Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj przepraszam jest tylko C+ film. C+ premium był wcześniej jak miałem pakiet za 20 zł ze sportem. Ale , że sport mnie nie interesuje, wolałem płacić mniej A tych kanałów nie oglądam wcale. Po to mam serwis online, aby oglądać co chce i kiedy chce, a nie śledzić ramówkę TV. Są jeszcze kanały kuchnia itd. dla dzieci. Ale kanały z bajkami przerywanymi reklamami to zło. Mam 5 latkę, jak chce bajkę to jej włączę Myszkę Miki, czy Chipa i Deila na Disney plus. Dziecko nie widzi reklam i nie chce aby kupować jakieś badziewie , drogie zabawki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 11:57, mingo napisał(a):

Czyli nie jestem jedyny ;) Wczoraj pojawiła się aktualizacja aplikacji ale nic nie pomogło. W dalszym ciągu max. jakość to 540p. 

 

Witam

 

Wszystko próbowane od ponownej instalacji apki, reset do ustawień fabrycznych , likwidowanie "wykrzykników " w aktualizacjach zabezpieczeń i jedyne co pomogło to instalacja wcześniejszej wersji aplikacji, w moim przypadku wersji z 11 stycznia 5.16.0.  Wszystkie te wersje można znależc na stronie apkmirror wpisując na górze strony w wyszukiwaniu samo słowo "Canal" , wersja 5.16.0 jest na drugiej podstronie. Najpierw z aktualnej apki wylogowanie, potem odinstalowanie dopiero potem ściągnięcie wersji 5.16.0, zalogowanie się i oczywiście wyłączenie w ustawieniach ograniczenie danych i działa tak jak powinno czyli na kanałach sportowych dostępne profile 1080p ;)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 18:53, Lins napisał(a):

 

Witam

 

Wszystko próbowane od ponownej instalacji apki, reset do ustawień fabrycznych , likwidowanie "wykrzykników " w aktualizacjach zabezpieczeń i jedyne co pomogło to instalacja wcześniejszej wersji aplikacji, w moim przypadku wersji z 11 stycznia 5.16.0. 

Czy instalacja w ten sposób jest bezpieczna?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, magdalenawarkocz napisał(a):

 

Według strony z której można pobrać tylko plik instalacyjny - tak. Zresztą po instalacji wersji 5.16.0 w dostępnych aktualizacjach pokazuje że można ją zaktualizować do obecnej czyli 5.20.0 ale wtedy znowu tylko 540p na częsci Galaxy. Oczywiście można czekać na kolejną aktualizację ale czy ta kolejna rozwiąże ten problem z profilami video nawet na zabezpieczeniach DRM Widevine L1 to pewnie nikt nie wie.

 

 

Edytowane przez Lins
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwsza aplikacja z apkmirror, ze sklepu Google prawie nie korzystam.

 

"APK Mirror jest platforma i aplikacja należąca do Illogical Robot LLC. Firma jest także właścicielem serwisu informacyjnego Android Police., i jak dotąd nie stwierdzono żadnych problemów z bezpieczeństwem ani kontrowersji dotyczących danych i prywatności użytkowników. APK Mirror ma bardzo dobrą reputację, a społeczność użytkowników w pełni ufa jego wydajności.

Prawda jest taka, że bezpieczeństwo gwarantuje surowa polityka bezpieczeństwa APK Mirror, podobna w niektórych parametrach do Google Play. Na przykład wszystkie hostowane aplikacje są podpisane przez ich pierwotnego programistę. Żadna z aplikacji nie była modyfikowana i są one pobierane w całości ze strony"

 

Eot.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań z tym jakiejś podejrzanej stronie... Jeśli nie zgadzalyby się certyfikaty i było coś namieszane w danych pakietu to wtedy tej 5.16.0 pobranej z AKP Mirror by nie mogl zaktualizowac Android do 5.20.0 a może, więc zgadzają się  sumy kontrolne i podpisy cyfrowe .

 

Pozdro bo nie mam czasu;)

Edytowane przez Lins
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 13:10, sebagit napisał(a):

Tak czytam o kodach w lodach na C+ i zrobiło mi się żal. Moje cebulowe serce krwawi. Dwa tygodnie temu wykupiłem pakiet na rok za 175 zł. Mógłbym zaoszczędzić emoji16.png Ale cóż, ktoś musi im płacić te 15 zł miesięcznie, aby inny nie musiał.

Kody z lodów działają na istniejącym koncie przy nieaktywnej subskrypcji więc faktycznie mogłeś zaoszczędzić zamiast składać się na to, by inni mogli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 15:06, bgmnt napisał(a):
30 dni Canal+ Online Filmy i Seriale z lodami Kaktus (trzeba wejść na stronę i wymienić kod z patyczka na nagrodę).

Działa jeszcze?

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...