Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ja w ogóle nie jestem konserwatystą, ten film oceniłem na filmwebie na 7/10,nie zgorszyl mnie Wiedzialem wczesniej czego mozna sie spodziewac, ale emisja w porze Tanca z Gwiazdami to przegięcie bo ludzie skaczą po kanalach i mogą sie inme spodziewać takich rzeczy.

Antychryst mial slabsze sceny, najgorsza chyba byla penis w stanie erekcji i wytrysk krwią, ale z tego co pamietam emisja po 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie drugi przekaz ma komplet systemów i działa, ale to ciekawe, bo ten przekaz, gdzie teraz jest tylko "Nagra" miałem od dawna wprowadzony i jeszcze niedawno na nim też był komplet systemów.

 

Wiem, że to dublowanie jest pewnie z powodu innej metody nadawania EPG, dla dekoderów "CP", albo "NC+" z "czystą" "Nagrą", ale po co zabierać z tej kopii inne systemy, chyba, że dekodery, dla których ona jest nie lubią "simulcryptu" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej odsłonie graficznej kanału charakterystycznym elementem będą dwie wycinane twarze. Ich mimika ma oddawać różne nastroje i charaktery kultury, które przez ostatnie 10 lat kanał TVP Kultura prezentował swoim widzom.

 

Wprowadzeniu nowej oprawy towarzyszy zmiana logotypu kanału. Na potrzeby logo TVP Kultura zaprojektowana została czcionka, która od teraz będzie towarzyszyć audycjom i eventom stacji. Natomiast muzykę do oprawy skomponowały siostry Barbara i Zuzanna Wrońskie z grupy Ballady i Romanse.

 

PeW6ju9.png

 

Mi się ten logotyp podoba. Lepszy od tego co ma TVP Rozrywka.

 

Szkoda tylko że na 10-lecie nie dostaniemy TVP KULTURA HD, bo warto by było... :/ Pewnie dopiero w przyszłym roku. Jak odnowią cały system emisyjny, a to trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to logo nie podoba gdyż jest kolejnym które dowodzi temu że Telewizji Polskiej (ale również Polskiemu Radiu) potrzebna jest zmiana całej identyfikacji wizualnej. Poza tym szkoda że do tej pory proste logo TVP Kultury zastępuje taki że tak powiem wydziwias :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawsze wygląda, jakby ktoś jednego dnia wymyślił, drugiego wdrożył. Czy nie można zobaczyć wcześniej, przetestować, wyciągnąć wnioski, że napis za duży, że może wyglądać nieciekawie. Potem dopiero jak już zmienią logo oficjalnie to dopiero widzą, że trzeba poprawiać, modyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się szarpać. Tu nikt nikogo nie usłyszy, nie zrozumie. Powie, że umie. Jak powie tak zrobi. Kulturalnie.

Takie logo ma swoją cenę. Ktoś je zrobił nie po to, żeby ktoś inny marudził. Ma świecić i świeci. Brzydko. I o to chodzi. Jest zauważalne, jakby ktoś w potoku kanałów się zgubił. To logo uświadomi, że właśnie trafił do kultury. A kultura zobowiązuje. Przecież!

 

A tak poważnie owe logo w formacie HD wyglądać będzie zupełnie inaczej. Pytanie tylko kiedy, to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuty ekranu wykonanie o poranku 11 kwietnia:

sobota g.5:14 (16:9) wlch.png sobota g.7:22 (16:9) vlch.png sobota g. 7:29 (4:3) tlch.png

 

Teraz zamiast małego obecnego logo na ekranie, zobaczymy wielkie takie jak na TVP Rozrywka

 

Logo na ekranie jest takiej samej wielkości jak wcześniejszy logotyp, tylko jest przesunięty bardziej w prawą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...