Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 5.02.2023 o 21:11, PIOOLE napisał(a):

Dziś pojawiła się na Tizen zakładka canal 4k ultra HD.

Pojawia się i znika. Zresztą jak zobaczyłem tytuły w 4K, to zrównali się do Player TVN 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Pojawia się i znika. Zresztą jak zobaczyłem tytuły w 4K, to zrównali się do Player TVN 🤣

Do Playera jeszcze im dużo brakuje jeśli chodzi o treści 4K. Pomijam kwestię, ze np. Polska z góry jest niepełna kolekcja. Drugiego sezonu Office tez brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pawel napisał(a):

Profesjonalny nadawca właśnie udostępnił finałowe odcinki Marii Antoniny. Niestety w wersji 4K odcinków brak :D

No popatrz,  a 2 dni temu kobieta cały sezon w 4k obejrzała,  ale w C+ Online dla abo. Ale 6 odcinków 🤣

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, zainstalowałem aplikacje na tv z android, tv Blaupunkt, i podczas pierwszego uruchomienia pojawia się komunikat: błąd techniczny.

Później instalując jeszcze raz pojawiła się informacja że ta aplikacja nie współpracuje z tym urządzeniem. 

Czyli jeśli dobrze rozumiem aplikacja nie jest przygotowana do pracy z tv Blaupunkt.

W sumie to tego nie rozumiem skoro mam androida to chyba ważne jest że tv jest z android a nie jest ważne jaki to tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecane przez canal+.Pobierz aplikację mobilną ze sklepu Google Play na urządzenia z systemem android (wymagany android od 6.0 wersja, zalecana najnowsza wersja android). Sprawdż Twoją wersję androida w telewizorze i ewentualnie ją zaktualizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zefir napisał(a):

Spróbuj zresetować telewizor.( wyciągnij z zasilania wtyczkę na 20 sek.) Android się odświeży.

Dziękuję za podpowiedź, niestety sprawdzę dopiero jutro. Młody poszedł już spać. Jeszcze raz dziekuje

Informacyjne, i pod rozwagę dla innych na przyszłość. Po kontakcie z biurem obsługi, dostałem info że aplikacja na tym modelu tv nie będzie działać, bo jest nie jest kompatybilna z tym modelem tv. Na moją uwagę że na stronie internetowej co do wymagań technicznych aplikacji jest tylko info że musi być android tv oraz android min. 6 a nie ma info że trzeba sprawdzić model tv, pan w sumie nic ciekawego nie powiedział. 

I poradził mi żebym sobie kupił przystawkę do tv. 

Ja rozumiem że info o każdym modelu tv na stronie trudno umieścić ale informacja że model tv ma znaczenie powinna się znaleźć 

 

Na marginesie, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o te sprawy, jakaś przystawkę, tania, może ktoś mógłby polecic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Google TV nie mam dźwięku na kanałach Canal+. Na innych jest. Ten serwis to porażka. Na apple tv jego działanie skłoniło mnie do zmiany tv i sprzedania przystawki apple ale to wciąż nie wystarczy. Gdyby nie fakt, że mam konto od rodziców, nie zapłaciłbym za tę fuszerkę ani grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2023 o 22:10, chlebicki33 napisał(a):

Na marginesie, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o te sprawy, jakaś przystawkę, tania, może ktoś mógłby polecic.

 

U mjie na Google Chromecast v4 działa ale też są nie raz cyrki, np. Nie zawsze jest dostępny c+4k podczas gdy na tizenie nie ma tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...