Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniano tu, tylko podanie "fotki" tekstu może pomóc wyjaśnić co w trawie piszczy.

Ostatnia akcja z przyspieszeniem internetu w niższych pakietach wyglądała podobnie, ale podali "sierpień testowo po staremu" i być może tym razem poszli dalej bo skoro wymieniają simy to musieli wam pisma dostarczyć, w przeciwieństwie do przyspieszenia, gdzie wielu osobą wmawiają "wysłaliśmy".

Czytacie więc może chwyt marketingowy: pkt. 1 - październik po staremu, a pkt. 2 - od listopada podwyżka - tak rozumiem skrót listu podany przez hris79. Na otarcie łez dają coś niby gratis, co ma zachęcić do machnięcia ręką na podwyżkę.

Jest tam może punkt o prawie do wypowiedzenia umowy do końca października? Jeśli tak, to jest to zmiana oferty.

Jaką macie umowę? Jeżeli w treści jest punkt "Podwyższenie standardowej miesięcznej opłaty abonamentowej za daną Usługę na zasadach określonych w Regulaminie Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, powoduje podwyższenie promocyjnej opłaty abonamentowej, o kwotę podwyżki opłaty standardowej." to jak najbardziej mogą zmienić opłatę abonamentową o czym zawile informują w liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sprawy Inea i City Net na Starym Mieście :

Biura City Netu mają być( albo już są, na ulotce piszą tylko adresy) również na Ratajczaka 44 w budynku Arkadii i na ul Kościuszki 44. Ciekawi mnie czy to wypali. Skoro otwierają trzy biura obsługi to pewnie są przekonani, że Ineę wykurzą, bo inaczej nie miałoby to żadnego snesu. Mieli wyłaczać w połowie sierpnia ,potem był początek września i teraz nadal jest "wkrótce".

Jak to wyglądało z odłączeniem sygnału w Swarzędzu? Usuwali Inei sygnał i od razu można było bez konsekwencji olać umowę z Ineą , przetać im płacić i oddać dekoder? Czy jednak trzeba wypowiedzieć im umowę i czekać miesiąc, płacąc nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sprawy Inea i City Net na Starym Mieście :

Biura City Netu mają być( albo już są, na ulotce piszą tylko adresy) również na Ratajczaka 44 w budynku Arkadii i na ul Kościuszki 44. Ciekawi mnie czy to wypali. Skoro otwierają trzy biura obsługi to pewnie są przekonani, że Ineę wykurzą, bo inaczej nie miałoby to żadnego snesu. Mieli wyłaczać w połowie sierpnia ,potem był początek września i teraz nadal jest "wkrótce".

Jak to wyglądało z odłączeniem sygnału w Swarzędzu? Usuwali Inei sygnał i od razu można było bez konsekwencji olać umowę z Ineą , przetać im płacić i oddać dekoder? Czy jednak trzeba wypowiedzieć im umowę i czekać miesiąc, płacąc nadal?

 

Skąd te informacje o dodatkowych biurach? Ja jak ostatnio dzwoniłem to mówili, że się to opóźni o miesiąc i tak jest co miesiąc. Swoją drogą gdzie oni postawią te biuro na Kościuszki 44? Przy Starym Browarze czy może w Andersii? :lol2: Co do Ratajczaka to wybiorę się tam w Poniedziałek po pracy i zdam relację jak to wygląda. Skoro otwierają trzy biura obsługi to tak jak mówisz, muszą być bardzo pewni siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hris79 na podstawie "fotek" wygląda na to, że jednak Twój abonament utrzymają w dotychczasowej wysokości. Przynajmniej jeżeli ten "kolorowy" druczek to całość istotnych tu informacji, bo wymiana samej karty nie pociąga kosztów.

Poszukałem na stronie Inei standardowy cennik i http://www.inea.pl/cms/att/cennik/GSM/06_37_cennik_uslug_mobilnych_MVNO%20(od%202014-07-01).pdf skoro ten obowiązuje od lipca i zapewne wcześniej też było 29,90 to 19,90 masz w ramach promocyjnej umowy i tego na razie nie zmieniają. Gdybyś miał standardową umowę to już od lipca, albo wcześniej, miałbyś 29,90.

Jeżeli pamiętasz (gdy podpisywałeś umowę) lub śledzisz ofertę dla komórek to czy przypadkiem w standardowym nie zmieniają się teraz tylko: "Taryfa" o dodatkową "INEA NOLIMIT BIS" i "Opłata aktywacyjna" z 200 na 50? Oraz wykreślą "Transmisja danych (1 MB)".

 

Na trzeciej fotce masz zapis o prawie odstąpienia od umowy. Jednak w umowie zmienią tylko nr karty sim, a cennik który akceptujesz lub nie, to standardowy Cennik Dostawcy usług - TELEFONII MOBILNEJ. Gdyby cena standardowa wzrastała to w umowie promocyjnej masz stosowny zapis, co przeczyłoby faktycznie pkt. 1, ale jak masz cenę promocyjną to napisaliby też o zmianie promocyjnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Kwota 29,90 w ogóle Cię nie dotyczy, to cennik standardowy a Ty korzystasz z promocji.

