Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Brak obecnie dostępu do FilmBox Premium HD, spowodowane zmianami na transponderach satelitarnych, jeszcze nie dokonano zmian technicznych.

edit: kanały bajkowe zgodnie z zapowiedzią również wyłączone z pakietu Ultra.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podstawą naszej działalności jest dzisiaj Internet. Nadal jednak rozwijamy nasze pozostałe usługi i teraz kolej na zmiany w ofercie telewizyjnej. Co ważne wszystkie kanały dostępne w tym pakiecie są nowością w INEA

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

 

Chyba  "oficer" długo nie pracuje w INEI bo nowością są tylko dwa (TOP KIDS, 2x2) pozostałe były już w ofercie(w starych pakietach ), zaczynam się zastanawiać czy to nie sposób stworzenia ofert z przed PETARDY.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jasne, że żaden pakiet nie będzie wzbogacony z automatu, abonenci będą musieli robić to sami.  Nie da się nie zauważyć, że INEA jest bardzo zadowolona ze swojego podejścia odnośnie pakietyzacji. Na wypowiedzi niezadowolonych klientów reagują ironicznie. Wystarczy wejść na profil na FB i poczytać. 

Już nie mogę się doczekać końca umowy, 80 dych w kieszeni ?

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem z ciekawości na oficjalną stronę INEA, bo myśle sobie, że skoro od 7.01 nastąpiła w ofercie TV rozbudowa o nowy pakiet dodatkowy, to może poszły za tym jeszcze jakieś inne zmiany i coś wyszukam ciekawego w nowych regulaminach itp.

W zakładce aktualności - cisza.

W zakładce pakiety / ultra / opcje dodatkowe - cisza.

Pakietu bajka jak nie ma tak nie ma - brak info.

Nawet nie wiedizalem, że mamy kanał w ofercie Nicktoons w wersji SD, który prezentują na stronie (o ile mamy) ??

Strona operatora to kompletny diesel - nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, bo za chwilę ktoś Ci o tym napisze.

U INEI to standard. Żadnych informacji, strona nie aktualizowana.
W zasadzie do dzisiaj nie ma żadnej informacji o wprowadzeniu TVP Info HD, TVP HD, pozostałych kanałów regionalnych TVP. O usunięciu dwóch regionalnych. O pojawieniu się STK w wersji HD, itd, itd.....

Ale widać, to nie jest ważne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#luckylikeinea, strona z wirusem.

 

edit190109_1707

 

Strona zablokowana z powodu hijack
Dowiedz się o hijack. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz ją
wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia.
Domena: croissed.info
Adres IP: 54.230.228.63
Port: 52538
Typ: Wychodzące

 

Strona zablokowana z powodu złośliwe reklamy
Dowiedz się o złośliwe reklamy. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz
ją wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia.
Domena: rtrtg3.download
Adres IP: 37.49.225.10
Port: 52667
Typ: Wychodzące

 

Edytowane przez leckow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 16:05, longhigh napisał:

Poniżej wyciąg z regulaminu jak przedłużają neta.

6dpBnZG.png

 

Okazuje się, że to co na papierze to nie zawsze jest obowiązujące. Widocznie są lepsi i gorsi. Dostałem informacje , że są osoby, którym przy przedłużaniu umowy w ofercie utrzymaniowej proponują np dla opcji Fiber 300 Mb za kwotę 59,90 zł. Dosyć to ciekawe, to się chyba nadaje do zgłoszenia do NIK-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dlaczego? To są negocjacje. Oni dają propozycje, można odmówić, a nie trzeba przyjmować. Tak jest i w Polsacie i w nc+ chociażby. Szkoda tylko, że mamy tutaj społeczność dość dużą, ale ciężko dowiedzieć się cokolwiek, co można uzyskać. Wejdzie się na dział nc+, Polsat, wszędzie są całe wątki o ofertach utrzymaniowych. Wszystko rozpisane, co i za ile można uzyskać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trafiają się Wam krótkie "ścinki" podczas oglądania TV? U mnie jest to widoczne szczególnie na TVN HD - wymieniłem już kabel z beczką (kiedyś rozgałęziony) na pojedynczy odcinek, siła sygnału to minimum 77/100, w zależności od kanału, jakość zawsze 100, a i tak co jakiś czas widać błędy transmisji na kanałach. Można coś na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 3 tygodni ma problem z internetem, ponieważ rozłącza mnie z niektórymi rzeczami/serwerami/programami i to tak trwa 5-15 sekund. W ciągu dnia jest tak co kilka minut, godzinę, dwie godziny, trzy godziny, itd.

Strasznie to irytuje. Ten sam problem mam po kablu i po Wi-Fi. Nawet na innych urządzenia jest to samo.

Szkoda słów na taki internet. Mam niby 1 Gb/s, ale bynajmniej niestabilne.

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DokGrej napisał:

Od jakiś 3 tygodni ma problem z internetem, ponieważ rozłącza mnie z niektórymi rzeczami/serwerami/programami i to tak trwa 5-15 sekund. W ciągu dnia jest tak co kilka minut, godzinę, dwie godziny, trzy godziny, itd.

Strasznie to irytuje. Ten sam problem mam po kablu i po Wi-Fi. Nawet na innych urządzenia jest to samo.

Szkoda słów na taki internet. Mam niby 1 Gb/s, ale bynajmniej niestabilne.

 

Kiedyś miałem coś podobnego, okazało się że jeden z moich komputerów miał jakiegoś wirusa i resetował router Inea. Objawiało się to tym, że w ciągu godziny na kilka sekund zanikał internet. Kilkukrotne przyjazdy techników, pomiary sieci nic nie wykazywały. Podczas rozmowy technik stwierdził, że kiedyś coś takiego było u innego klienta i przyczyną był komputer klienta. Po rozmowie zacząłem czyścić i sprawdzać komputery, co w ostatnim czasie instalowałem i poznajdywałem mnóstwo niechcianych rzeczy. Wszystko wróciło do normy po "posprzątaniu" komputerów.

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...