Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Balrog306 W US i Kanadzie już od 29 stycznia a w UK i Niemczech od 5 lutego są reklamy oraz brak Dolby Vision i Dolby atmos w pakiecie z reklamami.

Nie wiem jak w filmach bo jeszcze nie sprawdzalem ale wczoraj zanim odpalilem mecz Leipzig - Real w Prime Video musialem obejrzec 2 reklamy.

Każda po 15 sek.

Później zerknę jak długie są reklamy w trakcie oglądania filmu.

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jak to jest z canal plus online.  Na telewizorze mam aplikacje i działa bez problemu na zagranicznym ip ale jak loguje się na canal plus online na drugą umowę to już pokazuje błąd. Aby oglądać 2 umowę muszę mieć vpn. Ktoś rozumie czemu tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, webogladacz napisał(a):

Aby oglądać 2 umowę muszę mieć vpn. Ktoś rozumie czemu tak jest ?

 

Czy podczas podpisywania tej drugiej umowy zostało potwierdzone możliwość korzystania z usług online za granicą w ramach transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści? Jeżeli nie to musisz się skontaktować z biurem obsługi aby to Ci aktywowali. Działa to w krajach Unii Europejskiej. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś nowa opcja Canal+ Online na pół roku ?

Wychodzi 33 zł miesięcznie (198 zł za pół roku).

Wcześniej w ofercie rocznej wychodziło 39 zł miesięcznie. Ale teraz na stronie już nie widzę opcji rocznej.

 

Dla mnie nowa półroczna oferta daje do rozważenia, czy  nie zrezygnować z Canal+ u operatora kablowego. Dostęp online daje więcej swobody, a mój opetator nie oferuje dostępu do Canal+ Online.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, white snake napisał(a):

Po pół roku stawka za pakiet będzie już 54 zł?

Faktycznie zdecydowanie taniej niż w większości kablówek do tego treści 4K.

 

Po pół roku zawsze można zrezygnować i ewentualnie skorzystać z kolejnej subskrypcji na dłuży okres, jaka będzie w ofercie.

 

Swoją drogą, wcześniej chyba już mieli półroczne okresy, zmienili na 12 miesięcy, ale im chyba nie pykło, bo mało kto chciał od razu wydać prawie 500 zeta. Teraz (200 zł na pół roku) wygląda lepiej, tym bardziej, że jest taniej. Jeśli ktoś potrzebuje sportu. Bo dla samej oferty filmowo-serialowej, to mają inny plan.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Chyba jakaś nowa opcja Canal+ Online na pół roku ?

Wychodzi 33 zł miesięcznie (198 zł za pół roku).

Wcześniej w ofercie rocznej wychodziło 39 zł miesięcznie. Ale teraz na stronie już nie widzę opcji rocznej.

 

Dla mnie nowa półroczna oferta daje do rozważenia, czy  nie zrezygnować z Canal+ u operatora kablowego. Dostęp online daje więcej swobody, a mój opetator nie oferuje dostępu do Canal+ Online.

Ta promocja wystartowała w poniedziałek i jest reklamowana jako oferta na start Ligi Mistrzów, bo do Canal+ za 33zł można dodać za 15zł paczkę Eleven z Polsatami Premium. Całość za 48zł. 

 

Ogólnie oferta wydaje się spoko. Trzeba jednak pamiętać, że 25 maja kończy się Ekstraklasa i wraca dopiero w połowie lipca. Ze względu na Mundial w tej przerwie będą pustki w C+ czy Eleven. Ale to w sumie jak co sezon. Więc prawie 2 miesiące bez tego pakietu dałoby się obyć. Chyba, że kogoś żużel i tenis jeszcze interesuje. To oferta faktycznie jest mega spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

18 godzin temu, white snake napisał(a):

Po pół roku stawka za pakiet będzie już 54 zł?

 

 

W regulaminie promki "Pakiet CANAL+ 198 zł 6M + Zestawy Usług (LTO – 02/2024)" widnieje zapis:

"Usługi objęte Promocją ulegają automatycznemu wyłączeniu z końcem Okresu Promocyjnego, chyba że Usługodawca udostępni Klientom możliwość przedłużenia oferty przed końcem Okresu Promocyjnego, na warunkach tej lub innej promocji"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że koszta praw ich przerastają i szukają kasy stąd te ostatnie nadwyraz dobre promocyjne oferty. Nie jestem ekspertem rynku praw ale wg mnie taka Ekstraliga jest mocno przepłacona i gdyby nie partycypacja kosztów z Elevenami to już by mieli małe problemy. Do tego dochodzi brak 70mln zł od TVP Sport za suba Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś będą Eurosporty dla subskrybentów. Płacisz ponad pakę miesięcznie za pakiety, wszystko w full opcji ale to nie wystarcza. Za to klienci którzy płacą klasycznie za abonament (Satelita) mają dostęp do eurosportów itd. w aplikacji online. Gdzie tu logika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykupić PPV mając abonament w sieci Play za CANAL+ Online (stara oferta)? Niestety skasowano mi temat, więc nie rozpisujcie się że to nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic aby nieklatkowal i nie przycinał się obraz na chromecast.? Strasznie chodzi aplikacja canal plus. Na samsungu z tizen obraz jest płynny na chromecast 4k tak jakby się przycinał. Nie jest to mocne ale widoczne i trochę denerwujące. Ktoś poradził sobie z tym problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić, czy mam CANAL+ Events? W Play mogę w danym miesiącu wyłączyć pakiet CANAL+ z tego co wiem (było tak na 100% kiedyś). SATKurier pisał o konieczności wykupienia KSW Epic, jak ostatecznie jest?8468d46d19e4519f493ce2070f77f82c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, webogladacz napisał(a):

Co zrobic aby nieklatkowal i nie przycinał się obraz na chromecast.? Strasznie chodzi aplikacja canal plus. Na samsungu z tizen obraz jest płynny na chromecast 4k tak jakby się przycinał. Nie jest to mocne ale widoczne i trochę denerwujące. Ktoś poradził sobie z tym problemem ?

Niestety, problem ten występował kiedyś, później przez ponad 2 lata go nie było i wrócił niedawno. Trzeba zgłaszać i łudzić się, że to naprawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, webogladacz napisał(a):

Co zrobic aby nieklatkowal i nie przycinał się obraz na chromecast.? Strasznie chodzi aplikacja canal plus. Na samsungu z tizen obraz jest płynny na chromecast 4k tak jakby się przycinał. Nie jest to mocne ale widoczne i trochę denerwujące. Ktoś poradził sobie z tym problemem ?

Aktualnie wszystko tnie, nie tylko C+ online.

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Jak sprawdzić, czy mam CANAL+ Events? W Play mogę w danym miesiącu wyłączyć pakiet CANAL+ z tego co wiem (było tak na 100% kiedyś). SATKurier pisał o konieczności wykupienia KSW Epic, jak ostatecznie jest?8468d46d19e4519f493ce2070f77f82c.jpg

Każdy ma 4 takie kanały jak wykupił sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...