Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

Wiem, zadałem pytanie retoryczne. Dlaczego mają usunąć kanał jak się rozwija i oglądalność rośnie dzięki wejściu na satelitę i ktoś go znalazł na liście i nabija oglądalność? :)

Myślisz, że Polsat wciągnie do swojej listy ten kanał szybciutko? (pomijam sat) Nie za bardzo w to wierzę. 

2 minuty temu, slivka91 napisał(a):

 

 

Drugi raz czysto ironicznie zdanie ułożone i drugi raz łyknąłeś 😏

Edytowane przez slivka91
Dopiska / z telefonu nie mogę w pełni edytować wpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A przepraszam bardzo, dla kogo oni mają starać się z tą jakością na satelicie, skoro nadal Music Box Polska jest poza listą kanałów na platformach Canal+ i Polsat Box? Jakoś widać ciężko idą im te negocjacje w celu pojawienia się na liście kanałów u tych operatorów, i jak tak dalej pójdzie, to wcale by mnie nie zdziwiło, że przekaz z satelity ponownie zostanie wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał(a):

A przepraszam bardzo, dla kogo oni mają starać się z tą jakością na satelicie, skoro nadal Music Box Polska jest poza listą kanałów na platformach Canal+ i Polsat Box? Jakoś widać ciężko idą im te negocjacje w celu pojawienia się na liście kanałów u tych operatorów, i jak tak dalej pójdzie, to wcale by mnie nie zdziwiło, że przekaz z satelity ponownie zostanie wyłączony.

Tak to już jest nie bierzesz miejsca od C+ PB na sat nie macie gratisu w postaci obecności na liście operatora.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2023 o 13:56, IDTH napisał(a):

Strasznie to wygląda! Mam wrażenie, że lepiej było jak kanał nadawał w SD. 

Cały czas to powtarzam - FULL HD, a nie jakieś tam półśrodki !!! :chair:

 

A najlepiej, jak piszę im na Facebook'u pod niemal każdym postem, to w "magiczny" sposób moje wpisy znikają. :roll:

 

Męczcie ich, to może wreszcie coś z tym zrobią.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, A&G napisał(a):

A najlepiej, jak piszę im na Facebook'u pod niemal każdym postem, to w "magiczny" sposób moje wpisy znikają. :roll:

 

Męczcie ich, to może wreszcie coś z tym zrobią.

Myślę, że nie zrobią z tym nic, dopóki przynajmniej nie wejdą na listę kanałów w Canal+. A to, że kasują Twoje posty na FB tylko mnie w tym utwierdza, że raczej na razie nic nie zrobią. Jednocześnie obecnie nie ma dla kogo tej jakości poprawiać, więc cudują raz w jedną, raz w drugą stronę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał spadł na jakości. Utwory te same, to samo wałkowanie w Kapsule Czasu <non stop te same utwory>. Nie starają się nawet zbytnio z pasmami muzycznymi, brak jakiegoś fajnego pasma z kawałkami dance, house, disco w bloku sylwestrowym. Dali zwykłe Top 100 na koniec roku, a na święta listę Top 50. Słabo to wygląda. W ramówce przeważa tylko Pop&Dance, które jest mega słabe. Kapsuła Czasu już nudzi niestety przez granie ciągle tego samego. Ojj poprawcie się, bo będzie lipa!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa to była jak kanału nie było na satelicie. Nie widzicie zmian od jesieni? Music Box to kanał o największej ilości prezenterów w Polsce. A Music Box to nie tylko teledyski, ale i wywiady z gwiazdami muzyki czy filmu czego świadczy "Music Box Exclusive" czy "Movie Box". Codziennie rano w paśmie "Budzik" kolejna para prezenterów pokazuje poranną serię ćwiczeń. To, że Sylwester był "mega słaby" o niczym nie świadczy. Staram się na przykład na bieżąco być z pasmem "VIVA Planet" i cały czas wyłapuję tzw. nowości ze starości. Niektórych starych teledysków już nigdy nie uświadczysz na takiej Esce czy 4Funie albo innej Nucie TV. Starajcie się cieszyć tym co macie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie najniższej ;) Wyniki kanału są o wiele lepsze niż niegdyś. Kanał odnotowuje wzrosty. W ostatnich pomiarach o 200% w 16-49, a o 100% w 4+ od sierpnia do sierpnia. A jeszcze nie tak dawno rzeczywiście był prawie ostatni. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ogladalnosc-kanaly-muzyczne-polo-tv-lider-ramowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...