Jump to content

Realok

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Realok

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. No to tyle zaproponowali na tą chwilę: - Hiway - 100 Mb/s - 1 MR - brak opłat za wymianę sprzętu - jakiś dodatkowy AP do domu - 130 zł miesięcznie Patrząc przez pryzmat ofert sprzed 2 lat to szału nie ma - 50 zł drożej za dużo mnie...
 2. Cześć, czy ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę na usługi w Inea? Kolega ma po światłowodzie pakiet: internet 250/50, TV Exclusive, C+, HBO i 1x multiroom za w sumie 210 zł. Chce obniżyć rachunki rezygnując z C+ i HBO, ale jednocześnie dostając dobrą ofertę na Internet (nie potrzebuje 1 Gb/s, wystarczy 100-300 Mb/s) i TV - jakiś pakiet standardowy i MR. Inea wciska mu HiWay za 130 zł ale szału z ceną nie ma. Złożył wypowiedzenie ale póki co nikt się nie odezwał. Ja przedłużałem umowę 2 lata temu i dostałem rewelacyjną ofertę - zadzwonili w ciągu godziny od złożenia papieru z wypowiedzeniem. Pytanie - jak wygląda obecnie sytuacja z ofertami z DUK po wypowiedzeniu? Jest szansa na zejście poniżej 100 zł za internet, tv i multiroom?
 3. Panowie, szybkie pytanie. Kończy mi się umowa - obecnie mam: 1. 650/650 po FO 2. tv pakiet pełen bez dodatków (bez C+/hbo/itp.) 3. telefon - nie podłączony/nie używam 4. zewnętrzne IP 5. osobny AP TPlink ND1043 (przydaje się bo robi za dodatkowy AP na parterze) 6. dodatkowy multiroom (bez nagrywarki) 7. podstawowy dekoder tv również bez nagrywarki za całość płacę zabójcze 79,90 Jest sens przedłużać czy wisieć na tym co mam - na czas nieokreślony? Taniej już się chyba nie da, a w sumie mam wszystko co chcę. Widzę, że narzekacie na ten nowy HiWay więc technologicznie również chyba lepiej pozostać przy tym co mam? Macie jakieś sugestie?
×
×
 • Create New...