 

Sakurai, musiałeś iść zrezygnować, ale rezygnacja była z bieżącym okresem rozliczeniowym. Inea nie pozwalała na rezygnację z usług Internetu i telefonu, bo te usługi wciąż pozostawały, wyłączana była tylko usługa telewizji. Należy jednak pamiętać, że sieć w centrum miasta nie jest własnością Citynetu, tylko współwłasnością, więc nie wiadomo do końca, czy usługi Inei zostaną wyłączone, czy też po prostu je ograniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u dziewczyny musze zainstalowac kablowke ale jedyna mozliwoscia jest tam multimedia i teraz mila niespodzianka

- 120 kanałow http://www.multimedia.pl/DTV#/pakiety/t ... 09cd8_1060

- nagrywarka pvr

- internet 60 + modem wifi

 

przy umowie 24 miesiace koszt wynosi 80 zł brutto przy 12 miesiacach 98 pln

instalacja 69 lub 39 w przypadku umowy 12 miesiecznej

 

inea przy takiej ofercie sie chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea przy obecnej ofercie to się chowa już chyba za wszystkimi :lol2:

 

Nic się nie zmienia, i pewnie do listopada nic już nie ruszy z miejsca, może dopiero w grudniu.

 

Michał, a Ty jeszcze masz na coś nadzieję? Po tylu latach współpracy z tym operatorem liczysz na co? Że obniżą cenę, że zmienią ofertę, że wprowadzą ciekawsze kanały, że..... póki co ja ciągle obserwuję ukryte i nie publikowane podwyżki, wystarczy spojrzeć na cenniki, w INEI nawet emeryci muszą więcej zapłacić !!!

Co tu dużo pisać, strona www, FB czy to forum mówi wszystko, ehh szkoda słów ...........:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea jak wiadomo kupiła Tesat. Ciekawą alternatywę mają ludzie na Dębinie ,mianowicie dostawce Komster. Porównywałem ich ofertę i wygląda rewelacyjnie. Niestety mają bardzo mały obszar (os.Dębina) i nie łapię się. Szkoda, ponieważ obecna oferta w Inea kompletnie mi nie odpowiada. Pomimo że jest to mój pierwszy post nie jest to kryptoreklama. Jakiś czas temu byłem abonentem Eest&west i jak dla mnie oferta z piątkowa również była lepsza niż Inea.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea miała 100% Inotela już od dawna, teraz po prostu połączyli spółki. Abonentów nie tracą, ale nie przybywa ich w takiej ilości, w jakiej by chcieli :) Komster działa w paru różnych miastach, ale tego typu operatorzy pewnie zostaną niedługo wykupieni przez Ineę. W Poznaniu liczy się tylko Inea i E&W i jeżeli właściciele tej drugiej firmy nie sprzedadzą się jakiemuś polskiemu potentatowi (MM, UPC, Vectra) to nic się w najbliższym czasie nie zmieni. Nie ma woli w tym mieście do konkurowania Inei, poza E&W tak naprawdę nikt się im nie chce postawić, WTvK przegrywa z Ineą i jeśli Inei się zachce to zbuduje tam swoją sieć, Maverick już się specjalnie nie rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - stałem się nieszczęśliwym posiadaczem dekodera ADB 3831CD

Niestety zauważyłem oglądając TV na niektórych programach mam nie równy głos - POLSAT 2, KINO POLSKA i nie jest to w trakcie reklam, lecz nawet podczas emisji filmu.

 

Wcześniej sprawdzałem na TVP SERIALE BER i pokazało mi http://zapodaj.net/240ddec903e3a.jpg.html

 

Jakieś pomysły ktoś ma? Co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana częstotliwości nadawania następujących kanałów:

81 Eurosport HD z 826 MHz na 594 MHz

82 Eurosport 2 HD z 810 MHz na 578 MHz

92 Eurosport 2 z 842 MHz na 586 MHz

94 nSport+ z 810 MHz na 578 MHz

132 TVP Seriale z 826 MHz na 594 MHz

133 BBC Entertaiment z 810 MHz na 578 MHz

143 Ducktv HD z 818 MHz na 586 MHz

158 BBC CBeebies z 810 MHz na 578 MHz

161 Boomerang z 818 MHz na 586 MHz

164 Ducktv z 818 MHz na 586 MHz

181 Nat Geo WILD HD z 810 MHz na 578 MHz

182 Discovery Channel HD z 826 MHz na 594 MHz

194 Polsat Viasat Explorer z 818 MHz na 586 MHz

196 BBC Knowledge z 810 MHz na 578 MHz

228 BBC Lifestyle z 810 MHz na 578 MHz

265 MTV Rock z 810 MHz na 586 MHz

266 MTV Dance z 810 MHz na 586 MHz

267 MTV Hits z 810 MHz na 586 MHz

268 MCM POP z 810 MHz na 586 MHz

269 MCM TOP z 810 MHz na 586 MHz

290 TVS HD z 826 MHz na 594 MHz

310 TVE z 826 MHz na 594 MHz

315 Al-Jazeera z 818 MHz na 586 MHz

318 CNBC z 818 MHz na 586 MHz

342 Playboy TV z 818 MHz na 586 MHz

343 Hustler z 826 MHz na 594 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...