Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem, zakupiłem C+ na 6 miesięcy. Odpalam na aplikacji, a tam DRM na poziomie Widevine L3 (Savio boxik) i kanały w marnym SD, a o VOD szkoda mówić... Poczytałem kilkanaście stron wstecz o podobnych przypadkach i cóż...

Miałem, mam jeszcze playera, ale nie wiem czy przy nim dalej nie pozostanę, mimo wydanych pieniędzy w błoto...

Ale jak to mówią, zamienił stryjek siekierkę na kijek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Na chwilę obecną Player wydaje mi się atrakcyjniejszy jeśli chodzi o paczkę C+ (mimo nieco wyższej ceny) właśnie dlatego że nie stosuje kruczków z Widevine.

Nieco się obawiam co się stanie po tym jak C+ wprowadzi pakiety Playera w swoim serwisie - o czym pisał ktoś w innym temacie.

Mogą być łączone konta w obu serwisach, a może niestety być i tak że kanały C+ zostaną wycofane z Playera i będzie w ramach konta Player przekierowanie do konta w C+ online, a tam czeka nas Widevine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak przymierzam się do tego canal+ online i nie mogę się zdecydować, jak już mam podjąć decyzję i miałem w planie wziąć na pół roku, to czytam powyższe wpisy i znowu się zastanawiam czy to będzie dobra decyzja :) U mnie to byłby xiaomi mi box i zależałoby mi na oglądaniu sportu na żywo, bez tego to w sumie nie widzę sensu, a tutaj niektórzy w wątku piszą, że jest ok, inni że nie da się oglądać. Najlepiej pewnie samemu sprawdzić, ale wtedy odpada opcja na pół roku, bo jak nie wypali to będzie kasa wyrzucona w błoto. 

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie tej oferty 20zł/miesięcznie, to jest tylko na kanały sportowe? Tak gdzieś przeczytałem, nie za bardzo mi się to wydaje prawdą, ale chciałbym się upewnić, czy to jest promocja na pełną ofertę canal+ online z dostępem do wszystkich kanałów canal+ i vod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gizior89 napisał:

Za 20zł miesięcznie przez rok to była promocja na jesień. Są wszystkie kanały canal+ i vod

Miałem na myśli tę ofertę z z ostatnich stron, związaną z tym kanałem sportowym, że 20zł/miesięcznie przez 3miesiące. Gdzieś widziałem, że to niby tylko kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Niemożliwe żeby za 20 zł mieć paczkę sportową C+, Eleven i PSP.

Nie, ja zrozumiałem, że to miały być tylko sportowe kanały Canal+, bez Eleven itp. Tak gdzieś widziałem, ale chyba te 20zł/miesięcznie przez 3miesiące dotyczy po prostu całej normalnej oferty, która normalnie jest za 45zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gizior89 napisał:

Oglądałem 1 odcinek serialu "Powrót". Trochę kiczowaty ale da się pośmiać. Z drugiej strony obrazuje co nasi najbliżsi o nas sądzą kiedy umrzemy ;-)

Widziałem 2 pierwsze odcinki i jest całkiem znośny. Czasem można się uśmiechnąć. Wiadomo, że nie jest to nic wybitnego ale chyba ten serial nie ma takich ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2022 o 10:57, Toma441 napisał:

Za  obecne niedługo w Pl dwa serwisy HBO Max i Disney + zapłacę ok. 50 zł. Dwa serwisy na wysokim, (coraz lepszym)poziomie z najnowszymi produkcjami filmowymi i serialowymi oraz klasykami.
Za sam  C+ 45 zł. Wielokrotnie słabsza oferta filmowa + słabsza jakość (bez 4K) i gdzieniegdzie nadal reklamy. Sport? Jest już tańsza alternatywa.: (Dazn, Viaplay). Skróty z ESA są…darmowe na Ekstraklasa.tv i dostępne w apce na Apple TV. Krótko mówiąc: 45 zł obecnie za C+ Online jest przegięciem.

Ta cena jest ustalona w odniesieniu do ofert z HBO i Netflix. Nie kupisz nigdzie HBO max za 10 zł czy Netflix HD za 20 zł. HBO max kosztuje 25-30 zł a Netflix HD 43 zł. Canal + za zestaw żąda 75 zł czyli nawet przy drobnych rabatach na usługi partnerów zewnętrznych swój wycenił na 15-20 zł. Ale za tyle go nie będzie sprzedawał solo bo to byłoby szkodliwe dla innych partnerów oferujących c+ choćby w kablowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...