Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, georg100 napisał:

Teksty typu miedź jest beee... to typowy marketingowy bełkot

Chłopie to ciesz się że ten marketingowy bełkot Ci jeszcze działa , najwidoczniej jesteś w obszarze gdzie " o miedź " Inea " dba " i trzyma ją w warunkach używalności.

Z czasem gdy Ineę będą obowiązywały umowy odgórne  ,miedź tam gdzie jest  zastępować ją będzie światło , więc to że działa nie znaczy że za jakiś czas po prostu nie będzie-sz mieć nic do gadania i nastąpi zmiana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Z czasem gdy Ineę będą obowiązywały umowy odgórne  ,miedź tam gdzie jest  zastępować ją będzie światło , więc to że działa nie znaczy że za jakiś czas po prostu nie będzie-sz mieć nic do gadania i nastąpi zmiana 

Chłopie czytaj ze zrozumieniem, miedź działa i będzie działać jeszcze wiele lat. INEA nie pozwoli sobie na jej likwidację bo ma za dużo abonentów na miedzi, którzy mają w czterech literach światło i hiway, lub po prostu są to osoby starsze, którym wystarcza to co jest.

Światłowód dostępny jest w mojej lokalizacji od co najmniej 3 lat i w tym czasie na 30 lokali, 2! zdecydowało się na podłączenie światła (są wynajmowane mieszkania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, georg100 napisał:

Chłopie czytaj ze zrozumieniem, miedź działa i będzie działać jeszcze wiele lat. INEA nie pozwoli sobie na jej likwidację bo ma za dużo abonentów na miedzi, którzy mają w czterech literach światło i hiway, lub po prostu są to osoby starsze, którym wystarcza to co jest.

Światłowód dostępny jest w mojej lokalizacji od co najmniej 3 lat i w tym czasie na 30 lokali, 2! zdecydowało się na podłączenie światła (są wynajmowane mieszkania).

No tak dotacje z UE w kwestii światłowodów mają skuteczne regulacje i operatorzy którzy tacy jak INEA ssą czytaj doją kasę z dotacji są zobowiązani do rozwoju światła a nie miętolenie się bo Ty masz taki kaprys bo Ci działa , bo Ci 30 metrów miedzi wymieniono i jesteś happy , chłopie zejdź na ziemie wyłącz neostrade . Miedź jest i będzie tylko do czasu utrzymywana . Taki wymóg , było to nieraz poruszane . Więc poleruj miedziankę , szybszy necik będziesz mieć 🤣🎈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dotacje z UE w kwestii światłowodów mają skuteczne regulacje i operatorzy którzy tacy jak INEA ssą czytaj doją kasę z dotacji są zobowiązani do rozwoju światła a nie miętolenie się bo Ty masz taki kaprys bo Ci działa , bo Ci 30 metrów miedzi wymieniono i jesteś happy , chłopie zejdź na ziemie wyłącz neostrade . Miedź jest i będzie tylko do czasu utrzymywana . Taki wymóg , było to nieraz poruszane . Więc poleruj miedziankę , szybszy necik będziesz mieć
[beep]zielisz 3 po 3 ale piszesz jakbyś miał 6 lat. Ja mam na miedzi 3 mieszkania i nic się z tym do dziś nie dzieje, prędkość zgodnie z umową.
Ja wiem że pracownikiem inei jesteś albo mieszkasz z rodzicami, to generalnie się przyjmować nie ma niczym. Jakbyś jednak musiał płacić, przeczytać cenniki co polecam, widziałeś kiedyś że w cenniku jest 600 zł / mc? Wiem że ciężko Co to ogarnąć, ale takie zapisy mają wpływ. Generalnie u każdego operatora działa to równo, bez znaczenia czy miedź czy światłowód, ale jednak jedynie INEA robi takie cudaczne kwoty w umowach. Posłowiem Ci, chociaż tego nie sprawdzisz, dla niewielu użytkowników jest różnica czy masz upload 60 czy 1000 mb przy przeglądaniu stron internetowych.

