Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2019 o 21:45, aadacho250 napisał:

Ale  TV  głownie utrzymuje się z reklam, podobnie jak stacje radiowe

I tu się Pan myli bo jeżeli kanał jest kodowany i płaci się za to by go móc odbierać to taki kanał zarabia na opłatach od operatora a nie tylko na reklamach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 19:27, mrSpectro napisał:

 

1. Tak, wiele jednocześnie. Doszedłem do 15 i nadal pozwalało mi dodać kolejne nagrania w tym samym czasie.

2. Znalazłem wyłącznie tworzenie listy ulubionych per profil. Nie udało mi się stworzyć więcej niż jednej listy na profilu. @peka Jak Ci się to udało?

2). 1 profil = 1 lista. Aby zmienić listę, trzeba zmienić profil.

Szkoda, że (obecnie) profilu nie zmienia się "one touch". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 15:52, mrSpectro napisał:

Cześć,

Tu jest lista kanałów HiWay którą zrobiłem na podstawie tego co mam na tunerze. Nie gwarantuję, że jest wolna od błędów. Jeśli takowe znajdziecie, proszę dodajcie komentarz w pliku. Będę się starał na bieżąco poprawiać i aktualizować.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Dodałem tam info na których kanałach można przewijać do początku programu a na których kilka dni wstecz.

 

Cześć, super sprawa z tą Twoją listą.

Czy można uznać, że nPVR działa na wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, proszę zignorujcie mój poprzedni post. Wygląda na to, że możliwość nagrywania przyszłych programów jest niezależna od funkcji cofania. Muszę przejść przez wszystkie programy i dodać nową kolumnę na mojej liście. Po losowym wyborze kilku programów wygląda na to, że na wielu z nich nie da się zaplanować nagrania. :( To trochę niemiła niespodzianka.

 

Update: Dodałem kolumnę która informuje o możliwości zaplanowania nagrania lub braku takiej możliwości. Na 117 kanałach z 197 jest to możliwe.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Edytowane przez mrSpectro
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2019 o 21:10, radier napisał:

Na module CAM nie masz nagrywania w chmurze, cofania, funkcji catch-up oraz wielu innych wygodnych funkcjonalności platformy hiway.

 

Ale mam jednego pilota i nie mam dodatkowego pudełka. Od kiedy mam CAM, nie wrócę już do dekodera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 14:42, radier napisał:

Nie ma sensu dyskutować skoro nie korzystałeś z HiWay.

Co do sterowania jednym pilotem to na moim Samsungu po konfiguracji pilota uniwersalnego mogłem sterować zwykłym Arionem korzystając z pilota od TV. EPG, Info etc.

 

Po podłączeniu dysku twardego do TV większość (jeśli nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie funkcjonalności nie jest mi potrzebne. Wolałbym zamiast tego dźwięk Dolby Digital, ale rozumiem, że to Inei dodatkowych abonamentów nie sprzeda...

Pomijam fakt, że mam dobry telewizor i wolałbym, żeby cała obróbka sygnału odbywała się w nim, a nie w dekoderze.

Edytowane przez radosuaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od piątku jestem posiadaczem światłowodu (300Mb/s + Hiway Standard w POPC) :) Dostałem router Huawei EG8245Q. Powiem wam tak, że w tym routerze mam możliwość całej konfiguracji oprócz zmiany trybu routera na bridge :/ i to jest właśnie duży minus. Tylko raz w nocy mi się zresetował router z powodu "zasilacza" Nie wiem czemu tak się stało. A tak stabilność na wysokim poziomie, prędkość poza normę (350-450). Telewizja bardzo ładnie działa, ale czas aktualizacji jest za długa, aktualizowało mi się niecałe półgodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 21:08, radosuaf napisał:

 

Po podłączeniu dysku twardego do TV większość (jeśli nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie funkcjonalności nie jest mi potrzebne. Wolałbym zamiast tego dźwięk Dolby Digital, ale rozumiem, że to Inei dodatkowych abonamentów nie sprzeda...

Pomijam fakt, że mam dobry telewizor i wolałbym, żeby cała obróbka sygnału odbywała się w nim, a nie w dekoderze.

 

Możesz co najwyżej nagrać zaplanowane audycje i to zapewne jedną w tym samym momencie. A całe piękno hiway polega na elastyczności. Nie musisz nic planować no chyba, że chcesz nagrywać np. seriale, ale to dekoder zapyta czy chcesz nagrać serię i zrobi wszystko za ciebie. W normalnym trybie możesz cofać do początku kanału bez wcześniejszej aktywacji Time Shifta. Albo leci film, włączyłeś go w połowie i chciałbyś mieć cały na później - włączasz nagrywanie i zapisze się w całości od początku. Co do dźwięku przestrzennego to nie mam kina domowego, więc nie sprawdzę co z siebie dekoder wypluwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taka funkcjonalność byłaby OK - gdybym miał ją w apce na telefon i jeśli tego akurat potrzebuję, to mogę sobie odpalić z telefonu na telewizor. Ale Inea online działa tak, że jak wyjeżdżam nad morze np. i chcę sobie obejrzeć mecz, to się dowiaduję, że poza siecią Inea nie działa. W związku z tym za mecz Lecha w sierpniu musiałem zapłacić Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A takie pytanie w kwestii dekodera z Hiway: w oparciu o udostępnioną listę z kanałami i ich funkcjonalnością wnioskuję, że na takich kanałach jak np TTV nie da się wcale nagrywać programów? Czy może można je jakoś programować "ręcznie" bez użycia epg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da.

 

Ale nie w INEI przynajmniej na razie, będą się tłumaczyć że nie da się itp.

Zresztą tak jak z kanałami HD mamy mnóstwo dubli w wersjach SD, to także nie jest dla nich do wykonania.

Edytowane przez michalx1974
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...