedy. Szczególnie, że CC  Family.

w  dniu 3.03., zmienia się w Polsat Comedy Central Extra. Jego ramówka niespecjalnie zachęca. Głownie  Kiepscy będą gościć  na antenie, zresztą jak na większości kanałów Polsatu.         

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foot Network to jakiś nowy kanał dla fetyszystów stóp? :)

8 godzin temu, Celtic napisał:

Miłe zaskoczenie, ze jakieś nowe programy tupu Discovery Historia się pojawiły.

 

To teraz niech w końcu dodadzą:

- TNT

- National Geographic People

- Polsat Crime Ivestigation

- Sci-Fi

- 13 Ulica

 

Ale najważniejsze to TNT i podpisuję umowę z powrotem wtedy.

 

Tak na marginesie mam dekoder: Technisat Digit HD4 CX

Na tej stronie: https://www.technisat.com/pl_PL/-Pobieralnia/352-515/?productID=1819 znalazłem instrukcję i z tego co wyczytałem tuner posiada funkcję nagrywania na zewnętrzny nośnik nawet z funkcją programowania.

Patrzę i u siebie na tunerze nie mam w ogóle takiej funkcji, czyżby INEA to specjalnie zablokowała? Jaki byłby tego sens?

Dlatego trzeba mieć bardzo stare antyczne wręcz dekodery gdzie tego nie blokują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile ze swoją oferta w marcu, po swiatle ineii dla klientów indywidualnych.
Ciekawe kiedy UPC wejdzie, bo ten t-mobile to raczej słaba konkurencja ale zawsze konkurencja.

https://satkurier.pl/news/189127/inea-udostepni-t-mobile-cala-siec-swiatlowodowa.html



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 20:41, luk76 napisał:

 

Nadzieja umiera ostatnia :)

A tak na serio: oczywiście, że skoro do tej pory to się INEI nie udało to perspektywy są marne, tym bardziej że rozgrywki wracają już w najbliższy wtorek. Z drugiej strony Polsat ma LM gwarantowaną jeszcze tylko 1,5 roku więc sami mogą być zainteresowani dodatkowym zarobkiem na prawach. Jeżeli INEA może to wykorzystać to właśnie teraz.

 

https://naforum.zapodaj.net/80569095c192.jpg.html i kolejny powód do zmiany operatora. Wiem wiem już to mówiłem ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apollo:  tak j jak mówiłem- u mnie sprawa z Orange  i ich  usługami po światełku - nie jest do końca jasna. W związku z tym, że  niedługo  kończy mi się umowa na telefon- rozglądam  się  za ofertami konkurencji. U mojego obecnego operatora, jeśli chodzi o ofertę przedłużeniową-  ,,spuszczę  zasłonę  milczenia''.

spośród ofert rozglądam się także w Orange.  W trakcie rozmowy z Panią, zapytałem o dostępność ich usług w  technologii   światłowodowej  w mojej lokalizacji, ponieważ jedni twierdzą, że nie ma możliwości - drudzy, że jest. 

Poprosiła mnie o dokładny adres. 
Pani  była bardzo zdziwiona i  stwierdziła, że sama nie wie o co chodzi. Podobno mają dwa systemy do sprawdzania dostępności usług. Jeden wykazuje, że   jestem w zasięgu- w drugim nie.

Odesłała mnie na infolinie.
Póki co nie dzwonię. Wrócę do tematu, gdy będę zdecydowany  na skorzystanie z ich abonamentu na telefon, a po drugie- nie  minął mi jeszcze rok od podpisania ostatniej umowy w Inei

Jeśli  możesz, napisz proszę na priv, jak u Ciebie  z zasięgiem w Orange? szczególnie interesuje mnie zasięg w  trasie :) PS. dzisiaj , chcąc zaplanować  nagranie  bez włączania  dekodera, zalogowałem się  na  Inea Online  TV.  Zostałem ,, przywitany''  informacją, iż  przy obecnej umowie  mogę  zaplanować nagrywania w aplikacji. 
What the unkindly  surprise :/

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szybkie pytanko nokia G-240W-C abym mogl podpiac swoj prywatny router musze zadzwonic do inea by przestwili mi w modemie tryb zeby net na tym prywatnym routerze ssal z pelna predkoscia 
Ogólnie dobry ma zasięg wifi ten router nokii?Chodzi mi o zasięg 2,4.
Bo mam tego ich bialego ale szału ten huawei nie robi.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie , jest stabilniejszy - polecił mi go jeden user tu i z tego co oferuje INEA to najlepszy z dostępnych na tle innych - po kablu od tej nokii mam w zasadzie pelna predkosc 990/950 , wifi 350Mb/s ale nie mam najnowszej karty w laptopie 

Tak wygląda z komórki , note10+3b764b3322c1222d3a00df7a985b29e3.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...