Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, swordfish napisał(a):

Czy przy "wykastrowanym" pakiecie bez sportu, gdzie mamy tylko filmy i seriale można cofać kanał Canal+ Premium? Kiedyś miałem taki pakiet z samymi filmami i nie działało mi na głównym kanale przewijanie.

Można przy filmach, ale masz blokadę na sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 17:21, Pawel napisał(a):

Na jesienni to były jeszcze kody po 10 zeta na pełny pakiet ;)  No nic. Jak nie pojawi się coś ciekawego do końca lutego trzeba się będzie pożegnać.

6 grudnia na Mikołajki dawali za darmo kod na 12 miesięcy za 20 zł. Trzeba było tylko założyć nowe konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 19:47, jacekgothic napisał(a):

U mnie 05.50.10

po co potwierdzać zę powyżej 05 webos działa ? jak wiadomo że działa :) ubili webos 04.04 i poniżej z 2018 i niżej więc jak ktoś ma już OLED B8 nie poogląda tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ uruchomił program poleceń: https://kup.pl.canalplus.com/podaj-dalej

 

Cytat

 

JAK TO DZIAŁA?

 

Podając dalej, zapewniasz sobie i swoim znajomym rozrywkę na najwyższym poziomie w niższej cenie.
Za jedno polecenie otrzymasz aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a Twój znajomy od razu
zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online.
Zaproś 3 znajomych, a Twoja zniżka wyniesie aż 45 zł!

Program „CANAL+ online. Podaj dalej.” dotyczy użytkowników posiadających pakiet CANAL+ w subskrypcji miesięcznej.*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, meff napisał(a):

po co potwierdzać zę powyżej 05 webos działa ? jak wiadomo że działa

Problem w tym, że u mnie nie działa, więc przed komentowaniem wypadałoby przeczytać ze zrozumieniem kilka postów wstecz...

 

10 godzin temu, meff napisał(a):

2018 i niżej więc jak ktoś ma już OLED B8 nie poogląda tyle w temacie

Mam B8 z 05...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 18:23, sunmoon51 napisał(a):

Ale uwaga: dwa tygodnie temu pojawiła się wreszcie kolekcja "Oglądaj w 4K" i nadal jest ...

Dziś przewinąłem apkę na sam dół strony (przez przypadek) i byłem w szoku jak zobaczyłem kolekcję 4K😁. Ile ja się opisałem maili do techników. W odpowiedzi co raz to dziwniejsze wskazówki. Łącznie z tym że ktoś od nich napisał że na LG OLED C1 nie będzie działać kolekcja 4K. Miałem dość i odpuściłem temat.

Okazuje się jednak, że się da i mój TV nadaje się do tej "świetnej aplikacji". 4K wróciło mi też w apce C+ na chromcast z Google TV.

Co za magicy muszą tam pracować 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...