Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Inea poszła inna drogą wystarczy że 1 osoba weźmie tv i Internet sąsiedzi biorą tylko Internet z inea wszyscy się dogadają I biorą multirumy u wszystkich tv śmiga na Internecie hiway dziala sprawnie pakiet tv jest dzielony na 4 osoby pakiet najdroższy 170zl wychodzi po 42 zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, HiWay to technologia która może też być w dużej mierze stosowana do przesyłania obrazu przez internet w smartfonach, tabletach, telewizorach itp. Mogą także świadczyć usługę tv w tej technologii na sieci dzierżawionej od innego operatora, praktycznie bezproblemowo. Rozwijanie i utrzymywanie DVB-C to dla nich koszta dodatkowe. Idą w kierunku IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to z "koncentryka" długo nie zrezygnują, tak jak z analogu jak i z dekoderów SD,  a tam gdzie jest światłowód to niech już tak zostanie skoro chcą. Tylko niech zmienią przepisy, że na jednym adresie  (w przypadku zabudowy "jednorodzinnej" ) może być podpisana tylko jedna umowa, a w przypadku np. dwóch rodzin to już nie.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jednego adresu w domku masz doprowadzane tylko jedno włókno światłowodowe. Tak jest splitowany PON. Jedynie co to w takich przypadkach mogli by wstawiać gdzieś np w piwnicy ONT i dopiero z niego po Ethernet do poszczególnych rodzin.

Natomiast co do analogu i SD to ich nie migruja na HD, gdyż niedługo zaczną całkowicie usuwać HFC. Migracja ich będzie na HiWay. Nieopłacalne jest migrowanie na DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, szkoda tylko że jak podłączają domki to właśnie od samego początku powinna być możliwość dopisania ewentualnie innych abonentów. A nie stawienie pod ścianą że nie można podpisać umowy, czy przenieść ze starego adresu.

 

 

Dobrze się stało że UKE nakazała operatorom tym dużym udostępnianie infrastruktury inny podmiotom, szkoda tylko że dotyczy to budynków wielorodzinnych.

Sieć internetową w dużej mierze w mniejszych głównie miejscowościach mają z dotacji unijnych,. A jak na razie nic konkretnego się nie dzieje. Internet może mają dobry, lecz TV od bardzo dawna nic się specjalnie nie dzieje.

Nawet HIVAY mógłby być ciekawą ofertą gdyby było więcej kanałów filmowych i dokumentalnych.

 

 

Póki co okno otwarte na Dzień Matki i Dzień Dziecka

 

 

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieracie się jakby było po co. Myślałem, że światłowód to jakość bezstratna telewizji, że pracują nad apką adblock origin na hiway (xd), że w ogóle coś fajnego jest w tej telewizji. Mi tam wystarczy najprostszy pakiet, czasem jakiś film i mecz i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji podpisania wstecz umowy na pakiet który nie jest już " promowany" , teraz kreci się wszystko wokół HI WAY , zapewne by się dało ale zrobią  i powiedzą klientowi wszystko byle HI WAY był na propsie bo z tego maja hajs za każda umowę na ten " rodzaj tv " ja z kolei uwielbiam całą paczkę BBC a w INEA od paru lat nie ma BBC lifestyle i nie zapowiada się by wróciło  - powiecie że tam syf i to samo na innych kanałach , być może i tak , kilka stacji też nie ma w INEA a jest w nc+ czy cp , a byłbym skłonny wrócić do INEA ale ... cóż każdy lubi to co lubi i pewne braki skłaniają do wyboru innej opcji  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szyzag123 napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki : czy INEA oferuje jeszcze w swojej ofercie moduły CAM i pakiet INEA ULTRA (stara pakietyzacja)...

 

Możesz chyba wybrać  ofertę z modułem , ale z nowymi pakietami.

Nie będziesz miał tylko  kanałów  4k oraz  tych  które  Inea  będzie ewentualnie  dodawała w nowej  technologii.

Będę dzisiaj w Inei z wypowiedzeniem to się zapytam.

 

EDIT: można zakupić ofertę TV z CAM z nową pakietyzacją. (ale bez kanałów 4k :( )

Edytowane przez michalx1974
dodanie informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andgoldi napisał:

Czy ten kanał 4K (Eleven Sports 1) jest z HDR-em?

Jest bez HDR, pytanie czy to nasze cudo wspiera HDR. Bo nigdzie nie można znaleźć żadnej informacji o tym dekoderze, nawet pisałem do pomocy technicznej to odpisali że nie posiadają instrukcji, co jest śmieszne jak operator oferujący sprzęt może nie mieć danych i instrukcji do niego. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WaldekM napisał:

Czy możecie w tej chwili zalogować się na onlinetv.inea.pl? Bo mi pokazuje na laptopie i na telefonie błędne dane do logowania, co jest oczywiście nieprawdą.

 

U mnie działa, choć jestem w szoku, bo mam HiWay i nie powinno działać zgodnie z tym co kiedyś Inea pisała.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
U mnie działa, choć jestem w szoku, bo mam HiWay i nie powinno działać zgodnie z tym co kiedyś Inea pisała.
U mnie też działa. Można się zalogować i oglądać kanały ale nie działa zlecanie nagrań. Dekoder nie otrzymuje informacji chociaż w aplikacji taki wpis jest.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodałeś "chyba"
Możesz mi powiedzieć po co ludziom po 70-tce i starszym internet? A takich w Poznaniu i okolicach jest jeszcze sporo i oni też jeszcze chcą pożyć.

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy Note 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...