Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wykupić pakiet Canal+. Na stronie jest oferta 468 zł na rok,płatność jednorazowa. Gdy jednak klikam i ma dojść do płatności cena wzrasta do 523 zł. Błąd albo liczą na gapiostwo. 😬 Dodam że wszelkie zgody mam włączone.

 

ps. To jednak specjalna zagrywka. Na drugim koncie to samo

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szunaj napisał(a):

Chciałem wykupić pakiet Canal+. Na stronie jest oferta 468 zł na rok,płatność jednorazowa. Gdy jednak klikam i ma dojść do płatności cena wzrasta do 523 zł. Błąd albo liczą na gapiostwo. 

Musisz zalozyc nowe konto wtedy masz nizsza cene. Na starym koncie tez mi pojawia sie wyzsza cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa konta bez żadnej subskrypcji i na obu dolicza mi te 55 zł. Po wejściu na stronę pokazuje 468 ale w chwili płatności blikiem cena już jest 523

 

PS. Usunąłem konto i po ponownym założeniu (na tym samym emailu) już jest OK.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo mam dwa TV SONY z 2023 z Google TV i brak treści 4K, mam wykupiony pakiet tylko z filmami i serialami ten za 19 zł. Wszystkie filmy i seriale tylko HD Stereo oznaczone, rozdziałka max 1080p, dźwięk tylko PCM.  Na PC tak samo, maksymalna rozdzielczość tylko FullHD.

Edytowane przez FullObcyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Promocje na CANAL+ ze sportem
468,00zł :12mies. = 39,00zł/mies.
648,00zł :12mies. = 54,00zł/mies. (w tym ELEVEN SPORTS + POLSAT SPORT PREMIUM)

 

Można dobrać do tego:
HBO MAX za 240zł :12mies. = 20,00zł/mies.
FUN&NEWS za 240zł :12mies. = 20,00zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej wykupiłem ten pakiet sportowy na rok z góry to będę mógł go wcześniej odnowić na kolejny rok czy on po prostu wygasa i trzeba od zera zaczynać (włącznie z ponownym załatwianiem dostępu do usługi na terenie UE, itd.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aster napisał(a):

Jeśli wcześniej wykupiłem ten pakiet sportowy na rok z góry to będę mógł go wcześniej odnowić na kolejny rok czy on po prostu wygasa i trzeba od zera zaczynać (włącznie z ponownym załatwianiem dostępu do usługi na terenie UE, itd.)?

Jeżeli posiadasz aktywne konto, musisz sam sprawdzić czy się da wcześniej odnowić roczną subskrypcję. Jeżeli nie ma takiej możliwości musisz poczekać kiedy aktualna się zakończy, proste. Przejrzyj ustawienia swojego konta w serwisie.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować do C+ na LG. Skanuję kod QR wpisuję wyświetlony kod i pokazuje się, że nie poprawny. Nigdy wcześniej tego nie było. W aplikacji na Android i w przeglądarce działa normalnie. Może ktoś z web.os włączyć C+ i zobaczyć czy wszystko mu działa jak należy?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał(a):

Nie mogę się zalogować do C+ na LG. Skanuję kod QR wpisuję wyświetlony kod i pokazuje się, że nie poprawny. Nigdy wcześniej tego nie było. W aplikacji na Android i w przeglądarce działa normalnie. Może ktoś z web.os włączyć C+ i zobaczyć czy wszystko mu działa jak należy?

U Teściowej na Samsungu taki sam błąd. Na smartphonie z Androidem, Iphone i TV Sony na Android TV problemu nie ma.
Infolinia informuje o ogólnej Awarii. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalny bukmacher Superbet rozdaje vouchery do c+online ze sportem (nie wiem czy całym ale na pewno jest Ekstraklasa) na 3 miesiące. Niestety nie za darmo  😉 trzeba tam założyć konto, wpłacić min 50zl i postawić te 5 dych na jakiś zakład. W teorii nawet jeśli się przegra ten zakład to i tak wychodzi 16,67zł na miesiąc przez kwartał. Nie mam zielonego pojęcia o bukmacherce więc dla zainteresowanych pozostawię link z info

Cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę czy do pakietu głównego Canal+ można dobrać Eleven + Polsat Sport Premium w cenie 15 zł czy to kosztuje osobno 10 zł za Eleven i osobno 20 zł za PSP?

 

I czy Polsat Sport Premium można cofać? Jeśli tak to o ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...