Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@pincet

No to mnie wkręcili :/ nie znałem regulaminu dokładnie i nie miałem argumentów do dyskusji. Nie zaprzeczyli że taka promocja jest, ale przy tekście ze tylko 250 Mb inaczej nie można, skontrować nie miałem jak :( Sprawdzał wcześniej lokalizację i "niby" się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomulus

W jakiej czesci Poznania mieszkasz. Mi powiedzieli, ze ta promocja jest tylko na wybranych lokalizacjach, ktorych jest malo m.in. Winogrady.

 

Jak piszesz Winogrady to pewnie masz na myśli os. Na Murawie (SM Wielkopolanka).

Na pozostałych osiedlach winogradzkich INEA ma kiepski DOCSIS.

Bardzo Dobry internet ma PSM Winogrady, zobaczcie tutaj:

http://wtvk.pl/wtvk/internet

Kiedy INEA będzie miała taki internet w ofercie podstawowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomulus

W jakiej czesci Poznania mieszkasz. Mi powiedzieli, ze ta promocja jest tylko na wybranych lokalizacjach, ktorych jest malo m.in. Winogrady.

 

@zalesiu: INEA wypowiadała się już w tej sprawie wcześniej na forum. Nie ma ograniczenia terytorialnego dla promocji (sam możesz zobaczyć że w treści promocji nic nie ma na ten temat), jedynie ze względu na kwestie techniczne mogą Ci odmówić (dostęp do łącz i szybkość infrastruktury) . Powtórzę to co pisałem wcześniej - nie dajcie się spławić :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomulus

W jakiej czesci Poznania mieszkasz. Mi powiedzieli, ze ta promocja jest tylko na wybranych lokalizacjach, ktorych jest malo m.in. Winogrady.

 

@zalesiu: INEA wypowiadała się już w tej sprawie wcześniej na forum. Nie ma ograniczenia terytorialnego dla promocji (sam możesz zobaczyć że w treści promocji nic nie ma na ten temat), jedynie ze względu na kwestie techniczne mogą Ci odmówić (dostęp do łącz i szybkość infrastruktury) . Powtórzę to co pisałem wcześniej - nie dajcie się spławić :read:

 

Zgadza się co pisze @tralek, nie ma ograniczenia terytorialnego. W przypadku występującej niższej prędkości internetu od 250MB należy potwierdzić iż wyrażacie zgodę w umowie na max. prędkość przesyłu danych jaka obowiązuję u Was w rejonie 25/50/100MB ......, jeśli się na to zgadzacie.

Należy się powołać na tą promocję i najważniejsze kontakt najlepiej z działem DUK ,(gdzieś mam nr) ale spokojnie mogą Was przełączyć na infolinii do DUK lub prosić o oddzwonienie z DUK

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawia klient ze "stałym" IP. Trzeci tydzień już leci, od czasu, jak "sprawa będzie pozytywnie rozpatrzona w przeciągu tygodnia" ;)

 

Pani rzecznik firmy inea była ostatnia osoba do jakiej mialem zufanie /w tej firmie/, ograniczone ale miałem, ale po ostatnich 2 miesiącach oczekiwania /od listopada do stycznia/ na odpowiedz /bleble/, trudno będzie mnie znaleźć kogos do kogo będzie można się zwrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...