Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ineo, ponawiam pytanie z 140923,

 

pytanie do inei

_co z fonia na tvp3 na analogu, od dłuższego czasu poziom zaniżony,

_co z serwerowa ochrona antyspamowa spamassassin, wylaczona?

 

pozwalala ona abonentowi na indywidualne flitrowanie adresow, tresci maili

 

a może pytanie za trudne?,

odzieracie abonenta, jak tylko można, z uslug które pierwotnie były zapewnione

 

Nie łatwiej i prościej zapytać bezpośrednio pracowników Inei? Np wysyłając im maila? ;> Nie wiem czy Inea ma obowiązek monitorowania wszystkich istniejących for o tematyce telewizji kablowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej i prościej zapytać bezpośrednio pracowników Inei? Np wysyłając im maila? ;> Nie wiem czy Inea ma obowiązek monitorowania wszystkich istniejących for o tematyce telewizji kablowych :)

Zadałeś kiedyś pytanie inei drogą mailową?

Czy tylko tak strzelasz, żeby coś napisać?

 

edit:

możesz też spytać konsultanta na infolinii lub www. Ilu konsultantów, tyle odpowiedzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, ponawiam pytanie z 140923,

 

pytanie do inei

_co z fonia na tvp3 na analogu, od dłuższego czasu poziom zaniżony,

_co z serwerowa ochrona antyspamowa spamassassin, wylaczona?

 

pozwalala ona abonentowi na indywidualne flitrowanie adresow, tresci maili

 

a może pytanie za trudne?,

odzieracie abonenta, jak tylko można, z uslug które pierwotnie były zapewnione

 

Nie łatwiej i prościej zapytać bezpośrednio pracowników Inei? Np wysyłając im maila? ;> Nie wiem czy Inea ma obowiązek monitorowania wszystkich istniejących for o tematyce telewizji kablowych :)

 

Można, oczywiście że można. Tylko większość pracowników odpisuje/odpowiada wkoło tak samo. A na 10 osób pracujących czasami zdarza się jedna która przynajmniej ma jakąś wiedzę, oraz próbuje coś wyjaśnić. Ja kiedyś w BOA zapytałem czy ktoś czyta z INEI forum czy FB - odp: "nie mamy na to czasu"

 

Jak w końcu trafisz na taką osobę to i tak nie możesz zacytować jej - tak żeby nie miała nieprzyjemności. Dlatego sam widzisz że jedyne źródła to forum Satkuriera, oraz FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sam widzisz że jedyne źródła to forum Satkuriera, oraz FB.

Ale dlaczego INEA ma odpowiedzieć nagle coś innego niż w innych miejscach? Akurat na forum Satkuriera/FB? :P (w sumie na FB było by i tak lepiej zapytać niż tu :))

Tutaj nie muszą zaglądać, więc na trudniejsze pytanie raczej nie otrzymacie odpowiedzi... Na maila teoretycznie muszą jakoś odpowiedzieć ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... Na maila teoretycznie muszą jakoś odpowiedzieć ;o

 

No właśnie tylko teoretycznie. Nie raz to nawet po 3 miesiącach łaskawie ktoś odpisze.

 

Tutaj w wielu technicznych sprawach szybciej się dowieź od użytkowników niż od pracowników BOA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3596619,konflikt-citynet-inea-zaczelo-sie-od-klodek,1,id,t,sa.html

 

Robi się ciekawie , ciekawe dlaczego Inea o tym nie informuje. Żadnych informacji ani tu ani na stronie.

 

No ale po co ma to robic? Przeciez w razie czego Inea stwierdzi, że ma awarię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea kusi studentów Internetem 100/4 mbit/s za 69,90. Umowa na 8 miesięcy.

 

Ja natomiast dzwoniłem do Mavericka i dla mieszkańców osiedla Żegrze mam dobra wiadomość. W listopadzie mają w planach zakończyć inwestycję na tym terenie. W następnej kolejności startują na Orła Białego od strony ul. Dziadoszańskiej.

 

Czekam z niecierpliwością i tyle mnie w Inei widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tu się zgodzę.

Na pytanie czy Inea szykuje jakieś zmiany dostałem taka odpowiedź :

 

Drobne zmiany będą wprowadzane. Zanim będziemy mogli pomyśleć o szerszym rozwoju musi zostać ujednolicona oferta telewizyjna, bo różne oferowane kanały przez dawny Tesat (a one wciąż są w kablu), a INEA nie pozwalają nam na szersze działanie, ze względu na brak wolnych częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...