Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko załatwione telefonicznie, jestem umowiony z monterem na przyszły tydzień. Mój argument - na 99% miałem już zakupić satke i rezygnacja całkowita z usług kablówki ale przedstawione warunki sprawiły że przedłużyłem. Promocja "ta" o której mowa na dwóch ost. stronach. Napiszę za tydzień po wizycie montera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko załatwione telefonicznie, jestem umowiony z monterem na przyszły tydzień. Mój argument - na 99% miałem już zakupić satke i rezygnacja całkowita z usług kablówki ale przedstawione warunki sprawiły że przedłużyłem. Promocja "ta" o której mowa na dwóch ost. stronach. Napiszę za tydzień po wizycie montera.

Skoro przyjeżdża monter, to wcześniej nie miałeś 2-paka, jak rozumiem. Oferta jest naprawdę rewelacyjna. Nie słyszałem aby dali komuś kiedykolwiek C+ i HBO na 6 miesięcy gratis. 2-3 miesiące to owszem, ale nie 6. Możesz po tych 6 miesiącach zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w końcu przyznano mi publiczne IP i nie jestem za NATem. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was jest w stanie wskazać, co dokładnie powinienem przestawić w ustawieniach Thomsona TWG870, żeby wszystko funkcjonowało prawidłowo? Na razie nie ma żadnych zmian i nie jestem dostępny publicznie.

https://support.rockstargames.com/hc/pl ... GTA-Online

Tutaj jest mała podpowiedź co zrobić ale ze mną w tej kwestii to trzeba krótko i zwięźle, w co dokładnie wejść, gdzie to wpisać i co zaznaczyć itd. Z góry dzięki!

 

Tryby sieciowe w mojej konsoli sygnalizują problem z NATem i prawdopodobnie portami. Ten router w ogóle da się jakoś poprawnie skonfigurować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w końcu przyznano mi publiczne IP i nie jestem za NATem. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was jest w stanie wskazać, co dokładnie powinienem przestawić w ustawieniach Thomsona TWG870, żeby wszystko funkcjonowało prawidłowo?

Sama zmiana IP nie wymaga żadnej rekonfiguracji routera.

Aby sprawdzic prosto czy masz publiczny IP, porównaj IP odczytany z routera z Ip widocznym na jakiejs stronie www typu "moje ip". Powinien być ten sam.

Inna rzecz, ze mnie raz przywrócili publiczny IP, ale po kilku tygodniach znów wrzucili mnie za NAT bez żadnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inne wartości, czyli sama zmiana adresu i deklaracja rozwiązania problemów w ciągu tygodnia to jak zwykle bajki.

Konsola dalej narzeka że jest za NATem i rozłącza większość sieciowych rozgrywek, nie mówiąc już o tym jakie problemy powoduje niedostępność użytkownika w sieci na komputerze.

Lokalnie nadal mam 192... a publicznie chyba coś na 7... o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inne wartości, czyli sama zmiana adresu i deklaracja rozwiązania problemów w ciągu tygodnia to jak zwykle bajki.

Konsola dalej narzeka że jest za NATem i rozłącza większość sieciowych rozgrywek, nie mówiąc już o tym jakie problemy powoduje niedostępność użytkownika w sieci na komputerze.

Lokalnie nadal mam 192... a publicznie chyba coś na 7... o to chodzi?

192.168.x.x router nadaje Tobie. Sprawdź w statusie routera jaki IP dostał od Inei i ten numer porównaj z tym z google.

Mawet będąc za ich CG-NATem możesz przekierować wymagane porty na ten swój komp o adresie 192.168.x.x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie Pani w CN mówiła ze tez niedługo się kończy :shock:

To albo ściemniała albo wypowiedzieli później. Jak w maju 2014 odłączali sygnał tv to umowa na Internet nie była wypowiedziana. Z informacji, które posiadam wynika, że na tv był roczny okres wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec kolejnego roku, więc jeśli tu jest tak samo to raczej jest na to za wcześnie. W ogóle wydaje mi się, że może być tak jak z umową na starym mieście, czyli że jest nierozwiązywalna. Jak Ci w ogóle działa Internet? Z tego co wiem Inea przed odłączeniem sygnału przedłużała wszystkim umowy i dawała 100M za śmieszną cenę, ale CN zabrał Inei tyle kanałów, że te 100M nie było osiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ok. Faktycznie Mi udało sie wychaczyc 100 za 45 zl. Ogólnie szukałem czegoś szybszego do pracy w domu , Chciałem 250 na miedzi (podpisałem umowę etc)ale było nie osiągalne max 190 Mb/s szlo no i właśnie się dowiedziałem ze na CN nie działa w pełni te 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...