Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w systemie (icok) można gdzieś sprawdzić status umowy, termin obowiązywania? Niestety nie mam kopii umowy, którą wysłałem do Polsatu w tamtym roku, a w systemie nie mogę nigdzie znaleźć informacji o mojej umowie, tylko jest informacja o następnej płatności.

Generalnie to nie wiem do kiedy mam umowę :oops:

Poprzez iCOK można chyba sprawdzić tylko datę początku obowiązywania umowy w Historii kontraktu. Datę końca okresu podstawowego umowy możesz sobie wyliczyć, jeśli pamiętasz na ile miesięcy była podpisywana umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno abonentów pakietu MINI jest ponad 700 000.To sporo.Tak sobie hipotetycznie wyliczyłem ,jakby tylko 100 000 osób wypowiedziało umowę to:9.90 x 100 000=990 000zł!Gdyby ktoś w jakiejkolwiek firmie próbował narazić ją na takie straty to myślę że myślący szef nigdy by do tego nie dopuścił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby 100 000 wypowiedziało umowę przy 700 000 to pozostałe 600 000 zostaje x 5 zł więcej daje CP 3 mln zł minus 990 000. A więc zysk CP na operacji zmiany pakietu mini na mini HD to ponad 2 miliony zł. MIESIĘCZNIE! Myślisz, że w CP nie potrafią liczyć!?

 

2) przedluzyc umowe np w APS 29 miesieczna umowa - 6 miesiecy Familijnego HD w cenie 9,90, pozniej mozna sie wielokrotnie przenosic pomiedzy pakietem Familijny HD a Mini HD (kazda decyzja o zmianie jednego na drugi lub na odwort skutkuje w kolejnym okresie rozliczeniowym), co do podmian sprzetu przy tej okazjia na 100% jeszcze nic nie powiem ale zdaje sie ze jest tak jak pisze dziabolek czyli mozliwa podmiana na udostepniony dekoder HD plus czynsz 5 zl/mies (czynsz wchodzi dopiero po okresie promocyjnym)

Ponawiam pytanie:

Czy po 29 miesiącach dekoder HD przechodzi na własność? Chodzi mi o to czy po tym okresie będę nadal musiał płacić 5 zł za udostępnianie czy już tylko 14,90 za sam pakiet mini HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po 29 miesiącach dekoder HD przechodzi na własność? Chodzi mi o to czy po tym okresie będę nadal musiał płacić 5 zł za udostępnianie czy już tylko 14,90 za sam pakiet mini HD?

Dekoder na udostępnienie jest cały czas dekoderem na udostępnienie. Dopiero wykupiony od CP staje się Twoją własnością. Dekodery CP są "wytrzymałościowo" słabiutkie, zatem po 29 miesiącach , po co ci taki "złom" bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam takie pytanie posiadam pakiet mini HD za 14,90 zł lecz problem polega na tym że otrzymałem dekoder Echostar - DSB 717 no i klapa nie mam możliwości odbioru kanałów HD dzwoniłem do Polsatu a oni że mogę podmienić dekoder na nowych warunkach czyli umowa od zera na 29 miesięcy , czy istnieje jakaś możliwość reklamacji bo nie mam możliwości odbioru np. TVP HD Polsat HD co proponujecie pakiet posiadam od listopada 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje możliwość wymiany dekodera na HD, na tej samej umowie. To że otrzymałeś inny model dekodera, to twoje niedopatrzenie lub taka decyzja przy zawieraniu umowy. Nie możesz nic reklamować. W listopadzie 2010 nie było w zasadzie dekoderów Echostar. Ktoś ci wcisnął w APS jakiś ze starych zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder, który jest na wynajem CP po prostu wymienia na nowy egzemplarz - ale na ten sam model co był brany w momencie podpisywania umowy, chyba, że nie posiadają takowego, to wtedy na inny. Ale tu też jest zasada - SD na SD, HD na HD :]

Jeśli ktoś nabył dekoder na własność i jeszcze jest gwarancja, to naprawa, a na czas naprawy dekoder zastępczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychnml - Rozumiem, że wziąłeś dodatkowy dekoder z pakietem Mini HD i skusiłeś się na gratisowy dekoder a nie za opłatą na dekoder HD. W tej sytuacji nie ma możliwości wymiany dekodera na HD wcześniej niż w okolicach 24 miesiąca umowy.

 

bogdan425 - Dekodery CP są właśnie wytrzymałe. Po awarii zasilacza (naprawa to koszt około 30zł) w tych dekoderach nie następuje żadna usterka dodatkowa spowodowana awarią zasilacza jak często to się dzieje w dekoderach Echostar lub Samsung. Co nie zmienia faktu, że po co w domu dekoder do odbioru platformy dedykowanej, który ma ograniczenia (swoją drogą najmniejsze ograniczenia wprowadził właśnie polsat w swoich dekoderach, wystarczy porównać pod tym kątem nboxy lub dekodery Cyfry+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem czemu ale wczoraj zauważyłem że doszedł mi polsat sport, polsat news,jim jam i jeszcze innych parę!

Korzystaj póki czas, bo tylko do końca kwietnia będziesz je miał. Później tylko jeśli przejdziesz na pakiet Mini HD - właśnie po to dali te kanały, by zachęcić obecnych abonentów starego pakietu Mini na przejście na nowy pakiet Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem czemu ale wczoraj zauważyłem że doszedł mi polsat sport, polsat news,jim jam i jeszcze innych parę!

 

Mogły Ci jedynie dojść takie kanały jak Polsat Film, Polsat News, Polsat Play i Polsat Sport. Polsat JimJam jest cały czas w pakiecie Mini, więc nie mógł Ci dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychnml - skoro na takich warunkach dostałeś ten dekoder to teraz musisz poczekać. Kolejna wymiana dekodera będzie możliwa po upływie 12 miesięcy umowy z prawem pozostania na dotychczasowym pakiecie. Przed upływem roku (czyli po ok. 10 miesiącach) od podpisania umowy będziesz mógł wymienić dekoder, ale z obowiązkiem podniesienia pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...