Przykre generalnie jest że kiedyś można było z tego forum coś się dowiedzieć, wynegocjować lepsze oferty, jak ma to miejsce na wątkach Polsatu czy nc+.
Tutaj przychodzi ameba umysłowa która próbuje tworzyć nową rzeczywistość albo jest pracownikiem inei. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje , ale ze szkoleń wewnątrz sieci miedź nie będzie wieczna lub będzie do czasu gdy na miedzi ABONENT będzie traktowany jak " gorszy " sort , ba przecież zresztą już tak jest traktowany - większość kanałów nie jest dostępna i nie będzie ,  internet szybszy raczej w grę nie będzie wchodził , miedź traktowana jest jak pudrowanie SYFA i tyle . Pozostaje " starym wygom " pozostać na bezterminowych starych umowach i modlić się by spięcia nie było 🙏

@Maniu tak jestem dyrektorem i prezesem kim tam sobie wymarzysz 🤦‍♂️ , tak wiem że INEA w ubiegłym roku " po cichu " podmieniła "regularny" cennik REGULMINOWY dając cenę za neta 600zł bez promocji :) i inne ciekawe cenowe wyżyny jak poszperasz bardziej . Póki Wam miedzianka działa chwalcie kogo chcecie , oby służyła jak najdłużej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanie odnośnie parowania kart, przymierzam się do zakupu modułu pod kartę, nie wiem tylko, czy moja karta jest sparowana z dekoderem (Arion), po przełożeniu do pozostałych 2 dekoderów z MR (wszystkie Ariony), wyskakuje na nich błąd, czyli tak jakby ich nie przyjmowały, pytanie, czy to znaczy, że są sparowane, czy po prostu dekodery współpracują tylko z wybraną kartą? Moduł używka z przesyłką ok. 85zł, niby nie pieniądz, ale po co kupować, skoro miałby nie zadziałać z moją kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się zalogować po dłuższej przerwie, bo nie wytrzymałem czym teraz INEA będzie argumentować brak możliwości dodania kanału 4K do modułów CAM.

TOYA przed decyzją dodania kanału 4K startowała z tego samego miejsca i pokazali, że można.

Dobrze, że mam dodatkowo satelitę, ale zawsze opcja multiroom w danym momencie byłaby wygodniejsza.

Postawili na HiiiiiHiiiiWay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę, że Inea nadal tak świruje z cenami HiWay :|

 

Mam umowę z usługami po FO, ale tv nie hiway, tylko jeszcze po koncentryku od modemu światłowodowego.

 

Obecnie 80 zł za 650/650 + pełen pakiet tv (bez dodatkowych kanałów) + telefon stacjonarny (nawet nie podłączony) + multiroom + stałe ip + 2x AP wifi

Po nowemu musiałbym płacić co najmniej 150-160 zł + nie wiem co ze stałym ip.

 

Mam umowę na czas nieokreślony i nie ruszam bo jak bym nie patrzył, to przejście na nową ofertę to cena +/- x2.

 

Chcąc mieć Euro w 4k kupiłem antenę kierunkową za 80 zł i pociągnę sygnał z dvb-t2. Nie dam dziadom zarobić przy takich warunkach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 14:29, KarolKx napisał:

Koledzy, mam pytanie odnośnie parowania kart, przymierzam się do zakupu modułu pod kartę, nie wiem tylko, czy moja karta jest sparowana z dekoderem (Arion), po przełożeniu do pozostałych 2 dekoderów z MR (wszystkie Ariony), wyskakuje na nich błąd, czyli tak jakby ich nie przyjmowały, pytanie, czy to znaczy, że są sparowane, czy po prostu dekodery współpracują tylko z wybraną kartą? Moduł używka z przesyłką ok. 85zł, niby nie pieniądz, ale po co kupować, skoro miałby nie zadziałać z moją kartą.

Ale po co? Wymiana dekodera na moduł cam to 100 zł w Inei, Jak dobrze zagadasz to nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...