Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem,  mógłby, ale  nie jest. Usługa wywołuje  odwrotny efekt od zamierzonego, czyli irytuje .

 

Nie wiem,kiedy/ czy cokolwiek  się zmieni w  tej kwestii, raczej wątpię. Wypełnię swoje zobowiązanie  wobec Inei (zostało mi 17 miesięcy ) i podziękuję .

24 minuty temu, radzion19 napisał:

Nic dodać nic ująć, hiway to największa porażka na naszym rynku. 

No niestety...

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk76 napisał:

 

W inea jest po prostu straszny BETON w tej materii. Przecież technicznie hiway mógłby być konkurencyjny ale do tego potrzeba zarówno kompetencji jak i środków.  A tego im najwyraźniej brakuje.

To nie ma nic wspólnego z betonem. Po prostu się nie wysilają, bo jak w powiedzeniu: psy szczekają, karawana idzie dalej. 

Polski narzekacz ponarzeka, a jak przyjdzie co do czego, to podkuli ogon i co miesiąc przyniesie im haracz. Co 2 lata podpisuje kolejne lojalki i na tym się kończą jego strachy na l@chy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak tylko piszemy, ale i tak korzystamy z ich oferty. Ja sobie obecnie nie wyobrażam cokolwiek zmieniać w mojej ofercie. Oczywiście, chciałbym lepszej oferty telewizyjnej, chciałbym Polsatow Sport Premium. Zobaczymy, może w końcu się doczekamy jakichś zmian?

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej  bym na to nie liczył.  Uważam, że  nawet  nie warto pytać, ponieważ  nic nie będą wiedzieli, odpowiedzą coś w stylu : niedawno dodaliśmy nowe programy do oferty. Albo  jak nie będzie im odpowiadało zapytanie w tej kwestii, w zależności od humoru - odpowiedzą niegrzecznie,infantylnie. Niestety, to ostatnie jest coraz częstsze. Oczywiście, próbują to potem nieudolnie obrócić w żart.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto sobie odpuścić: nawet jeśli  cokolwiek zostanie dodane do oferty- i tak  jest pakietyzowane jako opcja dodatkowa.

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taniej nie będzie, ale ten kto będzie mógł, przejdzie na ofertę Orange, nawet  kosztem symetrycznego internetu. Chociażby po to, aby pozyskać kanały, których próżno szukać w Inei, a jednocześnie są standardem u konkurencji. Mocnym argumentem jest to, że jako drudzy po UPC, mają Polsaty Premium. Nie wiem,jak jest ze  subskrypcją Netflixa. Kiedyś jak uruchamiali swoje usługi po światłowodzie, reklamowali, że jako pierwsi mają aplikacje na dekoderze. Jeśli nadal mają-mają zatem kolejny argument na plus. Nie wszędzie są dostępne usługi Orange po światełku Inei. U mnie nie ma. 

 

 

 

W każdym razie - cena w stosunku do oferty w Orange, na pewno jest bardziej adekwatna niż w INEA. 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 09:54, aadacho250 napisał:

Może taniej nie będzie, ale ten kto będzie mógł, przejdzie na ofertę Orange, nawet  kosztem symetrycznego internetu

 

 

 

W każdym razie - cena w stosunku do oferty w Orange, na pewno jest bardziej adekwatna niż w INEA. 

Hej. Właśnie dziś podpisałem umowę z Orange a konkretnie Orange Love. Po wieloletniej bytności w INEA nadszedł czas zmiany. Co do cen w INEA pakiet hiway  c+ i HBO z internetem 1ghz i Multiroom wychodzi ze zniżkami 220 zł tyle zaproponował dział utrzymania klienta twierdząc że normalnie za te usługi płacił bym ponad 240zl. A teraz Orange, te same usługi czyli internet c+ i HBO do tego aplikacja Orange tv go gdzie oglądasz swój pakiet i Dodatkowo możliwość logowania do nc+go i oglądanie Canal Plus mobilnie. Dla mnie to największy magnes no i polsaty premium w pakiecie. Czego chcieć więcej?! a cena za to wszystko z Multiroom 229 zł ... No i odchodzi mi opłata abonamentu za telefon komórkowy który też płaciłem 69 zł a więc suma sumarrum. Wychodzi za wypasioną tv i Internet 229 - 69 = 160 zł wniosek jest jeden. Precz z INEA. Pozdrawiam

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apollo z tego co piszesz -  bardzo fajna oferta :) Szczególnie pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość logowania się do serwisu nc+go , mając usługi Orange 

Do teraz myślałem, że portal jest dostępny tylko i wyłącznie dla klientów, którzy  mają TV sat  od Canal+.

 

Jeśli będziesz miał ochotę , podziel się z nami, wrażeniami korzystania z usług. Chętnie poczytam :)

ja jestem  po rozmowie z konsultantką Orange. Póki co-  nie wiadomo kiedy   będzie możliwość skorzystania ich usług, pomimo  poinformowania  przeze mnie konsultantki, że w mojej lokalizacj,i jest infrastruktura Inei, z którą  Orange współpracuje.

Na dzień dzisiejszy mogła mi zaproponować usługę internetu  do 10mb/s / 1 up.

-Podziękowałem.
Zachęcała do sprawdzania dostępności.

  Ja już mam  ciekawą  alternatywę- jednak co dwie, to nie jedna  :)

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje powyższe słowa  nt. oferty  Orange, są potwierdzeniem moich, że ich oferta będzie bardziej adekwatna do ceny niż oferta Inei.

 

Co więcej- dostałeś więcej  za przejście   na ich usługi  niż się spodziewałem  w fajnej cenie   :)

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...