Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Gość primouno

Pewnie, że bandyckie. Mieszkam na wsi (jeszcze) i w Orange jest taniej/lepiej nawet z opłatą za utrzymanie łącza. Pakiet z telewizją (pakiet podstawowy, dużo bogatszy niż to co oferuje Inea (naziemna TV cyfrowa za 50 zł LOL) ) i nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie, Internet 80 MB/s za 110 zł (10 zł drożej od pakietu Inei). A jak masz jeszcze tel. komórkowy to wtedy masz rabat na abonament 20 zł. I tam też nie ma konkurencji, co prawda Inea kładła kable (światłowód) ale na razie nie podłączają nikogo.

Teraz będę mieszkać w Poznaniu i mam do wyboru tylko Inea albo LTE z limitami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nadal nie jest tak, że pełne EPG jest ładowane na jakimś konkretnym kanale?
O modułach CAM i EPG już było pisane na tym forum. Przypomnę tylko, że Inea dane do EPG przesyła na multipleksie, w którym znajdują się kanały TVP 1 SD, TVP 2 SD i TV Polonia oraz parę innych. Wystarczy TV włączyć na któryś z tych kanałów, bądź ustawić go na pozycji 1 na liście kanałów tv i po problemie.

Tak, ale sama obecność na liście nie pomagała, w EPG albo nic nie było albo tylko następna pozycja. Nie za bardzo mi się chce przełączać na Polonię przy każdym uruchamianiu telewizora :)

Jest jakaś ukryta promocja na internet
Również by mi się przydała jakąś promocja od obecnych bandyckich cen. Będę musiał chyba niedługo wziąć jakiegoś neta do siebie

Jest ta promocja dla studentów 100M za 69 złotych i chyba jeszcze jest ta promocja, którą gdzieś tu wrzucaliście z 250M za 49,90 tylko dla nowych klientów, ale inaczej się nazywa. Wcześniej nazywała się bodajże słoneczna, tylko wiem, że niektórym robili problem z jej zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem z EPG na Samsungach, mam dwa TV (40F6770, 22H5600) i na obu jest tak samo, tzn. po włączeniu TV EPG nie zaczytuje się, tzn. pobiera dla kanału, który jest obecnie aktywny, natomiast wystarczy włączyć TVP1 i EPG zaczyna pojawiać się na innych programach, dlatego też trzymam na swojej liście kanałów program TVP1 aby mieć EPG, co więcej muszę ten kanał chociaż na chwilę włączyć co jest trochę uciążliwe, szkoda, że nie czyta EPG na częstotliwości, którą zajmuje np. TVP1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tej promocji już nie ma. Zostało z tego co wiem tylko Jesienna Promocja ....

 

 

Mozesz jakies szczegoly tej promocji podac? Jak w ogole z nimi gadac w sprawie tych ukrytych promocji,

w moim rejonie sa monopolista jesli chodzi o neta po kablu i jestem na nich skazany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa nie ma znaczenia, liczą się warunki. Ostatnio byłem na Piątkowie i w klatce jak byk wisiała oferta 250Mb/s za 49,90 zł (na ogłoszeniu ta oferta nazywała się "Jesienna Promocja v 3.0"). Nazwy to się może i zmieniają (teraz już może jest "zimowa"), ale warunki raczej nie.

 

PS: Na stronie 937 tego wątku gość pisze, że Słoneczna Promocja była jeszcze na koniec listopada 2014 wciąż jeszcze aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie teraz to się nazywa jesienna promocja. Warunki te same, tylko umowa na 18 miesięcy. Jest aktualna :) Pamiętajcie, że w regulaminie jest napisane, że jest to promocja tylko dla nowych klientów.

 

Słoneczna była aktualna do połowy stycznia jak wprowadzili Multimedialny Dom 3.0 i wszystkie umowy zrobili na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

pincet

 

Dziękuję, sprawa rozwiązana.

Wystarczy, że na liście kanałów mam TVP1, TVP2 (NIE HD) i wszystko działa.

EPG, cała ta lista programów w funkcji GUIDE wczytuje się w ciągu sekundy dla całego pakietu. Warunek jest 1: muszę chociaż na moment włączyć na TV któryś z tych kanałów (TVP1, TVP2) i śmiga :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...