Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że się uda, ale nie wiadomo jakie będziesz miał warunki, przy wyjściu z prepaid przeważnie były gorsze niż dla nowych klientów

 

oczywiście w poprzednim poście źle się wyraziłem, nowa umowa chodziło mi o warunki jakbyś był nowym klientem, ale będziesz mógł wziąć dowolny aktualny pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się zrezygnuje z oferty telewizyjnej tj. z pakietu Mini to co będzie wówczas z ofertą na telefon?

 

Mogę tylko zgadywać, ale sądzę że rezygnuje się z całej umowy. Wolałbym zachować numer tel. przy nowej umowie (i nie płacić ponownie aktywacji) ale nie wiem czy będzie taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się czy możliwe jest przedłużenie (Mini->Mini HD) z umową na ten dekoder, ale wchodzi w grę tylko wypowiedzenie i nowa umowa na Samsunga.

 

Nie ma nowych umów na stare dekodery

 

Mi natomiast chodziło o przedłużenie starej umowy na pakiet Mini vs nowa umowa, czyli niezależna od tamtej. Nie nazwał bym starym dekodera który jest świeżo wyciągnięty z pudełka i zarejestrowany pierwszy raz w CP... Dla niego to będzie pierwsza umowa, czyli nowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej, tylko umowę musi podpisywać osoba na którą dany dekoder jest zarejestrowany i nie ważne czy był w pre-paidzie od poczatku czy stał sie dekoderem FTA po wypowiedzeniu na nim umowy. Dowód i numer karty i do APSu mozna iść. MIesięcy gratisowych nie będzie ale oferta moim zdaniem ciekawsza niż dla nowych, bo przez kilka (miesięcy nawet do 12) można dostać Familijny HD w cenie 9,90 albo Fam HD i 3 Pakiety Doatkowe za 37,90....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej
MIesięcy gratisowych nie będzie ale oferta moim zdaniem ciekawsza niż dla nowych,(...) można dostać Familijny HD w cenie 9,90 albo Fam HD i 3 Pakiety Doatkowe za 37,90....

Zapytanie Toyota mnie zdziwiło, dlatego dopytałem o podpisanie umowy na dekoder prepaid.

Rozwiązanie na pewno jest lepsze, bo nie podpisujemy umowy na 28/36 czy ile tam miesięcy.

 

Rozumiem, że można podpisać umowę na Familijny HD wraz z możliwością zmiany na MiniHD w okolicach max 15mies?

Czy w tej umowie można do Familijnego HD dodawać pakiety dodatkowe? Chodzi mi o to, czy można skakać raz w miesiącu wg. własnego widzimisię np. Min iHD => Familijny HD + Sport HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma umów na 15 miesięcy. Prepaid, tak zwana deklaracja jest dobrym rozwiązaniem jak używasz dekodera w jakimś określonym czasie, np w lato na działce. Płacisz wtedy więcej za pakiety, ale nie jesteś związany umową. Jest tylko zasada że wszelkich zmian na kontrakcie może dokonywać tylko osoba na którą jest zarejestrowany dekoder. Jeśli jesteś właścicielem to zadzwoń na infolinię, podaj numer karty, i wyłuszcz swój problem. Powiedzą Tobie wtedy jakie mają konkretne oferty dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można podpisać umowę na Familijny HD wraz z możliwością zmiany na MiniHD w okolicach max 15mies?

Czy w tej umowie można do Familijnego HD dodawać pakiety dodatkowe?

 

A w ogóle to gdzie na stronie polsatu są regulaminy promocji (czyli głównie obowiązujących ofert telewizyjnych) ? Bariera informacyjna, czy ja czegoś nie widzę ? Korzystam też z usług pewnego operatora telekomunikacyjnego na o (nie będę reklamował bo nie warto) i tam jest nie do pomyślenia żeby na stronie z ofertą nie znalazł się regulamin - bo faktycznie dopiero tam można dowiedzieć się konkretów.

 

EDIT: Pożaliłem się w iCOK. A co będę sobie żałował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam od jakiegoś czasu pakiet MiniMax, średnio mi pasuje skład kanałów, zastanawiam się nad wejściem w Familijny. Moze ktos mi podpowie czy lepiej dzwonic na infolinie czy kontaktować się przez ICOK i czy mogę się spodziewać jakiś niespodzianek ze strony polsatu np. kilka miesiecy za darmo ewent. niższa cena.

 

Jak to najlepiej rozegrać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na HD (upgrade Mini do Mini HD) wiąże się z aneksem na 29 miesięcy. Chore. Szwagierka ma Mini w umowie bezterminowej, dekoder się zepsuł i musi się zobowiązać na 2,5 roku albo rozwiązać umowę (czego nie chce bo oferta jej pasuje). Jednak czas trwania umowy jest mocno zniechęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...