Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kisiel95 Ty sobie żarty robisz? C+ mi podsyła skandynawskie kanały Viaplay do oglądania sportu? I co gorsza aplikację Viaplay mam w dekoderze sat C+ w języku polskim, a pewnie na złość mi załączają szwedzki interfejs na apce Viaplay żebym mógł oglądać tylko na ich dekoderze? 😂

Poza tym - Pani z czatu Viaplay obiecała mi odpowiedzieć i rozwiązać problem. Więc liczę jak człowiek człowiekowi - że słowa dotrzyma. Chyba, że wiedzą, że to na pewno ich ostatnie miesiące w PL, więc już mają - kolokwialnie mówiąc - "wywalone" na abonentów w Polsce, z których za chwilę i tak żadnej kasy mieć nie będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jakie są przepisy, jak kupujesz np. elektronikę w Mediaexpert, która okazuje się niesprawna po mniej niż dwóch latach idziesz z tym do Mediaexpert, a nie do np. Apple.

U mnie już CANAL+ kręci, że niby nie wykupywałem u nich bezpośrednio usługi. Chamskie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przepis nie ma nic wspólnego z moją sytuacją. A jeżeli jest tak jak mówisz to wychodzi na to, że Viaplay ma konsultantów, którzy okłamują klientów, że odpowiedzą na moje zgłoszenie - pomimo że nie mam usługi bezpośrednio u nich. A to też nie świadczy dobrze o obsłudze Viaplay. 

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Viaplay to w większości bot-y które działają  w ramach pewnego szablonu i schematu. Inne problemy użytkowników są dla nich nie zauważalne. Stąd dziwne odpowiedzi  i wrażenie że się totalnie olewa klienta. W końcu Viaplay Total do czegoś zobowiązuje  :D  I Canal+ podpina się po te trendy i umywa ręce. Twierdząc że nie mają na to wpływu.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przepis nie ma nic wspólnego z moją sytuacją. A jeżeli jest tak jak mówisz to wychodzi na to, że Viaplay ma konsultantów, którzy okłamują klientów, że odpowiedzą na moje zgłoszenie - pomimo że nie mam usługi bezpośrednio u nich. A to też nie świadczy dobrze o obsłudze Viaplay. 

Mi tak też mówił support Viaplay (że mam składać reklamację do Play), ale rozmawiałem z człowiekiem, a nie botem.

Akurat konsultanci to tylko konsultanci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z konsultantem Viaplay wyglądała na rozmowę z człowiekiem, a nie botem. Tym bardziej, że czekałem na nią 20 minut. Wydaje mi się, że gdyby to był bot to jednak tyle bym nie czekał i jednak nie miałbym tak nieszablonowych odpowiedzi.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w C+ i ich "konsultantem" Oskrem, którym nawet się chwalili. Bot, który kompletnie nic nie rozumie i ciągle "prosi o jeszcze jedną szansę" zanim mnie połączy z prawdziwym konsultantem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja została wykorzystana na potrzeby artykułu na satkurier.pl."

k05 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

W dniu 15.09.2023 o 21:56, tyrla napisał(a):

 

 

W dniu 15.09.2023 o 22:08, k05 napisał(a):

@czerstwy tak, cała paczka Canal+  Do tego można dobrać HBO za 60zł na 6 miesięcy (wychodzi 10zł miesięcznie) i pakiet Fun&News za 120zł na 6 miesięcy, czyli 20zł miesięcznie.

 

Jeżeli ktoś nie chce Eleven i Polsat Sport Premium, a wystarczy mu sama opcja Canal+ to można ją kupić za 180zł na 6 miesięcy, czyli 30zł miesięcznie. W tej opcji też można dokupić powyższe pakiety w takich samych cenach.

https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-lto

CANAL+ rozpoczął współpracę z Onetem i w ramach subskrypcji CANAL+Online w ofercie pojawiła się opcja Onet Premium. Przy jednorazowej subskrypcji miesięcznej CANAL+ można otrzymać 3 miesiące gratis. W przypadku zakupu pakietu CANAL+ z góry na 6 miesięcy - dostęp do Onet Premium jest oferowany na 12 miesięcy. 

W pakiecie, m.in. "Przegląd sportowy" i "Skarby kibica" w wydaniach PDF. 

https://kup.pl.canalplus.com/onet-premium

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Mi tak też mówił support Viaplay (że mam składać reklamację do Play), ale rozmawiałem z człowiekiem, a nie botem.

Akurat konsultanci to tylko konsultanci.

Umowę masz z operatorem, składasz reklamację tam gdzie kupiłeś. VP ma ci uznać reklamację i co dać coś ? Nie jesteś stroną umowy, to operator nią jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

Przecież pisałem, że konsultantka z Viaplay zapewniała, że przyjęła reklamację i udzielą mi odpowiedzi. To, co - kłamała? Najwidoczniej. Zapomniałeś tej drobnostki dodać. 🤣😂

Na jakiej zasadzie ci przyjęli, jakaś umowa ich zobowiązuje ? niema umowy niema zobowiązań.

Udzielą rabatu 100 zł ale operatorowi nie tobie :D bo to strona umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx to już chyba pytanie do samej konsultantki z Viaplay. O tym, że korzystałem z ich usług przez C+ wiedziała, bo pisałem. Malo tego - dodałem, że język polski jest na Ultraboxie od C+, ale na aplikacji na telefonie z androidem już tylko po szwedzku. 

Poza tym ja żadnej rekompensaty nie chciałem. Chciałem żeby język polski mi wrócił i po moich obserwacjach jak to wygląda w poszczególnych miejscach, myślałem, że będzie to załatwione "od ręki". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...